Jump to content
FAS Goran
Mik

Kompilacija sudara...

Recommended Posts

I ovaj sa Toyotom ili pretičeš i odeš ili se držiš bankine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

+1

pre neki dan idem putem kg-batocina  koji ima po 2 trake u svakom smeru i stvara se kolona  sto je bukvalno nemoguce da se desi, u desnoj traci cile vozi peglicu u levoj ovan sa sleperom vozi bukvalno istom brzinom kao cile i nema nameru da ga pretekne, iza njih nas 10ak se trucka i red se stvara, potrajalo bogami dobrih 5 kilometara

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zakazao ASR ? 

I ovi jadnici imaju šahte uz desnu ivicu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kod snimaka udesa ovih preskupih automobila sam primetio da vozaci uspevaju da naprave udes/cukanje u situacijama gde niko normalan to ne bi mogao da uradi :thumbdown:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Očito nisi vozio auto sa mnogo konja... :) Na primer sa 3,0TDI ne možeš normalno da kreneš u gradu... :) Možda možeš posle normalno da voziš, ali kretanje jednostavno ne može normalno :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa kako se krece onda? dvojica te guraju? :D juce sam se vozio u alfi 159 3.2 v6( onoj sa slika na skupu u kgu) auto je sasvim normalan za voznju, ne treba pilotska dozvola da se tako izrazim :) mislim da je to vise uzrok nemara nego jakih masina

Edited by DjoleKG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hteo sam reći da treba znati upravljati svim tim konjima i treba STALNO biti na oprezu. Kod takvih mašina, malo pomeranje obrtaljke pomera brzinomer kako nećeš... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Očito nisi vozio auto sa mnogo konja... :) Na primer sa 3,0TDI ne možeš normalno da kreneš u gradu... :) Možda možeš posle normalno da voziš, ali kretanje jednostavno ne može normalno :)

Zato je AT menjac majka za normalno kretanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa kako se krece onda? dvojica te guraju? :D juce sam se vozio u alfi 159 3.2 v6( onoj sa slika na skupu u kgu) auto je sasvim normalan za voznju, ne treba pilotska dozvola da se tako izrazim :) mislim da je to vise uzrok nemara nego jakih masina

ali ta alfa ima prednju vucu, a kad imas pogon na zadnje i das mu po obrtaljki ...ode auto kao na snimku

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

pa kako se krece onda? dvojica te guraju? :D juce sam se vozio u alfi 159 3.2 v6( onoj sa slika na skupu u kgu) auto je sasvim normalan za voznju, ne treba pilotska dozvola da se tako izrazim :) mislim da je to vise uzrok nemara nego jakih masina

ali ta alfa ima prednju vucu, a kad imas pogon na zadnje i das mu po obrtaljki ...ode auto kao na snimku

 

alfa ima 4wd ;) ali razumem sta hoces da kazes :) 

@mspk sto se kaze u narodu teska noga :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ovom zakazao ASR

al se batica ispalio na kraju da okrene volan a on zakljuucan :-D

A poslednji klip je toliko glup, da ovo ni mrtav pijan ne bi uradio neko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

U, samo po nazivu reli, vožnji koja ima za cilj da bogataši lagano krstare širokim drumovima neizbežno je da uz toliko testosterona i konjskih snaga dođe i do neke nezgode.

Ovaj snimak je načinjen još 2011. ali do sada nije nikada prikazan u javnosti. Na relativno praznom putu, gde je u toku bio ''Bullrun'' reli, na Floridi nesavesni vozač crnog Audija R8 Spyder izazvao je veliki sudar tako što je prvo udario u Mercedes SL55 AMG, koji pripada reperu Ice-T, a zatim i jedno vozilo koji i nije bilo deo ove svite.

Odgovornost mogu da dele oba vozača jer Mercedes jeste išao dosta brzo sa unutrašnje strane i nije baš obratio mnogo pažnje na migavac Audija koji je pak načinio jednu od osnovinh grešaka, a to je nikada ne pretičite desnom trakom. Na svu sreću niko u incidentu nije povređen a poznato je da je vozač Audija uhapšen zbog nemarne i opasne vožnje, dok su ostali učesnici prošli bez ikakve kazne osim drakonskih računa za popravku svojih skupocenih igračaka.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...