Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
pancho

Punto mk.2a - problem sa pokretnim krovom

Recommended Posts

image.jpg image.jpg

uzeo sam pomenutog punta,al mi prodavac iz nemacke nije naveo da krov ne radi,tj da su prednje kvacice polomljene te krov ne moze da se otvori,

Ja zelim da to sredim,jer kontam da je jako redak ovakav model kod nas...pa nije lose imati nesto tako!

uzgred pozdravljam sve clanove foruma! pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ako sam znao da postoji ovakav punto je*i me! :D Na žalost ne mogu da ti odgovorim na pitanje, ali sigurno ćeš srediti to i uživaj!

Share this post


Link to post
Share on other sites

e pa vidis to mi svi kazu :) cak sam ja mislio da je home made,al nije sve je fabricki,utegnuto maximalno,

mnogo kvalitetnije odradjeno nego na reno twingo...

evo ovako to izgleda kako bi trebalo biti(sa zadnjeg klizaca)

image.jpg

a ovako je prednji polomljeni

image.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidi u ePERU kataloski broj dela i naruci. Verovatno je skupo, ali tesko ces naci polovno. :unsure:

Edited by vpejcic

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma ako je sad tipa nesto 300-500e,lako je meni zatvoriti rupu,i zamenuti nebo!

sad cu da proverim tnx!

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo malopre sam googlao i nasao da je u pitanju pomicni krov Webasto Hollandia 400,i da nov kosta 400-500e

cak sam nasao i distributera u Srbiji..cudo :)

poslao sam mail i cekam odgovor!

nadam se da cu ga doterati i moci malo da izigravam ludilo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

+381 (0)11 2639 512

webasto.rs

e sad ja sam iskalkulisao i ne isplati se popravljati ako verujete,sam krov kosta oko 700e

a delovi koji su meni otisli oko 130e

skinucu krov,i zatvoriti rupu,zamenuti nebo,i imam standardni punto!

mnogo mi je to cimanja i cekanja!

Edited by pancho

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ček malo. Da središ pokretni krov treba ti 130e, a skidanje, zatvaranje rupe, farbanje i zamena neba će te koštati koliko?

Share this post


Link to post
Share on other sites

hm,pazi ovako,same te plastike kostaju oko 80e,klizac 40,a realno ne znam sta bi jos moglo da ide,to sam rekao onako odokativno :)

pa iskreno da zatvorim rupu,ofarbam,ispoliram,i stavim novo nebo ne vise od 50e,i to je samo materijal,jer mi je rodjak odlican limar tako da nemam brige...

inace skidanje ovog pokretnog krova je jednostavno,jer ide na srafove,i nasao sam kompletnu semu...

Edited by pancho

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma sve ok, svako radi kako mu najviše odgovara, nego mi nekako bezveze da zbog 100-tinak € razlike u ceni izgubiš autentičnost jedne tako retke verzije...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma hebo 100eur, popravljaj taj krov :thumbup:

Kao sto si rekao, rodjak ti je limar pa uvek mozes za male pare da zatvoris krov. Inace prvi put vidim Puntishu sa ovim krovom. Koliko guglanja i nikad nisam naisao na neku slicicu da ovo postoji :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

necu zatvarati,definitivno,danas je stao kolega sa puntom 2,5 vrata u uzgleda nekako obicno naspram mog puntise,

sto je najbolje cimao sam poznanike,i gle cuda,nasao polovan stilo,za delove sa panoramom,sutra idem da skinem il kompletan krov il samo delove sto fale,slike uskoro slede,

nadam se da ce biti mocno! :thumbsup: :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...