Jump to content
FAS Goran
razor_amd

More Grčka - Lefkada

Recommended Posts

Krecemo na more, to vece krecu strajkovi u Grckoj, svi nam pricaju da necemo proci granicu i da su velike guzve, kao sto je i bilo, ali sva sreca, samo sto smo dosli, izasli iz kola, predali pasose na overu, grci pustaju sva vozila koja su u tom trenutku bila na prelazu, tako da je cekanje trajalo svega 10 min. :thumbsup:

IMG_0267.jpg

Autoput kroz Grcku
IMG_0270.jpgIMG_0286.jpgIMG_0291.jpgIMG_0292.jpg

Mestasce u kom smo bili smesteni je Nidri, vila Vasia. Nismo bili odusevljeni smestajem ali sluzilo je cisto kao prenociste, jer smo po ceo dan bili na raznim plazama po ostrvu. Svaki dan druga plaza.

Prvo vece u gradu.
IMG_0357.jpgIMG_0371.jpgIMG_0375.jpg

Sutradan, krecemo na plazu koja se nalazi na suprotnoj strani ostrva i odlucili smo da prvo idemo preko brda sto se nije bas pokazalo kao dobar izbor ali sve u svemu pejzazi su odlicni a mi smo malo istrazivali ostrvo. cool.gif

IMG_0404.jpgIMG_0412.jpgIMG_0428.jpgIMG_0429.jpg

Plaza se zove Megali Petra i do nje se dolazi kolima skoro do same plaze. Plaza nije nesto velika, ali postoji jedan odvojen deo do kog se dolazi iskljucivo peske preko kamenja. Tu smo proveli skoro ceo dan i bilo je odlicno.

IMG_0464.jpgIMG_0465.jpgIMG_0470.jpgIMG_0477.jpg

IMG_0478.jpgIMG_0489.jpgIMG_0498.jpgIMG_0500.jpg

IMG_0502.jpgIMG_0584.jpgIMG_0591.jpgIMG_0703.jpg

IMG_0730.jpgIMG_0735.jpgIMG_0770.jpgIMG_0779.jpg

IMG_0789.jpg

Sledeci dan, vodopad koji je udaljen od smestaja oko 5km. Besplatan izlet, pesacenje do vodopada.

IMG_0797.jpgIMG_0799.jpgIMG_0805.jpgIMG_0794.jpg

IMG_0885.jpgIMG_0888.jpg

Slike u putu i smestaj.

IMG_0964.jpgIMG_0967.jpgIMG_1009.jpg

Plaza Kalamitsi

IMG_1015.jpgIMG_1046.jpgIMG_1129.jpgIMG_1135.jpg

IMG_1137.jpgIMG_1142.jpgIMG_1143.jpg

Plaza Kathisma. Najposecenija plaza sa besplatnim parkingom.

IMG_1244.jpgIMG_1257.jpgIMG_1259.jpg

EGREMNI. Zasto velika slova, zato sto je jedna od najnepristupacnijih i najlepsih plaza na ostrvu. Od vrha do plaze ima tacno 347 stepenika i samo silazenje pa se covek umori, kolena su mi klecala od silnog silazenja, a da ne pricam o vracanju kuci :wallbash: Ono sto niko ne pominje na drugim sajtovima je i podatak da se iznad tih stepenika nalazi i parking koji se proteze cele 3 serpentine, i ako izbegavate da platite parking, u nasem slucaju je bilo tako, imate sigurno bar jos 10 minuta pesice do kola posle ovih stepenika. Dusa mi je bila u nosu dok smo stigli do auta. :realmad: Sto je jos najbolje, taj dan je bio malo hladniji i talasi su bili extra. Definitivno najbolji dan za vreme odmora.

IMG_1265.jpgIMG_1275.jpgIMG_1277.jpgIMG_1281.jpg

IMG_1291.jpgIMG_1296.jpgIMG_1320.jpgIMG_1332.jpg

IMG_1337.jpg

Slike iz obliznjeg mesta Preveza - van ostrva Lefkada. Vidi se da grad vrvi od ljudi :harhar: Naravno sala, u gradu smo bili u prepodnevnim satima pa na ulici nije bilo skoro nikoga.

IMG_1359.jpgIMG_1361.jpgIMG_1366.jpgIMG_1370.jpg

IMG_1387.jpg

Obliznji kafic u Nidriju nazvan po ovom malom auticu, morao sam da slikam :thumbsup:

IMG_1412.jpgIMG_1413.jpg

Plaza Porto Katsiki, zaklonjena iza ogromne stene. Pre podne u hladu, popodne ne znas odakle vise bije vrucina, da li od sunca ili sto se odbija od stene.

IMG_1507.jpgIMG_1514.jpgIMG_1515.jpgIMG_1530.jpg

IMG_1581.jpgIMG_1583.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posto vise slika nije htelo da stane u prethodni post a ostalo jos malo, evo ih.

Porto Katsiki - nastavak

IMG_1587.jpgIMG_1589.jpgIMG_1590.jpg

Jedan oldtimer i Shell pumpa blizu Paralije - jedina u krugu na kojoj ima Auto Gas. Nakon sto sam natocio TNG i napunio rezervoar Shellovim Ultra Power Racing gorivom od 100oktana, nastavili smo do Soluna gde smo bili neki sat pa kuci.

IMG_1770.jpgIMG_1804.jpg

BTW, brat je islikao tricavih 1600 fotografija, ovo je samo mali deo. Zanimljivo je da je jedno punjenje baterije istrajalo ceo put. Fotoaparat je Canon EOS 1000D, optika standard 18-55mm.

Edited by RazoR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obavezno sto pre poseti ostrvca na Grckoj. Ni jednim nismo bili razocarani a isli smo i na Krf i Lefkadu i dosta dobrog culi i za ostala ostrva.

Drug koji ima turisticku agenciju je jednom prilikom vise puta izjavio: "Ostvo iziskuje kretanje!".

Tako da, kada si na ostrvu, obidji sto vise plaza mozes, neke su dosta nepristupacne i zavucene, ali mnogo dobre. E sad jedina mana je upravo ta nepristupacnost, postaje problem ako na more ides sa klincima pa i njih moras da vuces na takve plaze. Zato je kasnije sa klincima bolji izbor npr. Paralija ili neka od blizih destinacija.

Edited by RazoR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odličan pet :)

Sviđa mi se. A i u pravu je tvoj ortak koji kaže da se na ostrvu moraš kretati, slično sam ja odradio prešavši na malom zakintosu skoro 600 km :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ufff prelepo! Slike su :thumbsup: ! Iskreno gledajući ovo, da ne moram Crna Gora me videla ne bi!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da se i ja nadovezem na ovaj putopis vezan za ostrvo Lefkada sa kojeg sam se vratio pre jedno 10ak dana.

Krenuli smo u spicu sezone, tacnije 15tog avgusta . Pre naplatne rampe Bubanj potok , naduvah gume na 2.2 jel je pred nama bila duga voznja autoputem.

Lef_2011_1.jpg

Kilometrazu resetujemo na naplatnoj rampi Bubanj potok gde isto ukljucujemo i stopericu i trudili smo se da ne stajemo na mnogo mesta, nego samo kada je to bilo neophodno. Ukupno vreme Beograd – Lefkada = 9 h 50 min, ukupna kilometraza BG – Lefkada 1020km , bez stednje goriva, nego samo pun gas . Autoput prazan, po koje vozilo u krajnjoj desnoj traci, koja smo ''lagano'' i bezbedno obilazili. Ubrzo stigosmo na izlaz iz nase zemlje na kome smo se zadrzali bukvalno dva minuta.

Lef_2011_2.jpg

Do Lefkade nas je u Makedoniji samo obisla jedna alfa 156, makedonskih tablica i to je to, uglavnom smo mi preticali vozila sve vreme. Voznja kroz Makedoniju udobnija nego prosle godine, od pola Mekedonije se autoput razdvaja i po dve trake idu u planinu i voznja je bas dinamicna i drzi coveka budnim. Naravno ima pred kraj Makedonije i radova na putu, ali nije bila guzva. Kroz Makedoniju vam je svima poznato da ima 2-3 naplatne rampe na kojima se naplacuje prolaz 50 denara, sto je nesto manje od jednog evra.

Lef_2011_3.jpg Lef_2011_7.jpg

Na izlazu iz Makedonije, naravno tankamo pun rezervoar jel je u Grckoj skuplje gorivo, sipamo, skuplju varijantu 98 oktana, za 1.3e.

Lef_2011_8.jpg

Ulazimo u Grcku, jos je mrak, na granici manje cekamo nego na naplatnoj rampi, celih 2minuta, ispred nas samo jedno vozilo. Nailazimo na seriju tunela koji su jako dobro osvetljeni i na isto tako dobar put koji prosto trazi da se stisne gas do kraja tako da smo ogranicenja postovali samo prvih 10 minuta od ulaska u Grcku :) Sve vreme smo koristili navigaciju Garmin (Nokia) i pokazala se odlicno, samo je jednom pobrljavila i to kada smo naisli na seriju tunela pa nas je vodila na polukruzno okretanje na sred autoputa, ali se ubrzo vratila u normalu. Mape koje sam koristio u Grckoj sam predstavio u temi Instalacija Garmina na mob telefon.

Lef_2011_9.jpg Lef_2011_11.jpg

Kako smo se priblizavali ostrvu, sve se vise razdanjivalo , tak oda u ranim casovima stizemo konacno :)

Na fotkama se moze videti prelazak preko cuvenog pokretnog mosta i put do samog grada Lefkasa.

Lef_2011_15.jpg Lef_2011_16.jpg

Mi smo bili u jednoj vili u mesto Tsoukalades, to je jedno malo mesto – selo , pored Lefkasa, na brdu, 4km od glavnog grada Lefkas. Seoce se nalazi na severo-zapadu ostrva, sto je odlicna lokacija ako se uzme u obzir to da su na zapadnoj obali najlepse plaze na tom ostrvu, a i jos jedna vazna stvar, srpski jezik se desavalo da ne cujemo po ceo dan. Znaci tek po koji Srbin zaluta tamo, a ne kao mesto Nidri koje je u sustoj suprotnosti od Tsoukaladesa. Menii se dopada, ima sve sto ti treba, blizu je grada, a sklonjen si od guzve i galame. Samo sto su kola neophodna da bi se otislo u grad kao i na bilo koju plazu, ali moraju se imati kola ako se covek odluci da ide na ostrvo ! Mesto preporucujem, za sve one koji vole mir i tisinu i dosli su na more pre svega da se odmore.

Lef_2011_792.jpg Lef_2011_800.jpg Lef_2011_801.jpg

Prva veca plaza, kada se krene ka jugu iz naseg seoceta je udaljena samo 3 min voznje nizbrdo i izgleda ovako.

Lef_2011_586.jpg Lef_2011_38.jpg

Lef_2011_39.jpg Lef_2011_36.jpg

Sledeca plaza kada se krene na jug je nepunih par minuta odavde i njen naz je Agios Nikitas, mala urbana plaza, iza koje se preko stena pruzaju par divljih plaza na koje treba da se potrudite da bi ste stigli zajedno sa stvarima, ali kada stignete, tu definitivno ostajete ceo dan. Ova divlja plaza se tacno nalazi ismedju plaza Ag Nikitas i cuvene plaze Milos. Do nje moze da se stigne preko stena (extremna varijanta) i vodom plivajuci. Mi smo jedan put isli stenjem, a drugi put smo stvari natovarili na dusek pa lagano ...

Lef_2011_77.jpg

Za one koji vole skakanje sa stena u blizini se nalaqi stena bas bodobna za to : )

Lef_2011_344.jpg Lef_2011_350.jpg

Nemojte se iznenaditi ako na ovoj plazi na steni naidjete na sledeci natpis (ne vole nas neki ljudi izgleda).

Lef_2011_112.jpg

Ako budete cekali zalazak sunca na ovoj plazi, to izgleda otpilike ovako.

Lef_2011_111.jpg

Sledeca u nizu plaza je cuvena plaza Milos. Do nje se moze stici gliserom iz gradica Ag Nikitas , i voznja je u oba pravca 6e, znaci za dve osobe 12e.

Lef_2011_170.jpg

Ako hocete vam ostane 12e u dzepu i pri tome ste za avanturu kroz sumu koja traje oko 20min, mozete slobodno da prosetate uz brdo.

Lef_2011_127.jpg Lef_2011_126.jpg Lef_2011_134.jpg

A kada stignete na vrh, pogled koji ce vam povratiti svu izgubljenu snagu.

Lef_2011_142.jpg Lef_2011_148.jpg

Kako se ide ka jugu nailazi sve na plazu Gialos. Stvarno prelepa plaza.

Lef_2011_622.jpg Lef_2011_514.jpg

Lef_2011_518.jpg Lef_2011_517.jpg

Lef_2011_531.jpg Lef_2011_525.jpg

Lef_2011_529.jpg Lef_2011_539.jpg

Lef_2011_556.jpg Lef_2011_563.jpg

Na putu do cuvene plaze sa 300 i kusur stepenika EGREMNI, naidjo smo na jedan makadam put koji vodi na neku NoName plazu. Krenusmo lagano oko 4-5km kad naidjosmo na stvarno krupno kamenje od odrona, a skoro da smo stigli. Limuzina nije mogla kroz taj odron pa smo odustali i uputili se ka Egremniju.

Lef_2011_593.jpg Lef_2011_598.jpg Lef_2011_599.jpg

Egremni plaza, prelepa, na pocetku guzva sa lezaljkama, a ako se malo ispesaci imacete pravi mir na plazi, bez da vam sede nad glavom. Limuzine ce nekon ove plaze da vam budu komplet bele zbog prasine koja je pomesana sa peskom na kome cete da parkirate. Do plaze vodi preko 300 stepenika , tako da je stvarno zanimljovo ljudima koji se vracaju sa plaze gledati face :)

Lef_2011_605.jpg Lef_2011_621.jpg

Lef_2011_608.jpg Lef_2011_614.jpg

Lef_2011_620.jpg Lef_2011_612.jpg

Nakon plaze Egrmeni je PortoKatziki plaza, o njoj necu pricati mnogo iz razloga sto je ona najpoznatija plaza u Grckoj, lepo je videti je onako iz daljine, ali je na njoj tolika guzva, da se mi nismo puno zadrzavali.

Lef_2011_623.jpg

Nakon voznje po ostrvu isprazniolo se svih 98 oktana pa sam svoju limuzinu pocastio sa 100 oktana na Shellovoj pumpi. Malo je jaca cena , ali se zato masina probudila samo tako. :)

Lef_2011_503.jpg Lef_2011_505.jpg

Plaza Kavalikefta. Posle nekoliko kilometara spustanja, nailazi se na raskrsnicu na kojoj je potrebo skrenuti levo da bi se zavrsilo na ovoj plazi. Kad parkirate svoje limuzine , ostaje vam jos nekih 5 minuta staza kroz sumicu i voila – tu ste !

Lef_2011_187.jpg Lef_2011_185.jpg

Lef_2011_510.jpg Lef_2011_229.jpg

Lef_2011_198.jpg Lef_2011_246.jpg

Lef_2011_289.jpg Lef_2011_305.jpg

Put nazad kroz Srbiju, sve isto kao u povratku samo obrnuto, cak je i navigacija pobrljavila na istom mestu :)

Lef_2011_821.jpg Lef_2011_834.jpg

Lef_2011_817.jpg Lef_2011_823.jpg Lef_2011_840.jpg

Svratili smo do Soluna u povratku na rucak, mala ulicica pored luke, neka vam orjentacija bude Bela kula (White Tower). Sluze odlicnog bakalara, svaka preporuka.

Lef_2011_848.jpg Lef_2011_850.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja bih da kežem nekoliko reči o Lefkadi!

Bio sam prošle godine (2011) i mogu slobodno reći da mi je to za sada mesto sa najlepšim plažama u kojem sam bio.

Put kolima je trajao oko 11 sati, za nekog ko voli da vozi to je taman jedan dobar trening.

Mesto u kojem sam bio zove se Lefkas, glavni grad ostrva.

Nije neko ludilo što se tiče noćnog provoda, ali ima dosta kafića i svako može po nešto da odabere. Smeštaj relativno jeftin u drugoj polovini juna, a takodje da nema ni guzve na plažama.

Veliki broj detalja pre nego što sam krenuo na lefkadu pronašao sam na lefkadausrcu.com :thumbsup:

Tu zaista možete pronaći veoma korisne informacije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Prelepo" i "najlepše plaže" su ipak stvar ukusa. Ja ovde vidim samo kilometre peska. Po meni, ništa gluplje. Nigde za zaroniti. Nigde hlada ni borovine.

Tako je jedan moj kolega izjavio "vrh je plaža, pesak, plićak, kafić, ma milina" a to sve je upravo ono što meni najviše smeta, i pesak, i plićak i kafić :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

RAzor lepe slike , i ja se razmisljam za ovu godinu (mada sa dvoje sitne dece silaziti do ovakvih plaza... :no

P.S.A evo i ja se izvinjavam kolegi Oktopodu sto se meni svidja pesak i ovakve plaze a njemu ne (i ne osecam se cak glupo sto mi se svidjaju plaze) :unworthy:

Edited by bglion

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja recimo ne volim ove kamenjare jer sam vise puta isekao ruke i noge na ostre ivice.. Mada nisam ni neki ljubitelj peska, a ni shljunka kao sto je na Adi.. Najgotivniji je sitan kamen ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ove godine na Polihrono (prvi prst) sa klincima i suprugom, sam kraj avgusta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ugrabio malo vremena, pa rešio da napravim mali putopis, čisto da se jos par slika i iskustava nađe ako neko bude čitao pa se odluči za ovu lokaciju...

Krećem od sjajnog auto-puta Egnatia Odos, od tog isključenja gde prestaje da se spominje Solun već se krene putem istok-zapad i gradovi redom Veria, Kozani, Ioannina... Ja na lepšem putu nisam vozio, bez ijedne jedine rupe (ma kakva rupa...nema neravnine ili neke greške, a kamoli rupe), ravan, lep, zanimljiv, prelepi pejzaži sa nekih ~35 tunela od kojih neki imaju i po 4-5 km
 

800px_GR_A2_course.jpg
 
20140722_115826.jpg
 
20140722_124709.jpg   20140731_160856.jpg

Pauza... :)

DSC_0257.jpg

Pa sad ti tu vozi 100-110 ako možeš... :D da sam uspeo da se pridržavam možda bi i prosečna potrošnja bila manja od ogromnih 6.5 litara :p;)
 
Smeštaj smo našli preko neta, nisam imao uopšte motivaciju i živce da idem po agencijama.
Bili smo smešteni u malom mestu koje se zove Tsoukalades, nalazi se oko 5 km iznad glavnog grada ostrva, a najbolja stvar je ta što se nalazi i prema svim poznatijim plažama koje su SVE smeštene na zapadnom delu ostrva.

Dole na mapi sam podvukao Tsoukuladas, a kod svih ovih plaža koje ću posle i slikama propratiti sam stavio crvene tačkice

map.jpg
 

Naše agencije uglavnom nude smeštaje na istočnoj obali u mestima Nidri i Nikianna, i da sam kojim ludim slučajem tamo otišao autobusom verovatno bih tužio agenciju jer zašto, prvo mesto kao mesto nema svoju plažu!!! i zamislite onda sebe kako smišljate način da odete skroz na suprotni deo ostrva. Bez kola jednostavno nemoguća misija. A otići na Lefkadu, a ne videti Kathismu, Porto Katsiki i Egremni je besmisleno. A npr od Nidrija do Porto Katsikija ima jedno 60 km kolima ako ne i više... 

Od našeg mesta krećem redom...

Pefkoulia...plaža kao plaža, lepa ali malo napuštena, odnosno uglavnom su tu kamperi, oni po svom...prvi dan smo krenuli na tu plažu i sidje se sa parkinga i imaš levo i desno, i mi kao idemo desno...kao nište posebno, kamperi, dosta praznog prostora, ali nismo znali da kada ideš levo ima mnogo lepši deo te plaže sa barom i bazenom u sklopu, znači malo bazen (kafa, pivo, pizza, tuševi, ležaljke) a na 15 metara odatle more i plaža, meni najbolja kombinacija

DSC_0650.jpg

DSC_0707.jpg

Nemam nešto mnogo slika preko dana ove plaže jer smo uglavnom bili na ovom bazenu

Kathisma...vrlo lepa plaža, na nekih 7-8km od našeg mesta, do nje se prolazi kroz mali grad Agios Nikitas, koji se u principu sastoji od te jedne lepe ulice koja vodi do plaže i okolo smeštaja i restorana...plaža mala, meni ništa posebno, a dosta ljudi hvali... Kathisma - široka, lepa...skoro nam je došla kao lokalna plaža, 3-4 puta smo bili na njoj...parking - besplatan se može lako naći, bar je meni polazilo za rukom

 

DSC_0774.jpg
 

DSC_0583.jpg
 
DSC_0586.jpg

Egremni...jedna od 4 najpoznatije, ona čuvena sa 350 stepenika do nje...na svu sreću na nju smo išli u sklopu krstarenja pa smo izbegli te stepenice :) takodje lepa, sa nekim okruglim kamenčićima

DSC_0501.jpg
 
DSC_0502.jpg

Porto Katsiki...totalno nestvarno mesto, kao sa drugog sveta...ne znam šta da kažem, mislim da slike mogu više da dočaraju, džaba reči. Opasna moram da kažem, prvo da bi se došlo do glavnog dela plaže mora da se protrči pored neke stene, oni sporiji koji ne uspeju da protrče iz jednog puta zapljusne ih talas pa prvo budu skroz okupani još u majicama, drugo mogu da spadnu naočare, okupaju se telefoni, aparati i tako, nema uopšte starijih ljudi i dece zbog toga...A i talasi su posebna priča...jednom me uhvatila u mašinu 3-4 talasa, i sad znam kako bi bilo u veš mašini, nisam znao gde je gore, gde dole i nije za zezanje uopšte, kao misliš ono kao u aqua parkovima laganica, kad qr, kad te dohvate nema zezanja...

DSC_0433.jpg   DSC_0439.jpg
 
DSC_0443.jpg   DSC_0444.jpg

Talasi, i ovde još nisu posebno veliki...

DSC_0362.jpg

DSC_0317.jpg   DSC_0323.jpg

DSC_0393.jpg   DSC_0351.jpg

Kalamitsi...ja sam bio na ovom delu gde su stene, nismo bili dugo jer je bilo pretoplo, nema ni daška vetra...lepo ali nemam nešto mnogo da kažem, ovakav je put do nje dole, ali uglavnom se do svake plaže tako spušta 

DSC_0620.jpg
 
DSC_0621.jpg
 
DSC_0624.jpg

To bi bilo to od plaži na kojima smo bili...da smo imali još koji dan sigurno bismo obišli i još poznate Milos, Avali i Agiofili recimo

Da još dodam da je glavni grad ostrva Lefkas odnosno Lefkada town prelep, bez kineskih gluposti, prodavaca svemogućih svetlećih gluparija, već lepe prodavnice njihovih starina, lepih suvenira, ručno pravljenih stvarčica...sve podseća na Grčku od pre verovatno 30-ak godina, 2-3 stvarno prelepe, prometne ulice, lep deo oko marine, fin gradić

E to je to...2600 kilometara (2200 put/400 po ostrvu), 173 litre goriva, 10 prelepih dana, Lefkada - opet i to sigurno, ja bih sledeće godine odmah... :)

DSC_0614aaa.jpg

 
Edited by milutin-NS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prelepo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve kolege su baš lepo i detaljno opisali svoj odmor.

Svako ko se prvi put odluči za Lefkadu na osnovu ove kratke teme će znati tačno šta da očekuje.

Vrh je bio Oktopod sa veličanjem njegove kamenjar plaže široke 2 metra!!! Ne shvatih gde je ta plaža ali verujem da je opet CG u pitanju. :)

Vidjao sam lepše plaže na Dunavu od te koju je postavio na ovoj temi.

Ima jedna kod golubačke tvrdjave, maltene ista ko ova njegova. :)

Edited by TheCityAndTheStars

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepo Milutine, svaka čast! Ja krećem za 2 dana sa porodicom, opet na Sitoniju.

P. S.

Ma pusti Oktopoda, toliko je bio naporan u veličanju BMW 320i, i da je jeftiniji od Punta 2 za eksploataciju... Pa je posle sve priznao, a Đura ga nije tukao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...