Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Presretači već kaznili 21.000 vozača

Recommended Posts

...ili se samo goveda i dalje bahate kupovinom takvih automobila. Nekako mi se čini da je pre ovo drugo... :whistle:

ma Nesho jel ti to opet uplices guvernera u pricu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

I opet ću ponoviti - mnogo je lakše, brže, jeftinije i BEZBEDNIJE bilo ugraditi semafore na isključenjima sa autoputa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa lepo je njima, poraso im standard, saobracajci voze golfa 6 i pajera, a ove prikrivene i ne vidimo dok ne naletimo na njih, sve u svemu samo oni neka pisu, a ko je lud i ima odakle neka placa, sve ce to narod da raskanta jednog dana, secam se nekog klipa iz Egipta valjda kad su nezadovoljni građani prosli kroz servis BMW-a, ostali samo dugmici, e dok se to i kod nas ne desi nece da se opamete goveda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Woodoo jel ti radis u policiji pa ih branis, od koga da zaplene, te od kojih treba da zaplene ne smeju ni da pogledaju, ali sve su ucinili da bi sirotinji u**ali i ovo malo normalnog zivota sto ima, to me nervira, da su nam svima plate po 1500 - 2000 evra pa drzava nek radi sa svojim parama sta oce, ovako nemoj da nas na svaki nacin ponizavaju, sa platom od 200 evra treba da prezivis ceo mesec, da tocis gorivo, platis racune i sve namete. Kad vidis patrolu molis Boga da te ne zaustave jer nemas prvu pomoc, ako imas prvu pomoc on ide dalje, trazi trougao, ako i njega isceprkas iz gepeka onda traze sijalice, kad i njih nadjes on ti kaze gde je sajla za vucu. Ako ti pise kaznu moras da dignes kredit da bi je platio. Volim ovu zemlju ali mrzim drzavu i sistem

Edited by beli_Punto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, radim u policiji. Svaki forum da bi opstao mora da ima nekog iz redova organa reda medju moderatorima. Jbg, takva je realnost.

Kolege su dobile nalog da maltretiraju gradjane, da pregledaju detalj po detalj sve dok ne nadju nesto sto nedostaje da bi mogli da napisu kaznu i zarade za novog Bentleya.

Share this post


Link to post
Share on other sites

san15.jpg san16.jpg

http://www.24sata.rs/vesti/beograd/vest/trkali-se-automobilima-nastradalo-dvoje-ljudi-na-autobuskoj-stanici/35200.phtml

Gde su sad presretaci, na ciju dusu idu svakodnevne zrtve neizivljenih debila kojima je tata kupio besan auto, gde je policija i sta radi policija kad kreteni mogu da se trkaju ulicama tek tako ... Pok**am se ja na svaki presretac i svaku patrolu posebno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam dal ovo spada u presretace,al evo informaicje. :D

Na novosadskom autoputu kod iskljucenja za Staru Pazovu u pravcu za NS.

Zadnjih dana redovno stoji "zeleni pezo 206" koji snima i meri brzinu,al ne zaustvlja!

Nego to lepo natenane rade njegove kolege kod naplatne rampe par kilometara dalje!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam dal ovo spada u presretace,al evo informaicje. :D

Na novosadskom autoputu kod iskljucenja za Staru Pazovu u pravcu za NS.

Zadnjih dana redovno stoji "zeleni pezo 206" koji snima i meri brzinu,al ne zaustvlja!

Nego to lepo natenane rade njegove kolege kod naplatne rampe par kilometara dalje!

Da, registracija mu je NS 009 HĆ, ako to nešto uopšte i znači... :)

Sent from my Samsung using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

To beše onaj zaplenjen..oduzet jer je stečen kriminalom, pa je tako upao u deo do sada oduzete imovine...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste zaplenjen, a s obzirom da je dobijen gratis ne treba terati mak na konac oko troskova odrzavanja. Zaradice dovoljno i za sebe i za drzavu. Ja bi se samo nasekirao da li neko ume da ga odrzava, s obzirom da su deo VW-a verovatno ce nesto da organizuju sa porscheom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@woodoo

nije mak na konac, ali zar nije bolje ovakva racunica :

- prodati ovo pa kupiti neka dva komada koja su ipak prikladnija za "presretaca" sa jeftinijim odrzavanje ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Racunica ti je dobra ali je nezgodno prodati zaplenjen auto. Ko bi ga kupio, nije to namestaj. Da li bi ga ti kupio da imas para? Ili bi uzeo nešto drugo, novo, bez takve istorije. Ovako će bar da "peca" strance i ostale naše napaljene vozače, zaradiće dovoljno da država ne bude na gubitku, a meni je ta računica najbitnija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

presretac1.jpg presretac2.jpg

Video sam ga u subotu u Smederevu, zapamtio sam ga po ovim brojkama na tablici koje su drugacije nego kod nas, presao je lezeci i kad je poceo da rezi brze bolje sam prosao puntom u sporednu ulicu ... ali na pamet mi nije palo da je sluzbeni ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Racunica ti je dobra ali je nezgodno prodati zaplenjen auto. Ko bi ga kupio, nije to namestaj. Da li bi ga ti kupio da imas para? Ili bi uzeo nešto drugo, novo, bez takve istorije. Ovako će bar da "peca" strance i ostale naše napaljene vozače, zaradiće dovoljno da država ne bude na gubitku, a meni je ta računica najbitnija.

Svaka rupa nadje zakrpu, a i u ovom slucaju bi kupac bio siguran da je auto legalan i da je sa njim sve uredu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...