Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
trizex

Projekat Fiat Cuore Sportivo

Recommended Posts

Pozdrav svima

Moja ljubimica u pitanju je Fiat Tempra, doduse, bar je to nekad bila :)

Da ne predstavljam sad projekt u kompletu, jer je preopsirno, samo cu naskrabati par redova teksta, i ako nije protivno pravilima foruma postaviti cu link na drugi forum gdje ima sve detaljnije opisano. Dakle, auto je Tempra, donatorsko vozilo je bila Alfa 155 koja joj je podarila 2.0 8v TwinSpark srce, citavo podvozje, kompletan interijer, i prednji kraj (farove, masku, haubu i blatobrane). Auto je na KW gewindama, felge su trodijelne Tramont Staria 4, 17", 8j naprijed, 10j pozadi, gume sve 4 205/40/17". Xenoni, kozna sjedista iz Passata, otvoren izduv, single brisac ala Alfa 155 DTM, i jos milion sitnih prepravki i detalja koje cu nabrajati ako ih se sjetim :)

we1.jpg we2.jpg we3.jpg

we4.jpg we5.jpg we6.jpg

we7.jpg we8.jpg we9.jpg

we10.jpg we11.jpg we12.jpg

How do you like me now? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

E sad je ovo najbolja tempra u BG-u, a sto ideee ne biste verovali :thumbsup:

P.S. Ajdine, ajde ako ne odes kuci za vikend da odemo zajedno na skup FLCS u nedelju.

Edited by dellas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fino,nema sta,samo ja bih pre uredio tempru do kraja,nego stavljao algin prednji kraj. :thumbsup:

Rad je stvarno vrhunski nema sta,vidi se da je dosta truda ulozeno. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@alfeomega

pa nedostaje lajsna ispod farova, mozda na to mislis?

@marko

too late, vec sam utekao :) nema veze, bit ce prilike :D

@bane

ma probao sam, al nisam mogao da smislim ona njena dva akvarijuma naprijed sto ih zovu farovima, morao sam ih se rijesiti :)

@maki

ma lose skroz, najbolje vrijeme na street raceu 15.3 s reakcijom, bezveze :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

E brate odlican auto video sam te u prolazu kod usca na semaforu.

Jedan lik sa hr foruma je radio to isto , dobro ispadne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malo sam se igrao opet zadnjih dana, slozio si AFR uredjajcic, pa mi je sinulo da bi mogao i da ga postavim na originalno mjesto :) upotrijebio sam postojece diode check panela, promijenio im malo boje, i slozio prekidac da mogu birati da li da radi check panel ili afr, ili oboje odjednom :) evo gotovog proizvoda.

DSC00183.jpg

DSC00181.jpg

DSC00182.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
8j naprijed, 10j pozadi, gume sve 4 205/40/17".

Na stranu sto mi se ne svidja prednji kraj,jer nije fabricki ( o ukusima se ne raspravlja ;) ) ali moram da prokomentarisem zadnje tockove... 10J je presiroko za 205 gumu... do 8.5J je ok ali ovo je vec previse...

Share this post


Link to post
Share on other sites
8j naprijed, 10j pozadi, gume sve 4 205/40/17".

Na stranu sto mi se ne svidja prednji kraj,jer nije fabricki ( o ukusima se ne raspravlja ;) ) ali moram da prokomentarisem zadnje tockove... 10J je presiroko za 205 gumu... do 8.5J je ok ali ovo je vec previse...

Uzivo izgleda extra jer se guma bas lepo razvukla :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites
8j naprijed, 10j pozadi, gume sve 4 205/40/17".

Na stranu sto mi se ne svidja prednji kraj,jer nije fabricki ( o ukusima se ne raspravlja ;) ) ali moram da prokomentarisem zadnje tockove... 10J je presiroko za 205 gumu... do 8.5J je ok ali ovo je vec previse...

Apsolutno ;) a sto se guma tice, i to je stvar ukusa, kako se kome svidja, ja namjerno nisam htio siru gumu iz 2 razloga, 'em sto ne bi imao lezanja na cesti vise nikako, em sto ne bi mogao voziti 10j s ovakvim rubovima, morao bi ih drasticno siriti a ni to mi se ne svidja, a povrh svega sto volim stretch :) ovako je auto savrseno vozljivo, ovo je moj daily driver, godisnje prelazim 20+ hiljada km s njom, tako da....

Edited by trizex

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na skupu smo se svi pitali onaj dan kako si stigao do Beograda sa njom i ovim tockovima. :)

Definitivno za postovanje sta je uradjeno sa ovim automobilom, full, ali bas bas. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehe hvala, ma moze se jebiga, samo se mora biti na oprezu non-stop :) eto od prosle nedjelje do danas cca 400 km na satu, cca 70% po Beogradu....

Share this post


Link to post
Share on other sites

kao sato sam napisao gore vidjao sam ga cesto u tuzli i ima zvukkkkk

:censored:

unikat sto jeste jeste

veliki pozdrav za mog tuzlaka :zorro:

Edited by yarhead

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta da kazem, unikat! :thumbsup: Vidio sam te i u Sarajevu, znamo se sa drugog foruma. Veliki pozdrav :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...