Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
zzip

6. Međunarodni Susret FIAT Kluba Hrvatska - Slavonija 2011

Recommended Posts

evo c/p pozivnice za naš 6. međunarodni susret... velika većina je već dogovorena i riješena... letak je upravo u izradi, a Tomislav (spraja) će se ovdje regati i isto Vas pozvati.. mislim da ima i službeni mail Vašeg kluba, pa će i na njega poslati pozivnicu...

adam se da se vidimo.. :)

Poštovani,

Čast nam je pozvati Vas na 6. Međunarodni Susret u organizaciji Fiat Kluba Hrvatska.

Susret će se održati 8. i 9.10.2011. u Slavoniji (Đakovo, Vinkovci, Osijek).

Također, više informacija možete pronaći na našoj internet stranici www.fiatisti.hr,

i na linku http://fiatisti.hr/forum/index.php?topic=23616.0

Molimo Vas da nam do 25. rujna, nedjelja, potvrdite broj osoba koji će prisustvovati susretu iz Vaše regije / kluba / foruma.

Za sva ostala pitanja, stojimo Vam na raspolaganju.

Plan i program;

6. međunarodni susret – Slavonija 2011.

(Đakovo – Vinkovci – Osijek)

Subota, 8.10.:

Đakovo:

10:59h – prvi meeting point sudionika iz zapadne i južne hrv, srb i BiH na odmorištu Ivandvor (Petrolova benzinska) prije ulaza u Đakovo

11:18h - pokret za Đakovo i sastanak sa sudionicima iz sjev hrv, mađarske, češke i ostalima na naplatnim kućicama kod Đakova

11:44h - Skupni sastanak ispred ergele konja u Đakovu - kavica, upoznavanje

12:30h - dolazak u ergelu konja i razgledavanje

13:30h - ručak u restoranu „Sokak“

15:48h - polazak prema đakovačkoj katerdali

16:00h - razgledavanje đakovačke katedrale

17:03h - kavica na đakovačkom korzu

18:00h - polazak prema Vinkovcima

Vinkovci:

19:00h - check-in u hotel „Admiral“, večera (večera je do 21h)

22:00h - otvorena sjednica Kluba + podjela zahvalnica

23:00h – party

Nedjelja, 9.10.;

09:00h - buđenje, doručak je do 10h

11:00h - check-out

11:30h - polazak prema Osijeku

Osijek:

12:30h - obilazak Tvrđe, slikanje

15:00h - odlazak na degustaciju...ručak...

18:00h - posljednja kavica i lagano polazak svatko na svoju stranu

Dio koji najviše sve zanima...cijene:

- cijena noćenja u hotelu"Admiral" je: 220kn (30 eura) po osobi

- ulaz i razgled ergele lipicanaca: 30kn (4 eura) po osobi

- ručak (u subotu) u restoranu "Sokak": 60kn (8 eura) po osobi uz uključenu jednu cugu (Cola, pivo, 2dl vina)

Restoran "Sokak" menu:

- Slavonska juha s domaćim rezancima

- Buncek s kiselim kupusom

- knedle od dizanog tijesta

- krumpir, palenta, hren

- Tačke (desert)

Ponuda hotela:

- buffet večera i doručak

- sala za održavanja otvorene sjednice i zabave uz mogućnost unosa naše hrane i cuge

- sobe su dvo i trokrevetne

- ljetna terasa hotela

- osigurano parkiralište za automobile gostiju

- besplatan pristup Internetu u cijelom hotelu

Za nedjelju je u planu degustacija vina i kulena. Taj dio je još u pregovorima, ali cijena bi trebala biti oko 10-13 eura po osobi. To ćemo vam još naknadno javiti.

Što se tiće plaćanja;

svi gosti plaćaju na licu mjesta, znači organizator od predstavnika kluba preuzima novac za spavanje, ručak i sve ostalo.

Bilo bi jako zgodno da svota bude u kunama, ali može biti i u eurima.

Također, do 25.09. Vas molimo da nam pošaljete broj ljudi sa imenima i prezimenima koji misle prisustvovati susretu.

NAPOMENA GOSTIMA:

Slobodno si ponesite nešto svoga pića koje će se konzumirati u hotelu nakon večere i nakon otvorene sjednice kluba. Frižider je osiguran.

Hvala

Tomislav Šprajaček

dopredsjednik Kluba FIATISTI

tomislav.sprajacek@fiatisti.hr

+385-97-797-11-83

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kristijan je postavio sve najvažnije. :thumbsup:

Ukratko:

Subota 08.10. 2011. & Nedelja 09.10. 2011. u Slavoniji (Đakovo, Vinkovci, Osijek).

hr1.jpg hr2.jpg

hr3.jpg hr4.jpg hr5.jpg

hr6.jpg hr7.jpg hr8.jpg

hr9.jpg hr10.jpg hr11.jpg

U narednih 15-tak dana napisaćemo ovde šta će moći FLCS kao Klub da pomogne oko pokrivanja dela troškova svim zainteresovanima koji bi krenuli u Slavoniju.

Do tada, vi slobodno pišite u ovoj temi jeste li zainteresovani za odlazak.

Isto tako, napišite da li bi ste išli oba dana, ili 1 dan. :thumbup:

Večeras svi dobijate i jedan Email oko ove teme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

odlično.. i slike si stavio... baš sam o tome razmišljao...

upravo radim i flayer pozivnicu, pa kad ju završim, postam ovdj..

nadamo se velikom odazivu iz Vašeg kluba.. i dvo su dobrodošli.. neovisno o marci automobila... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ee pa super bas,svaka vam cast sto nas zovete u goste :thumbsup:,pa da se skupe dva najveca fiatlancia kluba u regionu,a i clan sam foruma Fiatisti.hr :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

bas super,ja cu ici ako budem slobodan(inace sam rodom iz Osijeka,a i imam stan tamo),bas bih voleo da se svi okupimo...jos javljam kad budem sigurno znao...pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako treba, dodam ja još slika...

Ono...sobe...restoran...i to...

Nadam se da je sve jasno...,

a ako i ima nekih ne jasnoća...slobodno pitajte...

Nadam se da se i vidimo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kaj se tiće hotela i rezerviranja smještaja...vi ne trebate ništa...

Samo nam javite do 25.9. koliko vas dolazi...

Mi ćemo sve ostalo..., vi samo trebate doć... :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi i ja sam za ovu ekzibiciju ... samo ako je neko bio ranije ... posto vidim da je ovo 6 skup ... neka kaze koliko para treba za putovanje

otprilike ... da znaju ljudi da li moze da se podnese to finansiski

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znas kako, do Osijeka ti treba sigurno 400km (bio sam na 402m) i jos ova druga 2 grada nadam se da je to 100km ukuono znaci sve ukupno napred i natrag 1000dak kilometara x tvoja potrosnja benzina ili plina pa izracunaj.

Ja sad ne znam kako i koliko brzo idete vi iz kluba tj svi sa foruma kad idete tako na neku manifestaciju, tj da li przite idete preko 150 ili ispod ali npr mene za plin bi to izaslo 5500-6000din sa malo przenja tj racunato 10L/100km s obzirom da je vecim delom auto put i da ce biti prosek oko 140-150km/h ali zato neke lagane voznje oko 90-100km/h nege bi bilo oko 7-8L/100km sto je solidno manje na tu ukupnu kilometrazu i iznosilo bi 4500-5000.

Na to dodaj oko 20-25e putarine kao i 20e zelena karta ako je nemas.

Potom ti dolaze troskovi za hranu hotel i usputnih troskova sto ne bi trebalo da predje nekih 50-100e.

Sve u svemu sumarum maximalno 150-200e za po jednog s tim sto bi gorivo i putarine i zelenu kartu mogli podeliti na broj ljudi u kolima koje vozite... eto.. to je neka raunica malo jaca :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zvuchi primamljivo! :)

Ja javim josh jer ne znam kad imam ispite, chim saznam kad su javljam vam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znas kako, do Osijeka ti treba sigurno 400km (bio sam na 402m) i jos ova druga 2 grada nadam se da je to 100km ukuono znaci sve ukupno napred i natrag 1000dak kilometara x tvoja potrosnja benzina ili plina pa izracunaj.

Polako Mačak...kakvih 1.000 kilometara... :D Ni iz Čačka nemaš 400 km u jednom pravcu. :thumbup:

Beograd - Osijek je ~170 Km, a najveći broj ljudi bi krenuo iz Beograda.

EDIT:

Više ljudi u jednom autu i evo npr. baš iz Beograda, trošak za benzin:

170 Km x2 + 50 Km = 390 Km = 30 litara Euro BMB = 1.390 dinara po čoveku ukoliko je ukupno 3 ljudi u autu.

Naravno, potrošnja može da bude i manja, ovo je računato za prosečnu brzinu 120-140 Km/h u Stilu 1.6

Plus, mogu da se izaberu automobili koji već imaju zeleni karton, a takvih nije malo, tako da niko neće morati samo zbog ovog puta da kupuje zeleni karton. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

pazi ja sam racunao da iz Cacka ima oko 370-380 do Osijeka a Cepin pista je jos 20tak km od Osijka to znam 100%

a Djakovo ti je jos jedno 40-50km sigurno dole jos juznije plus ovaj drugi drugi grad Vinkovce koji su istocnije do Srbije da se ode do njih to je skoro 100km samo od Djakova

i ovo ti sve zavisi jel ides preko Vukovara (sto nije losa solucija kraci je put manja prosecna brzina) ili autoputa (duzi je ali veca prosecna brzinaza.

Pogledaj malo kartu gde je Djakovo i Vinkovci u odnosu na Osijek pa ce ti biti jasnije koliko ima km do tamo od centra Osijeka i Beograda itd :)

ne zelim nikoga uvrediti samo sam realan a to moze i drugar iz Hrvratske da ti potvrdi ako se ne varam jer prvo ides u Djakovo pa u Vinkovce pa tek onda u Osijek pa za Beograd...

http://maps.google.com/maps?hl=en&q=osijek+croatia+map&gs_sm=c&gs_upl=2817l7688l0l9088l15l13l3l0l0l0l936l4274l0.1.3.2.0.3.1l10l0&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.&biw=1152&bih=701&um=1&ie=UTF-8&sa=N&tab=wl

evo tu ti pise ima 40km od Osijeka do Djakova (racunaj 50tak izlaske i ulaske u grad itd bla bla)

http://www.zelja.com/osijek/osijek_u_brojkama.html

plus sto ima jos vise od Djakova do Vinkovaca i jos toliko od Vinkovaca do Osijeka, tj skoro 100km.

Na tih 100km dodaj put od Beograda do Djakova (autoputem lakse je jer se odmah na taj grad nailazi koji je i prvi po planu i programu) i jos onih skoro 200km od Osijeka do Beograda (u zavisnosti da li se vracate opet putem ili preko Vukovara)

p.s. jos jedna stvar da ako idete preko Vukovara ne placate sve putarine koliko mi se cini...

Edited by MACAK_FROM_CACAK

Share this post


Link to post
Share on other sites

ajmo ovako...

smederevo - đakovo je 270km.. cca 2sata i 30 min.. ne znam kolika je cestarina (putarina)

đakovo - vinkovci - 37km - 1h - nema cestarine (budrovci, đurđevci, stari mikanovci, novi mikanovci, vođinci, ivankovo)

vinkovci - osijek - 44km - 52min - nema cestarine (nuštar, račetin, bubota, klisa)

i za nazad osijek - smederevo .. 310km

to je ukupno... 661km...

za usporedbu.. ja iz samobora imam ukupni put od 643km za odvaliti... :D

rijeku, zadar i istru da i ne spominjem...

inače odličan route calculator je ovdje... :D

http://www.viamichelin.com/

Share this post


Link to post
Share on other sites

to i ja kazem znaci skoro max 700 km ima s tim sto je Smederevo od Bga udaljeno manje od 100km a Cacak skoro 150 to je skoro 100km vise u oba pravca racunajuci na tu kilometrazu jos tih 100km znaci skoro 800km :) sto je moja i racunica bila tacna da ima skoro 400km od Cacka do Osijeka :) znam merio sam...

sto znaci da od Bga imate 300tak km manje znaci oko 500km sveukupnog puta x prosecna potrosnja na 100km sa prosecnom brzinom voznje, bez ili sa klimom xD , putarine, zelena karta, hrana, hotel, pice i jos ponesto tako to itd :D ahahahhah eto.. konacno smo zaokruzili cenu ove marsute xD

zahvaljujem se kolegi iz hr na saradnji... 8)

Edited by MACAK_FROM_CACAK

Share this post


Link to post
Share on other sites

nema frke...

ako mi još kažete na koji granični prijelaz ulazite u hrv, mogu vam točno i cestarinu do đakova i od oijeka za nazad reći..

pa se onda zbrojite i vidite koliko vam cijeli put iznosi...

ja sam za sebe i ženu računao da izađe oko... 800kn za spavanje, jelo i piće + 500kn za put... što je oko 175€ za cijeli vikend... za dvije osobe...

s time da dolazim sa puntom 1.2 koji je na plin.. i vozim se autocestom maximalno 120-130...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nedjelja, 9.10.;

11:30h - polazak prema Osijeku

Osijek:

12:30h - obilazak Tvrđe, slikanje...

Npr. mi bi mogli da dođemo u nedelju u 11 prepodne u Osijek. :thumbup: 1.400 dinara po čoveku (ili manje) za put do tamo i nazad.

Upoznamo se sa ekipom, obiđemo grad, tvrđavu, odemo na ručak...npr. još 10 eura po čoveku.

Npr. putarine u oba pravca svima plati FLCS.

Ukupan trošak oko 2.500 dinara po čoveku, tj. oko 25 eura...najavljeno skoro 45 dana unapred. :thumbup:

Npr....dođe se do Beograda svojim kolima, a tu sedne sa nekim od ljudi koji idu odatle. Ne mora se svojim kolima ići do tamo iz Čačka ili sl.

Dakle, polako...nemojte odmah krenuti sa pričom kako treba stotine eura po čoveku. Ne mora se ići oba dana, a i može se ići oba dana. Ne mora se obilaziti pola Hrvatske, a i može. Sve je stvar dogovora. Nije samo dža ili bu, tj. ili se ide na oba dana, full, sve...ili se ne ide uopšte. Postoji i par varijanti između te dve... :thumbsup:

...ja cu ici ako budem slobodan (inace sam rodom iz Osijeka, a i imam stan tamo)...

Plus je čovek ovako neiskusno :p poleteo da napiše da ima smeštaj u Osijeku, tako daaaaa...možda može nešto da se iskombinuje. :ice::D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bi isao iz Novog Sada direkt u Osijek..Onda nema ni putarine...Imam oko 130 km,pa ako neko hoce,moze samnom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trebam se sabrati i oduzeti :thumbup: jos jer evo kanda mi MAP skikn'o :realmad: a voleo bih jer imam i rodbinu u Cepinu ! Dolazi zima , registracija , dve zimske gume ... :whistle:

Nisam bio u Cepinu ohohoooo! :thumbup:

Pozdrav za kolege Fiatiste !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Konačno neko dešavanje koje je u moje slobodno vreme :)

Nego, taj hotel Admiral... ima li negde mesto za kampovanje? Ono, malo zezanje u prirodi i tako to :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

vidi vidi koliko ljudi i hrvatske na forumu, mislim da su za ovo zasluzna par covijeka koja su na ovom forumu a bili na st.race u v.g a to su ja celic i boki hahahahahaha.

A sto se tice samog susreta mislim da je fenomenalna stvar.

nesto mi nije jasno da lije samo nocenje 220kn ili ne

Share this post


Link to post
Share on other sites

razmisljao sam danas o svemu i ako prodje neki dobar tiket moze da se napravi kombinacija da se ide sa nekim da se podele troskovi ... a sto se spavanja tice mogi i u autu da prenocim ili u satoru nekom nebitno mi je skroz ...

Ja bi isao iz Novog Sada direkt u Osijek..Onda nema ni putarine...Imam oko 130 km,pa ako neko hoce,moze samnom...

jel ovo tvoj auto sa slike ... jel je bio u Vrscu na skupu 10 jula ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...