Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
zzip

6. Međunarodni Susret FIAT Kluba Hrvatska - Slavonija 2011

Recommended Posts

1. boki

2. nesa

3. chelic

4. dule

5. Bravo-JTD

6. Semi

7. Kole

Ako se jos neko javi, znajte da krecemo ujutru oko 9-9:30 sastanak sa ekipom iz NS je u Vukovaru na OMV pumpi u 11:00h

ewo sve razmisljam da bih mogao i ja iz osijeka doci do tog omw-a te se tamo naci s vama , pa da vas dovedem tocno do mjesta gdje ce se u osijeku odrzati konacni sastanak,znaci tvrdja, sacu vidjeti sa svojim voditeljem slavonija teama da se podijelimo da jedan dio ide za vinkovce po ekipu koja je tamo a jedan dio ili samo ja dodjemo pred vas ... ako pratite ovo prije pokreta javite, ja cu jos pogledati prije pola 10 sto ste odlucili ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema potrebe da dolazis po nas..Hvala na ponudi...Ja cu pokupiti Alexa u Vukovaru,ide on samnom pa ce nas on dovesti...Pozdrav i vidimo se na Tvrdji....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliku je kaznu platio dragi nash Nesha ? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlicno je bilo...Hvala na lepom doceku i lepom druzenju..Nadam se da cemo sve ovo ponoviti....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zatim je domaćon ispričao nešto o istorijatu mesta.

IMAG0198.jpg

Ekipa iz Austrije je imala prevodioca

IMAG0199.jpg

Nakon obilaska tvrđave i kafice,

IMAG0201.jpg IMAG0196.jpg IMAG0202.jpg IMAG0208.jpg IMAG0216.jpg

krenuli smo putem vina

http://www.youtube.com/watch?v=v51AFzYRLK8

pa smo u sred nepreglednih vinograda stali da trenutak, za degustaciju zrelog grožđa

IMAG0229.jpg IMAG0232.jpg

...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo i ja da se javim, ali bez slika :(

Skup je bio odlicno organizovan, sa mnostvom zanimljivih sadrzaja...

Ekipa je vrhunska, jos jedan pozdrav celoj ekipi FIATISTI.HR sa zeljom da vam vratimo gostoprimstvo negde sa proleca ;)

Dosta zanimljivih autica, posebno nova Ypsilonka...

Jedino sto je smorilo je hladno vreme i konstantan vetar, al jebe....s vetar bitno je druzenje!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zabeleženo njihovom kamerom

Parkiranje pred Tvrđom u Osijeku, te dolazak kolega iz prijateljskog kluba...FiatLancia klub Srbija...te već prisutnih kolega iz također prijateljskog kluba....Italian Cars Club iz Austrije..

po1.jpg po2.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi...veliko Vam hvala što ste došli i vidim da ste svi sretno stigli kućama, kao i mi....i niti jedan Fiat nije ostao u kvaru, niti je imao ijedan kvar nakon toliko prijeđenih kilometara :thumbsup: , pa nek onda ljudi pričaju što hoće, ali sve je prošlo u najboljem redu što se tiče samog puta...

Puno Vam hvala na pohvalama, nama je drago da ste zadovoljni i normalno da ćemo se odazvati iduće godine ukoliko ćete nas pozvati k Vama....bila bi nam velika čast i zadovoljstvo...

Nadam se da niste jako umorni, lijepo se naspavajte.....kasnije Vam pošaljemo slike i filmiće....

Pozdrav... :unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...