Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Chelic nocu vozi u stiklama pa sta,posao mu je takav.Jel moze neko od vas da zamisli kolika je cipela 44broj sa stiklom 12cm

Share this post


Link to post
Share on other sites

a pedale su inace super ciste , bljak , nema sanse bosim nogama da ih dotaknem :thumbdown:

E da to zaboravih :( ,a svi znamo cega sve ima na djonovima :sick: ,pa i na papucicama :X

Bolje i ova varijanta o kojoj je Boki pisao :rofl: :rofl: :rofl: ,nego bosonog :ermm:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Diskutabilno je šta je sigurnije, a i ukusi su različiti. Kad perem auto, operem i pedale. Pa i patosnice sredim. A i leto je pa se često bosi šetamo po plaži (ko ide na plažu)....

Naravno, sigurnije je voziti u nekoj obući a da to nisu papuče. A nekome je komfornije da se voza bos....npr meni i kada je napolju naravno suvo. Naravno, ponavljam, to nije pravilno i uvek strepim da će policija da me zaustavi i da me smara sa tom "bosonogom" vožnjom....

Razlog zbog kojeg vozim bos jeste što mi je komfornije (vozim, a kao da sam kod kuće :thumbsup: )a i bimam bolji osećaj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Papuče, japanke sve je to isto tj ne valja nikako!

I ja ih turim pod sedište pa vozim bos, nemam taj bljak problem jer nisam žensko :) pa da stružem pete i mažem kreme, tabani su mi ko u hobita, jedini je problem žuljeva kod zglobova prstiju na tabanima ako se vozi bos često..

http://www.youtube.com/watch?v=O2gvpgFaH9w

A što se tiče sigurnosti...svakako je bolje u patikama još sa tvrdim đonom, ali ni ovako nije drama ako ne voziš žustro već po gradu 40-60 kmh..

Share this post


Link to post
Share on other sites

a pedale su inace super ciste , bljak , nema sanse bosim nogama da ih dotaknem :thumbdown:

A jesu li bose noge pune peska cistije od pedala?

a ko ti kaze da i po pesku gacam bosa :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

a pedale su inace super ciste , bljak , nema sanse bosim nogama da ih dotaknem :thumbdown:

A jesu li bose noge pune peska cistije od pedala?

a ko ti kaze da i po pesku gacam bosa :)

Ne gacam ni ja, ali su noge i papuče opet pune peska.

Share this post


Link to post
Share on other sites

a sta ste navalili sad na stroku i papuce aman :)

prosto mi je gadno da bilo gde idem bosa, ko voli nek vozi sta me briga. Jedno je pesak drugo je kad setas ulicom u cipelama pa ko zna u kakve pljuce sve ugazis a ni ne vidis, pa posle te iste cipele na pedalu a onda isto tamo bose noge. a kad se pere auto sta kao, pedale dezinfikujes asepsolom , ma ajde.

Kome nije, samo napred. :harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vozio sam i u papučama, u japankama i bos! Od ove tri varijante, najkomfornije su mi japanke. Mogu i one da zapadnu za papučicu, ali mnogo teže nego papuče...jbg to je moje iskustvo.

A spomenuo bih isto tako da ni sve patike nisu tako idealne. Npr air max je nešto najgore što postoji za vožnju, potpuni bezosećaj komandi!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da,od te tri varijante najbolje su japanke,bos i ja vozim ali ne daj boze,da moras do kraja sto jace pritisnuti kocnicu neces moci dugo je drzati,pojesce ti nogu,em od bolova em od neravnine...ja imao zulj na prstu desne noge od stiskanja gasa,te papucice nikako nisu konstruisane za bosu nogu,zato i imaju one zlebove kao i pneumatici,da se patka zalepi malte ne da tako kazem za papucicu da bi sto bolje odradila svoj posao bez klizanja i bezanja sa povrsine papucice...e sad pitanje je udobnosti kazem....po ovom vrelom vremenu,ko jos ne voli da bude komotan i oseti miris smrdljivih nogu koji dopire :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najbolje je kad voziš u čarapama preko kojih si natak'o japanke 4 broja manje. Evo ja baš probao pre neki dan i extra su se pokazale :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uradim ti ja pre dve godine komplet limariju na starom autu, smirglao sam ga 15 dana do perfekcije, pojeo sam jedno 2kg gita u prahu, platim coveka da mi ofarba to u komori, jedan ceo dan ga pakovao, tj one stvari koje sam skinuo prethodno, i doteram ga uvece i parkiram iza zgrade. Sutradan krenem u papucama na bazen i vidim da je auto bas na jakom suncu, a ima mesta u hladu, pa rekoh aj cas da ga preparkiram, i kako sam ga upalio, sklizne mi papuca sa kvacila, ja na kocnicu, ono skliznu i druga, nekako stisnem kocncu u patos da ne udarim u auto ispred, i auto mi se ugasi. Ja se izujem, i nekako ga preparkiram. Nikada mi se pre nije desilo da u papucama sednem da vozim, ali od tada mi to ni na pamet ne pada i nije mi jasno kako bilo ko moze da vozi u papucama...

Edited by SikterBre

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...