Jump to content
FAS Goran
Mik

Kompilacija sudara...

Recommended Posts

To je jedan deo koji se zabeleži, još više je onh koje ne stignu do nas da ih vidimo, Inače tu su gomile uzroka, crvena svetla, stopovi, alkohol, brzina, ne ispravnosti, ludosti i hirovi inače ih dnevno gine izmedju 290-330 u saobraćajnim nezzgodama (vozači, putnici, pešaci)

Jedino što je pozitivno zadnjih godinu do dve policija ih prilično sankcioniše pogotovu crvena svetla, stopove, alkohol, preticanja na punoj liniji ne opraštaju im baš lako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaš li, imaju li kamioni javnih preduzeća u Beogradu tahograf? Pitam zbog ovog slučaja:

http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?showtopic=60286&p=930596

 

Jedino što ne znam da li bi nešto uopšte mogao i da pomogne u smislu da li se kamion kretao ili je stajao u momentu udesa ili sl.? Očigledno se muvalo žestoko da ispadne da je kamion kriv kako bi se pijandura u BMW-u izvukla...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam kompletno zbivanje, tahograf mora da bude a da tako prevrne kamion treba žestoka brzina, mada kamion je naj ranjiviji na upravljaču, ostalo manje više.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jezivo,a ništa čovek nije pogrešio :cry:  A ona momčina u džipu izgleda pokušava da zbriše al' mu ne ide :angry:

Edited by Drndov

Share this post


Link to post
Share on other sites

vidi se da je ovaj sto se jos pomera preticao i u makazicama zakacio ovaj prevrnuti kamion.

uzas. Ali mene odusevljavaju ovi koji se provlace iza i odlaze !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, to sam i ja baš primetio, mnogo ljudi je u fazonu da ih ne interesuje šta se tu dešava, nego samo prođu nezainteresovano i gledaju svoja posla.. Ja kad sam prošle godine na moto trci video lika kako pada sa motora i motor od 150kg koji leti u vazduhu i lupa u beton, a lik stoji bespomoćno na par metara od mene i ne pomera se, bio sam u trenutku u nedoumici da preskočim zaštitnu ogradu i da mu pritrčim u pomoć, nego trka je u toku, samo bi mi falilo da me pokupi neko i sreća pa se odmah tu stvorila hitna... Ali kada bi se ovako nešto ispred mene desilo, mislim da bih morao da stanem da vidim mogu li nekako da pomognem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam prije 20dana učestvovao u saobraćajci i svojim očima gledao kako lik koji se direktno zabio u auto ispred mene ispada kroz prozor, ali napola da visi i ja kočim i pitam se mogu li stati ili ću ga dokrajčiti.Na svu sreću udario sam u njegovo auto 15-ak cm od njega.Vratio sam auto u nazad da se može prići, ali ja nisam mogao mrdnuti.

Nisu svi ljudi jednaki neko ko to ne može podnijeti bolje da se smakne i ne smeta onima koji mogu pomoći...  :wacko:  :cry:  :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko piše onaj lik što ga je poklopio kamion je već bio mrtav. Teško i posle onakvog udarca da preživiš. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kamion.

Video sam odmah, nego proleteo kao voz / nikakve promene pravca i sl.

Imao sam jednom takvu situaciju / pisao , lik se zeznuo sa kamionom punim betona. Vozio napamet i proleteo kroz raskrsnicu ne obazirući se na STOP, srećom video sam na vreme i stao / tu nema isterivanja prednosti. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...