Jump to content
FAS Goran
goranf

P: Servo motor za volan Punta mk.2a

Recommended Posts

^^^ Lepo je sto "pomazes" clanovima ali ovo mi vise lici na komercijalne poruke nego na pomoc. Zato ti lepo napisi - koliko kosta senzor kada se poruci postom ili kada se pruezme kod tebe. Dakle, nemoj da pises - zavisi od ovog , zavisi od onog, da li se skida , da li se ugradjuje, itd pa da bude iskljucivo poziv, nego lepo brate reci koliko kosta senzor sa zutim buzirom za mk2a, bez ugradnje, bez izgradnje, bez kalibracije, bez dijagnostike, bez tamo-vamo.

Prosto: redovna cena tog senzora je x Eura a za clanove kluba je popust y%.

Garancija ima/nema

Racun ima/nema

Moze/ne moze?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo pozivam javno moderatore da izbrisu ove komercijalne poruke iz teme jer ovo nema veze sa clanstvom u klubu, nema veze sa forumom, nema veze sa diskusijom i u suprotnosti je sa pravilnikom FLCS foruma - deo gde se govori o reklamiranju.

Covek jednostavno ne odgovara na pitanja i ne ucestvuje u diskusiji vec samo iz poruke u poruku vrti isti tekst. Dosadilo bre.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi vama kao da ne odgovara da resite problem serva po povoljnoj ceni?! Kakve veze da li pise ovde ili ne, ko ima problem neka pozove coveka i resi to cas posla. Ja sam jedna zadovoljna musterija, covek je dosao i odradio mi dijagnostiku za dzabe. Tada nisam bio pri parama i nisam menjao motor (kraj jula). Danas je Goran dosao, ponovo dijagnostika, zamenio motor po izuzetno fer ceni i ja sam prezadovoljan.

Ne razumem cemu tolika frka, clanovi foruma imaju priliku da povoljno zamene motor, tu smo valjda da se pomazemo medjusobno i meni je logicno to sto Goran radi.

A dogovor za kardan ostaje, cujemo se i svako dobro!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svi koji imaju komercijlanu prodaju (Goran je ima), moraju da daju popust za članove Kluba. Dakle, kada se već ništa ne naplaćuje otvaranje teme, tj. postavljanje oglasa, onda se mora dati popust zauzvrat. Ovde nikako da dobijemo napisano koliko iznosi cena sa popustom. Pošto toga nema, nema se izbora nego skinuti ova tema u narednom periodu.

A, što se samih senzora tičće...sve je tu dobro poznato. Svi senzori u Srbiju ulaze faktički preko dva mesta. Goran kupuje upravo od jednog od tih ljudi i preprodaje kasnije i ovako preko foruma.

U toku nedelje ćemo izaći sa posebnom ponudom za senzore direktno sa izvora, sa cenom koja će biti najmanja moguća. Dakle, od prve ruke. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

I koja je cena servo motora i senzora položaja iz ta dva izvora..... Da li imaju maloprodaju 

Edited by dudule1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...