Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
zzip

6. Međunarodni Susret FIAT Kluba Hrvatska - Slavonija 2011

Recommended Posts

Super stvar,hvala na pozivu.Zao mi je sto ne mogu da se prosetam,malo zbog finansija,malo zbog obaveza,ali bice jos prilika nadam se.

Generalno mi je izuzetno drago zbog ovakvih stvari jer mislim da na pravi nacin pokazuju kako normalni ljudi bez obzira na naciju,politiku i slicne gluposti mogu zajedno da zive i uzivaju.

Veliki pozdrav iz Zajecara za `FIATISTE`,i lep provod zelim svima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Konačno neko dešavanje koje je u moje slobodno vreme :)

Nego, taj hotel Admiral... ima li negde mesto za kampovanje? Ono, malo zezanje u prirodi i tako to :D

nažalost nema.. hotel je u samom centru vinkovaca...

vidi vidi koliko ljudi i hrvatske na forumu, mislim da su za ovo zasluzna par covijeka koja su na ovom forumu a bili na st.race u v.g a to su ja celic i boki hahahahahaha.

A sto se tice samog susreta mislim da je fenomenalna stvar.

nesto mi nije jasno da lije samo nocenje 220kn ili ne

i je i nije.. jer ja znam za ovaj forum i klub već dugo.. i samo je bilo pitanje vremena kada ćemo nešto zajedno organizirati...

polupansion je 220kn.. znači večera-noćenje-doručak...

Generalno mi je izuzetno drago zbog ovakvih stvari jer mislim da na pravi nacin pokazuju kako normalni ljudi bez obzira na naciju,politiku i slicne gluposti mogu zajedno da zive i uzivaju.

zlatno pravilo... nikad se na susretima ne priča o politici i vjeri.. tko progovori o tome.. pije dva deci octa (mislim da se kaže i sirće) na ex... :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fenomenalno! Ja bih trceci dosao, bio sam jednom u Hrvatskoj ali samo poslovno tako da nije to to, a voleo bih da je vidim. Medjutim, nisam bas toliko siguran u svog unica, jer mi je izgleda opet crkla bobina (treci put) i svaki put je nova stavljena....no nebitno to, i da sam siguran, finansije su glavni razlog sto ne mogu da idem.

Inace vrh ideja, i svima zlim lep provod i obavezno da okacite slike ovde!

Pozdrav iz Cacka!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super stvar,hvala na pozivu.Zao mi je sto ne mogu da se prosetam,malo zbog finansija,malo zbog obaveza,ali bice jos prilika nadam se.

Generalno mi je izuzetno drago zbog ovakvih stvari jer mislim da na pravi nacin pokazuju kako normalni ljudi bez obzira na naciju,politiku i slicne gluposti mogu zajedno da zive i uzivaju.

Veliki pozdrav iz Zajecara za `FIATISTE`,i lep provod zelim svima.

Voli svoje i postuj tudje ... postovace i tebe i tvoje ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

lepo lepo nema sta!

Lep i taj Osijek skrozzz.Ukupno i nije mnogo para ovo sto kaze Nesha.

Ebi ga ja necu moci sigurno da idem ne zbog love vec treba da mi se zena porodi u to vreme

pa sta da vam kazem.

U svakom slucaju imate moj blagoslov i zavist sto cete da posetite najlepsi grad u celoj bivsoj SFRJ

odnosno u Hrvatskoj (OSIJEK). :clap:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dečki, a jel pratite vi F1 (zzip ima baš lijepi avatar)?

Hoću reći tog 9. kolovoza je GP Japana u 8AM po lokalnom vremenu.

Edited by kole

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi, razmislite dobro sta radite pre nego sto to uradite, posle je obicno kasno!

Ja sam potpuno operisan od bilo kakvog nacionalizma, i zaista nemam nista ni protiv koga, zadnji put sam glasao 2000. godine, ali na osnovu dugog zivotnog iskustva vrlo dobro znam i gde leze nevolje, i kada trazim djavola, a narocito gde nisam dobrodosao.

Verujem da ce tamo biti ogromna vecina pristojnih civilizovanih ljudi, dobrih domacina i stvarnih entuzijasta, ali dovoljna je samo jedna budala, pa da placam popravku limarije na hiljade evra, i da se bespomocno nerviram mesecima, a mogu samo da zahtevam sednicu UN zbog izgrebanog krila ili razbijene soferke ili fara.

Velika grupa ljudi, opremljena velikom kolicinom sjajnih uglancanih (ulastenih) automobila, koji se voze okolo u kojekakvim grupama, ili sede u kojekakvim ugostiteljskim objektima OTVORENOG tipa, a sve to praceno odredjenom kubaturom piva, vristi NEVOLJA glasno, da glasnije nemoze biti.

Uzmite u obzir da i ako ne priznajete realno stanje na terenu, ono ipak postoji.

U svakom slucaju, svima koji se odluce da idu u Osijek, zelim da se lepo provedu, i da ne budem u pravu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dečki, a jel pratite vi F1 (zzip ima baš lijepi avatar)?

Hoću reći tog 9. kolovoza je GP Japana u 8AM po lokalnom vremenu.

pa neka je zato je nas susret 9. listopada pa nece biti gp japana...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi, razmislite dobro sta radite pre nego sto to uradite, posle je obicno kasno!

Ja sam potpuno operisan od bilo kakvog nacionalizma, i zaista nemam nista ni protiv koga, zadnji put sam glasao 2000. godine, ali na osnovu dugog zivotnog iskustva vrlo dobro znam i gde leze nevolje, i kada trazim djavola, a narocito gde nisam dobrodosao.

Verujem da ce tamo biti ogromna vecina pristojnih civilizovanih ljudi, dobrih domacina i stvarnih entuzijasta, ali dovoljna je samo jedna budala, pa da placam popravku limarije na hiljade evra, i da se bespomocno nerviram mesecima, a mogu samo da zahtevam sednicu UN zbog izgrebanog krila ili razbijene soferke ili fara.

Velika grupa ljudi, opremljena velikom kolicinom sjajnih uglancanih (ulastenih) automobila, koji se voze okolo u kojekakvim grupama, ili sede u kojekakvim ugostiteljskim objektima OTVORENOG tipa, a sve to praceno odredjenom kubaturom piva, vristi NEVOLJA glasno, da glasnije nemoze biti.

Uzmite u obzir da i ako ne priznajete realno stanje na terenu, ono ipak postoji.

U svakom slucaju, svima koji se odluce da idu u Osijek, zelim da se lepo provedu, i da ne budem u pravu.

Druze,ne znam sta bi ti rekao za ovakav post...Ja sam dosta cesto na ovakvim skupovima po Hrvatskoj i Bosni i nikad do sad nisam imao losih iskustava..Idem na skoro svaki race tamo i niko me do sad nije dirao..A poceo sam pre nekih 6,7 godina da idem...Na Zagrebackom Velesajmu sam samo imao komicnu situaciju da deca pitaju roditelje koje su ovo tablice..Kad si okruzen ljudima koje to ne interesuje,mislim na politiku, i kad sta tamo zbog iste stvari,a to su automobili,mislim da nema bojazni za takvim stvarima..Moze se naci jos uvek ljudi koji su opsednuti sa tim,ali sam ja oko sebe uvek imao ljude koji dele moje misljenje i bili bi uz mene kad bi bilo nesto...Naravno da se moze nesto desiti,ali ako tako razmisljas,ne ti,nego bilo ko,onda je najbolje sedeti kuci posto ti se i na ulici moze svasta desiti...Nemoj se ljutiti sto sam ovako napisao,jel ja tu pricu stalno slusam kad se treba ici negde..Pozdrav i molim te bez ljutnje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi, razmislite dobro sta radite pre nego sto to uradite, posle je obicno kasno!

Ja sam potpuno operisan od bilo kakvog nacionalizma, i zaista nemam nista ni protiv koga, zadnji put sam glasao 2000. godine, ali na osnovu dugog zivotnog iskustva vrlo dobro znam i gde leze nevolje, i kada trazim djavola, a narocito gde nisam dobrodosao.

Verujem da ce tamo biti ogromna vecina pristojnih civilizovanih ljudi, dobrih domacina i stvarnih entuzijasta, ali dovoljna je samo jedna budala, pa da placam popravku limarije na hiljade evra, i da se bespomocno nerviram mesecima, a mogu samo da zahtevam sednicu UN zbog izgrebanog krila ili razbijene soferke ili fara.

Velika grupa ljudi, opremljena velikom kolicinom sjajnih uglancanih (ulastenih) automobila, koji se voze okolo u kojekakvim grupama, ili sede u kojekakvim ugostiteljskim objektima OTVORENOG tipa, a sve to praceno odredjenom kubaturom piva, vristi NEVOLJA glasno, da glasnije nemoze biti.

Uzmite u obzir da i ako ne priznajete realno stanje na terenu, ono ipak postoji.

U svakom slucaju, svima koji se odluce da idu u Osijek, zelim da se lepo provedu, i da ne budem u pravu.

gle , reci cu samo da i nisi bas u pravu, ali to je tvoje misljenje i kao takovo se postuje, naravno da i dalje stoji pozivnica i za tebe i za tvoje istomisljenike a mi ce mo se naravno potruditi da ovo sve prodje u sto boljem okruzju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Momci, zaista mi nije zelja da nekoga uvredim ili da pokrenem neka idiotska pitanja koja bi trebalo da prevazidjemo, i verujte mi da zaista mislim tako, ali jednostavno, dovoljno mi je nerviranja u svakodnevnom zivotu, i nemam neku zelju da generisem nova. Inace cesto pregledam vas forum, narocito tehnicke strane, i odlican je, i do neke bolje prilike puno pozdrava.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bih isao, ali da se slepam nekom :rofl:

Salim se, nesto mi Sei nije u najboljoj formi, pa sam mislio ako ima nekog iz ovog mog kraja, Subotica-Sombor ko je voljan da me prihvati i da delimo troskove... :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi, razmislite dobro sta radite pre nego sto to uradite, posle je obicno kasno!

rekli smo bez politike, nacionalizma i ostalih sra*nja... :D a ti sad, za kaznu, trk u kuhinju i dva deca octa (jabučnog) na ex... :D

Ja sam potpuno operisan od bilo kakvog nacionalizma, i zaista nemam nista ni protiv koga, zadnji put sam glasao 2000. godine,

onda ne vidim uopće smisao svega dalje navedenog...

ali na osnovu dugog zivotnog iskustva vrlo dobro znam i gde leze nevolje, i kada trazim djavola,

zašto tražiš đavla uopće??

a narocito gde nisam dobrodosao.

onda tamo nemoj niti ići... i dođi kod nas jer smo mi ljudi dobre volje i otvorenog srca... koje uopće ne zanima nacionalnost i politika...

Verujem da ce tamo biti ogromna vecina pristojnih civilizovanih ljudi, dobrih domacina i stvarnih entuzijasta,

:D :D

ali dovoljna je samo jedna budala, pa da placam popravku limarije na hiljade evra, i da se bespomocno nerviram mesecima, a mogu samo da zahtevam sednicu UN zbog izgrebanog krila ili razbijene soferke ili fara.

ako voziš fiata onda i nije toliko eura... :D :D

a takve budale u našem klubu nema.. jedino ako se zakačiš sa mađarom ili čehom...

Velika grupa ljudi, opremljena velikom kolicinom sjajnih uglancanih (ulastenih) automobila, koji se voze okolo u kojekakvim grupama, ili sede u kojekakvim ugostiteljskim objektima OTVORENOG tipa, a sve to praceno odredjenom kubaturom piva, vristi NEVOLJA glasno, da glasnije nemoze biti.

KAD PIJEŠ NE VOZI !!!!! pročitak kodeks ponašanja našeg kluba i sve će ti biti jasno...

Uzmite u obzir da i ako ne priznajete realno stanje na terenu, ono ipak postoji.

možda.. u zatucanom selu.. iza 7 brda i 7 dolina... u civiliziranom gradu i u MOJOJ ORGANIZACIJI NE POSTOJI !!!

U svakom slucaju, svima koji se odluce da idu u Osijek, zelim da se lepo provedu, i da ne budem u pravu.

hvala ti.. i nadam se da ćeš doći i JA ĆU TE OSOBNO ČUVATI... :D :D

enivej.. svi smo svjesni da budala ma svukuda u real lifeu i u cyber svijetu... (pogledajte samo onog debila sa bellamacchina.net foruma - bosanski fiat forum).. no sa takvim stvarima se nikako ne treba opterećivati i uopćera zmišljeti o tome...

kada god dođem u suboticu kod failije sa ZG tablicama, ljudi me na cesti zaustavljaju i pitaju da li znam gdje je trešnjevka, dubrava i samobor... da li znam tog i tog... normalno prolazim i kroz sombor, svetozar miletić i aleksa šantić sela ili na palić... isto kao i kroz novi sad... kad dođem u beograd kod familije.. ljudi su kulturni (ajd, osim jednog cige koji nije niti srpski znao LOL) i puštaju me da prođem sa autom jer vide da sam stranac.. iako mi piše HR.. iako imam HR grb na tablici... i ostavljam auto na parkingu i nikad niš...

od sestrične muž ima ugostiteljski objekat u beoradu.. mislim da se zove BALI... i kad god se napijemo tamo nikad nikakvih problema.. a sluša se i severina i seka... i auto mi je na parkingu :D

tako da su mi, realno, sve ove priče bezveze...

kako bilo.. boxon.. živio ti meni još, barem 100 godina.. :)

Momci, zaista mi nije zelja da nekoga uvredim ili da pokrenem neka idiotska pitanja koja bi trebalo da prevazidjemo, i verujte mi da zaista mislim tako, ali jednostavno, dovoljno mi je nerviranja u svakodnevnom zivotu, i nemam neku zelju da generisem nova. Inace cesto pregledam vas forum, narocito tehnicke strane, i odlican je, i do neke bolje prilike puno pozdrava.

nema frke.. nitko se ne ljuti.. ja se iskreno nadam i želim da imaš što manje nerviranja u životu... pa ako te put nanese prema hrv i zagrebu, uvijek se možeš javiti, makar za kavu...

hvala na pohvalama za forum...

Share this post


Link to post
Share on other sites

kada god dođem u suboticu kod failije sa ZG tablicama, ljudi me na cesti zaustavljaju i pitaju da li znam gdje je trešnjevka, dubrava i samobor... da li znam tog i tog... normalno prolazim i kroz sombor, svetozar miletić i aleksa šantić sela ili na palić...

...a u Tavankut nikad ne svracas na tom putu? :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

gaddem.. zaboravio sam... :D :D :D

malo ota.. kako stoji onak PIKEC-TUNING klub iz subotice??

prije jedno 3-4 godine sam bio na paliću na nekom njihovom susretu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bih isao 100%, ali sve mi zavisi od projekta. Ukoliko ga zavrsim na vreme, racunajte i na mene, u svakom slucaju znacete na vreme da li idem ili ne... Uvek sam za putovanja. Veliki pozdrav za komsije.

Edited by RazoR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čisto radi predostrožnosti bih zamolio učesnike ove teme da više ne pišu o temama kao što su nacionalizam, politika i sl. Ne zbog toga da bismo "bežali od stvarnosti i realnosti" već jednostavno nema potrebe da se o tome diskutuje jer se na formu neće išta ni pametno reći ni pametno zaključiti. Imao sam prilike da organizujem skup od 2000 ljudi gde su učesnici bili Srbi, Makedonci, Bugari, Crnogorci, Bosanci, Hrvati, Mađari i Poljaci, a naravno među svima njima prvoslavci, katolici, ateisti, muslimani itd. Skup je trajao 5 dana i protekao je bez incidenata, a uključivao je i noćni provod (pijančenje).

Dakle, MOŽE - samo ako sve strane žele da ne bude problema. Ovo je auto-forum i konkretno ovaj skup je posvećen automobilima i jedine čarke koje se mogu prihvatiti su oko toga čiji je auto lepši, brži i naravno čiji je NAJVEĆI :D Sve drugo ćemo ostaviti po strani ;)

Dakle, pričamo o skupu i o prevozu, smeštaju i sl. ;) Sve van toga ćemo ostaviti za skup pa ćemo proćaskati :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

eto...nadam se da smo rješili "ta" pitanja...a mi ćemo se potruditi da sve prođe u najboljem redu i da se naši gosti osjećaju kao kod kuće...

iznimno nam je drago da postoji interes i da će ovaj, šesti po redu međunarodni susret napokon opravdati tu svoju titulu i da će doći više stranih gostiju....jer do sada čast međunarodnog susreta je branio samo jedan slovenac....

ako imate još pitanja, slobodno pitajte..... :smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Plus je čovek ovako neiskusno :p poleteo da napiše da ima smeštaj u Osijeku, tako daaaaa...možda može nešto da se iskombinuje. :ice::D

Neša ostaje Neša! :harhar:

Elem, voleo bih zaista da idem! Super zamisao, ali zbog problema sa studijama ne mogu trenutno ništa da kažem definitivno! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posto mi se onaj prethodni post negde zagubio :p da ponovim opet, tj da se ponudim nekome :rofl:

Salu na stranu, racunao sam, ako ima neko iz Subaje ili Sombora ko bi isto zeleo ici, a da ima i zeleni karton, da ne mora dodatno da daje lovu, pa skupi jos bar dvoje istomisljenika (dakle troje u jednim kolima) onda bi troskovi puta izasli 1000 din po osobi... da ne duzim previse, ako neko hoce da me poveze, nek se javi :whistle::unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trebalo mi je malo da sve pročitam...

zzip je to lijepo objasnio...

Kod nas toga nema niti mi dopuštamo tako nešto...

Nama je cilj okupit što više ljubitelja Fiat vozila..., bez obzira od kuda su...

Zato i jesmo ovdje..., da povežemo Klubove i napravimo nešto...

Ali na stranu sad sa svim tim...

Vidim interes kod vas postoji..., što mi je jako drago...

Vremena još ima jako puno...i uvjeren sam da ćemo se vidjet, upoznat i na kraju dobro zabavit...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...