Jump to content
FAS Goran
Mik

Kompilacija sudara...

Recommended Posts

Ovi rusi su jedna nenormalna nacija...ili je kod njih zaustavna traka ustvari brza traka :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

kad je shvatio šta će se dogoditi uklučio brisače :smoke:

p.s. u Rusiji svi imaju kamere.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da Rusi nisu normalni, to znam ali bas ovoliko kao ovaj na 3:57.

Neko je vec napisao, svi oni koriste kamere, zanima me jel neko na forumu zna kako se montira ta kamera u autu i koliko kosta kod nas da se uradi tako nesto

ovi na drugom klipu jos gori

Edited by beli_Punto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kamera ima raznih. Ima posebna tema o tome.

Ja imam neku koja se montira vakumski kao nosač za navigaciju i mobilni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ludi a pretpostavljam da su i pijani. Nema drugog objasnjenja za neka od ovih situacija.

Treba nekada pogledati ove snimke. Covek zaboravi koliko je tanka linija izmedju zivota i smrti ili zivota kao invalida.

Mene unervoze snimci gde ljudi koji regularno i pažljivo voze svojom trakom, ni krivi ni dužni budu uvučeni u udes.

Nista mi ne pricaj. Mene su 5 puta udarali ni krivog ni duznog.

Baja u Pozeskoj prodje kroz crveno.

Zena Nem. ambasadora u Bul. mira od pozadi.

Pijani baja na sajmu od pozadi.

Advokat u Zarkovu u levoj traci.

Riba u Rakovici, sa 5 min. vozackog iskustva, koja je prvi put sela u auto bez instruktora i sa sestrom krenula na svadbu u Cacak. E njoj sam rekao da je bolje sto je kola shebala u Rakovici nego negde na Ibarskoj da poginu. Tada sam vozio Nivu i udarila me bocno u onaj metalni ojacani prag. Unistila je prednji kraj svoje Corse a meni nanela neke ogrebotine. Neka je ona ziva i zdrava.

Strahote, zapitao sam se kakva je to zla kob na meni.

Imao sam i ja situacije da zveknem nekog za ovih 20 godina koliko vozim, ali se uvek nekako izbegne. Nikada nikog nisam udario (osim sto sam poljubio jednog od pozadi na Ban.Brdu na cistom ledu. Nije bilo mat. stete.)

Nije mi jasno kako to ljudi ne gledaju i ne umeju da reaguju (osim ako su ludi i pijani).

Edited by MISHONNIUM

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jutros se desio veliki lancani sudar na obrnovackom putu iz oba pravca,mi smo ucestvovali,sestra je vozila,prosli smo neogrebano,kao u filmu ili na video zapisima koji su ovde bili,9 vozila je polupano,a mi smo prosli kroz svu tu kolnu da nas niko ne zakacili.... :whistle:

Oprez svim vozacima,smanjite brzinu.Jutros do ovoga ne bio ni doslo da nisu vozili tako brzo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

^^pa ako ste neogrebani, onda kao da i niste učestvovali, ja se presekoh, rekoh nije valjda, a samo što je sredio una :wallbash:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vozac vucnog kamiona je iskocio,ali ovaj sto je bio u drugom(sleperu) ne znam sta mu je bilo...uzas :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dovla i njegov smisao za humor,ja ne bih vole da budem u kamionu,posebno ne da secem sumu sa njim u slobodnom padu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postavljen je taj klip i na B92....rekoše da je vozač iz kamiona koji se isprevrtao, dole niz provaliju, preživeo. Doduše sa prelomima, ali živ je!!! :vava:

Volvo je to!!!! :unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...