Jump to content
FAS Goran
Mik

Kompilacija sudara...

Recommended Posts

Na snimku se vide vozila ispred, pa bajker može da kaže da je održavao rastojanje u odnosu na njih.
"Kočio više puta namerno izazivajući nezgodu" može da bude objašnjeno/opravdano na 100 načina od vozača motocikla, ali na snimku se vidi da vozač automobila sve vreme vozi ovom na zadnjem točku i ne pokušava da napravi razmak.
Ovde su očigledno obojica smatrali da su imaju uplaćenu levu traku, a i meni se čini da je problem nastao onako kako je opisao @Woodoo.
Za ortaka bivšeg saob. žandara bi bilo suvišno davati komentar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po definiciji, pred zakonom je uvek kriv onaj koji udari od pozadi, to je bar svima jasno.

 

- Da se meni bajker onako isprečio, ja bih svakako ukočio i napravio dovoljno veliko rastojanje.

- Bajker je žešća budala, ili možda radi kao (bahati) vozač kamiona, autobusa ili šlepera. Pa se malo zaneo, misleći da je i dalje u svom kamionu. Ne mogu drugačije da skapiram što se onako glupira na autoputu. Ili je možda pijan ili naduvan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma fini su bajkeri kad gledam na tv-u kako kenj**u ... mi ovo, mi ono, a kad prolete nocu sa preko 100 na sat tamo gde je ogranicenje 50 ... onda to nisu nasi ljudi, to su budale koje rade same za sebe ... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

^ Potpuno se slažem. Gledao i ja neku emislju (pre par godina). Te kao čast, poštenje, ništa kriminal i prestupi, pa još kao i humanitarne akcije, prikupljanje kinte za ovo i ono. A ustvari, u real-life, sasvim druga priča.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam da motore voze i advokati i doktori ... i obicne jajare i kriminalci, ali je to sasvim nebitno, za mene postoje 2 grupe vozaca, normalni, kojima se desi da naprave neki prekrsaj i oni nenormalni koji konstanto prave prekrsaje, kako vozaci motora, tako i vozaci automobila, inace kad vidim vozaca slepera i vozaca autobusa koji na Kovinskom mostu gde je ogranicenje 60 teraju citavu stotku i preticu preko pune linije ... setim se da su oni tzv profesionalci i da ne postoji situacija iz koje ne mogu da se izvade :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije baš pametno da na auto-putu (videlo se kako je prošao / mogao puno gore) u levoj traci naglo kočiš i izvodiš neku pravdu. Vrlo lako je mogao neko treći da naleti jer na velikim brzinama se teško provaljuje da li neko ide 50 km/h ili 150 km/h kad dođe blizu kasno je za kočenje. 

Šta mu je falilo da je samo rukom pokazao šta misli i nastavi svojim putem, i onako mu ne treba cela traka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj na kraju ostavi auto na cedilu...izgleda da mu ne radi rikverc???

Share this post


Link to post
Share on other sites

po svoj prilici ne puno iskusan vozac,bar je tak odelovalo,nego obratite paznju na kilometar sat pri kocenju to mi bilo zanimljivo,udario ga je sa po prilicno velikom brzinom ////

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ili levo, ko ovan za zaboo.

Malo je usporio.



Danas se kod sajma oko 17 h (sada se koristi kao traka za buseve i kamione ka adi) kamion preturio na bok. Izgleda nije uvezao koture lima pa ga teret bacio na bok. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel ovo neko od nasih? Cini mi se da je Stilo u pitanju, Ostruznica u subotu poslepodne, presao u levu traku i pokupio bankinu i kamenje

 

IMAG1855.jpg

 

Vozac je ok, povredjen ali je setao pored auta, ne znam da li je bio jos neko u kolima ali udarac je ocigledno bio stravican.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auuuu.... Pa njemu komplet motor ispao... Dobro je da je ostao živ!  :no

 

Inače ta deonica puta je katastrofa. Pretiču kako ko stigne. Vozi se kao da postoje dve trake u jednom smeru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cuo sam pricu coveka koji je bio ispred njega, kaze da se zaleteo kao da ce ga preticati, ali je samo produzio levo na bankinu... stvarno jeziv prizor, a desilo se samo malo ispred mene, nekoliko automobila je bilo izmedju nas, a inace tu se pegla posteno i posto su siroke trake ljudi preticu kao da su na stazi, dupla puna kao da ne postoji...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa vidiš znak da je dozvoljeno preticanje... :D

 

Inače ne razumem priču... krenuo da pretiče i otišao u levu bankinu. Zašto? Povukla ga crna magija?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, i meni je nejasno, kao da je kucao poruku, menjao muziku... ko zna sta se zapravo desilo, ali samo je skrenuo u levu traku i produzio na bankinu, zahvatio kamenje...

To je rekao covek koji je vozio ispred njega i gledao ga u retrovizoru. Kada sam ja dosao do tog mesta jos je bilo prasine u vazduhu, desilo se neposredno ispred mene, ali nista nisam video od kamiona i autobusa i nekoliko automobila ispred. 

Inace do tog mesta je dupla puna, odatle pocinje ova isprekidana, ali i preko te duple pune ljudi na toj deonici opusteno preticu jer su siroke trake

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naslušah se ja ruske pop i rok muzike na ovim klipovima !

 

Nije mi jasan onaj sa motorom ? Gde je krenuo ? Zar nije video onoliki kamion ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...