Jump to content
FAS Goran
razor_amd

More Grčka - Lefkada

Recommended Posts

Posto sam pogledao ove slike,znas kad bih ovde otisao!

NIKADA,pa neka je zadnja playa na svetu... :thumbdown:

Inace pre ovog kermesa,izuzetan opis i slike. :unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Divna vest za ljubitelje Lefkade: 12 dana posle zemljotresa priroda se već bacila na posao!

Egremni plaža posle zemljotresa i danas, upravo kao što su stručnjaci i predvideli.

Na slici 1 koja je snimljena danas vidi se da je voda uveliko počela da uklanja stene i pesak koji su se obrušili na plažu. Do leta predivna Egremni biće još lepša nego što je bila!

 

12278904_983750814997350_165479740002496

12313595_983750811664017_263497083698491

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

A tako je moglo i da me pukne 2014. godine kada sam bio tamo, ili u Kraljevu 2010, ne treba tako gledati, mozes da odes u Grcku, na tu plazu i dok si tamo da pukne ovde zemljotres...jbg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najsvežije slike "ranjene" Egremni plaže je gradonačelnik Lefkade g. Kostas Drakontaeidis postavio na svoj profil

 

Njegove reči u statusu i komentarima:

 

"Plaža je tu i lepša je nego ikada, ali za sad postoje velike poteškoće oko sanacije puta i pristupa plaži. Cilj je da put kojim se prilazi plaži bude bolji nego što je bio, jeste teško, mada ne i neizvodljivo. Nadležnost za puteve u zemlji nije na opštinskom nivou i sanacija puteva nije jednostavna, jer postoje bezbednosni zahtevi.
Uz borbu i napor svih nas uspećemo da sve vratimo u prvobitno stanje.

 

 

1780058_995192670519831_4732711758814810

 

12377872_995192743853157_521809145123532

 

883031_995192720519826_37188394384936229

886265_995192837186481_83172610574998923

886986_995192800519818_56138121975092746

1962469_995192760519822_3539030001954069

12370650_995192840519814_522811497089320

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

svaka njima cast ali daleko joj kuca -- treba odvesti porodicu i decu dole a stencuge ti i dalje vise nad glavom (vidi se na slikama) , neka hvala ...........  :smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja idem 7. Septembra, koliko znam samo je Egremni plaza ostecena tj samo njen prilaz, ali se nadam da ce to za sezonu da srede

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja planiram krajem avgusta da idem.

Kako rezervišete smeštaj, uglavnom agencije nude Nidri kao lokaciju, ali mene interesuje ima li nešto povoljno poput Nidrija a da je severnije?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Idi na grckainfo.com i dogovaras se direktno sa vlasnicima. Tako radimo vec 5 godinu i nikada se nismo pokajali. Cene su uvek podlozne dogovoru ali u proseku letujemo na 12 noci za onoliko para za koliko agencije prodaju 10.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

On 5/13/2016 at 1:00 PM, Gillespie said:

Ja planiram krajem avgusta da idem.

Kako rezervišete smeštaj, uglavnom agencije nude Nidri kao lokaciju, ali mene interesuje ima li nešto povoljno poput Nidrija a da je severnije?

 

Ima zasto nase agencije nude samo Nidri, pisao sam prethodno vec o nidriju...
Severno od nidrija ti je samo glavni grad ostrva

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam bio prošlog septembra u Vasilikiju. Kad sam išao u Nidri imao sam onaj zadovoljni osmeh što sam dao nešto više para i bio smešten kao čovek. Od Nidrija sve što je da valja od plaža je na sat-satipo vožnje. Inače, našao smeštaj na bookingu i poslao mejl direktno vlasnici, ne preko bookinga i dobio povoljniju cenu. Rezervisao sam 3 nedelje pred polazak i uplatio 100 evra kapare. Za 11 noćenja bilo je 385 evra apartman sa kupatilom, kuhinjicom i klimom jer vidim da sve agencije imaju foru za klimu 5eur/dan što je na 10 dana 50 eura. 

 

Preporučio bih Vasiliki, nije skup kao Agios Nikitas, a lepe plaže su blizu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
18 minutes ago, andreja.micovic said:

Inače, našao smeštaj na bookingu i poslao mejl direktno vlasnici, ne preko bookinga i dobio povoljniju cenu.

 

Tako se radi :) i ja tako vec 3-4 godine, pre toga sam direkt preko bookinga, ali imam utisak da je tada bilo mnogo jeftinije

Share this post


Link to post
Share on other sites

To su nam i rekli :) bolje direktno jer oni plaćaju procenat bookingu koji nije mali

Share this post


Link to post
Share on other sites

I mi smo sve direktno kontaktirali, nasli smo za 30€ dan, 10 nocenja, od osmog septembra. A ovo je sajt kuce timoklia.gr

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu, jako lepo :) ja sam isto bio u Tsoukuladesu, uvece se cuju samo cvrčci i miris borovine i sasvim lepo pozicionirano, do grada (glavnog grada) se spustis za 10 minuta, a plaza Kathisma koja ce ti doci kao gradska isto na 10 u drugom smeru. 5 minuta od Tsoukuladesa pre Agios Nikitasa imas plazu Pefkulia koja i nije nesto posebno ali na samoj plazi ima lep bar sa bazenom i lezaljkama, to sam koristio ovako - pola sata lezaljka, pola sata bazen, pola sata more koje je deset metara ispod bazena... :)

 

Pod obavezno je jos
-Plaza egemni

-Plaza Porto Katsiki

-I ja bih jos pod obavezno dodao restoran Rachi - http://rachi.gr/

-Krstarenje do Kefalonije isto nije lose

Edited by Milutin-NS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala na savetima, i tvojim savetima cu se voditi posto sam video da si sve lepo istrazio. A smestaj je bas dobar i u februraru je bio rezervisan vec ceo avgust, komentari za smestaj su svuda bas pozitivni pa smo se zato i odlucili, i tokom dopisivanja mail-om se stice utisak da su ljudi bas domacini, inace trazili su samo avans od 50€....

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Link je neispravan.

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čitajući na drugom forumu baš za putovanja, Lefkada nije ni izbliza sanirana nakon zemljotresa, baš sam se smorio, ne znam vredi li ići sada prvi put ako se ne može doći do par plaža po kojima je Lefkada i pznata?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...