Jump to content
FAS Goran
razor_amd

More Grčka - Lefkada

Recommended Posts

A dobro valjda nam je svima jasno da se oktopod to malo salio...a za ovo drugo sam siguran da mu je Djura jos odavno oprostio

Ps - obisao sam Sitoniju pre dve godine, i tamo je meni bas lepo. Neos Marmaras ili nesto drugo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio sam ja na Sitoniji (Sarti) ove godine, i bas mi se svidelo.

Mogao bih sl god opet tamo, ali cu najverovatnije na Lefkadu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio prosle godine u Lloretu...bio, video i to je to. Od kad smo se vratili iz Spanije pricam kako hocu na pravo more, hocu na Lefkadu...i ovo je sad bilo za moju dusu... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A dobro valjda nam je svima jasno da se oktopod to malo salio...a za ovo drugo sam siguran da mu je Djura jos odavno oprostio

Ps - obisao sam Sitoniju pre dve godine, i tamo je meni bas lepo. Neos Marmaras ili nesto drugo?

Prvo 5 dana u hotel Porfi Beach ispred Nikitija, a posle 10 dana u nekom aparmanu u Neos Marmarasu. Bojim se i da pomislim na šta liči taj smeštaj u Neosu. Ubedljivo najjeftiniji, i to bukvalno na 50m od mora, na gradskoj plaži. Znam gde je, videli smo prošle godine to, ali nisam ulazio unutra. Nebitno mi je, samo da ima da se prespava, i posle na plažu i u skitanjac. Malac sada ima 2 godine i 4 meseca i raspoložen je za akciju non stop :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam bio na dosta mesta u Grčkoj, Bugarskoj, Turskoj, Ljoretu... Ali ipak Lefkada je Lefkada :)

Takva boja mora se ne viđa često, mada ostrvo nije po svačijoj meri pre svega zbog reljefa. Da bi se došlo do nekih plaža valja se dobro pomučiti, ali trud se isplati.

Zbog toga ali i zbog toga što su plaže vrlo prostrane nema gužve, pa se može prepustiti pravom uživanju

Evo par sličica

 

 

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

 

 

 

više slika na linku

http://www.tt-group.net/forum/viewtopic.php?f=38&t=2722

Edited by milutin-NS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je puntom trebalo oko 15 sati, ali punto je bio krcat, 4-oro odraslih, prepun stvari + krovni kofer, a masina 1.1 samo 55KS. Vozili smo i burazer i ja, pa nije bilo problema. Krenuli smo oko 3 ujutru, kad je svanulo, bili smo vec u Makedoniji i nesto kasnije na Grckoj granici, i onda samo pravac autoputem do Lefkade...

 

Kvalitetne plaze su dosta nepristupacne, nije bas dobra ideja ici sa trudnom zenom, sve se nalaze na suprotnoj strani ostrva od mesta Lefkada.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kvalitetne plaze su dosta nepristupacne, nije bas dobra ideja ici sa trudnom zenom

 

Isto ovo sam hteo da napisem...i ulazak u vodu u ovom slucaju moze biti zeznut jer retko gde ima plicaka duzeg od 3 metra, ima talasa cesto, do svake plaze treba voziti po 15-20-50 km... mislim da Lefkadu cak ne bih preporucio ni sa malom decom da se ide, a kamoli trudnicama

Porto Katsiki plaza npr. - da bi dosao do dela plaze gde se stavljaju peskiri, moras da obidjes jednu stenu oko koje te zapljuskuju talasi, a nema sanse da protrcis iz jednog talasa, da tako kazem, pa onda moras da zastanes na sred te stene i da cekas talas da te pljusne. ZAlepio me na stenu k`o budalu, suncane naocare mi spale, jedva sam uh ulovio...

 

PS - ja sam stigao za recimo nekih 12-13 sati iz Novog Sada

Share this post


Link to post
Share on other sites

A hladna voda ? Prijatna za test.ise i sise.

J...bo more ako treba da se ladim kad izadjes iz njega! I more kao i pivo preferiram hladnije!. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za brata Milutina :laughing:  ( nemo se rasplaces sto nisi i ove god isao tamo)

 

 

Ovaj Gizmo kida snimke iz vazduha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...