Jump to content
FAS Goran
stilo1.6

Fiat Stilo - shema kutije sa osiguračima i relejima

Recommended Posts

Ima li neko kojim sllucajem semu sa znacenjem releja ispod poklopca akumulatora ?

 

I ako nije problem da neko ko vozi Stila JTD uslika koje sve releje i osigurace ima (iispod poklopca aku) !!

 

 

 

 

Edited by Ivan
Spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skini eLearn, ako radis nesto detaljno oko releja, a i svakako ce ti koristiti...

@lakicevicboris

Nepotrebno otvorena tema je spojena sa postojecom.

 

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze li mi neko reci o cemu moze biti problem sa elektronike stila 2003 godinu jtd 115. kad dam desni zmigavec treperi sve na stopu osim zmigavcu. kad pritisnem kocnicu upali se pozadi rikverc desno svetlo. javalja na bordu za svako moguce svetlo bulb failure.  narocito kad su brisaci ukljuceni kad das desni zmigavac ili pritisnes kocnicu pocinje i automatski da radi i zadni brisac zasto on vidi da radi rikverc svetlo. jedan put kad sam parkirao i ostavio u rikverc nije mogao upalit nakon toga. dok radio je ukljuceno, treperu njihovi svetla. kad je zakljucena treperi bord displej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da ti je masa losa negde. Pogledaj pozadi u konektoru, ocisti, prizegni buxnu. Isprati i na dalje gde jos ide

Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, MS PK said:

Mislim da ti je masa losa negde. Pogledaj pozadi u konektoru, ocisti, prizegni buxnu. Isprati i na dalje gde jos ide

Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока
 

hvala na brzem odgovoru. kad smo otvorili shtop videli smo da je instalacija pregorena. jel to znaci da novi shtop ce resiti i ostali nedostatke elektronike?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izgorela ti instalacija u stop svetlu ili u dzeku za stop svetlo?
Hoce najverovatnije.

Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

@cigekikoKad sam kupio mog Stila, na zadnjem levom svetlu sam zatekao žicu koja bajpasuje konektor, i to baš masu. Žica je bila zalemljena na onim limenim vodovima unutar svetlosne grupe, a sa druge strane vezana za žicu (negde blizu konektora). Kada sam skidao bajpas žicu da bih je malo bolje povezao sa žicom koja ide u konektor, dešavalo mi se da luduju svetla, na sličan način kao što si opisao.

 

Tako da, mislim da te je @MS PK dobro uputio :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pomagajte,menjao sam sijalicu na nebu,malo je zavarnicilo od tada nemam svetla na nebu,klimu,radio to Sam primetio,gledao osigurace Ali svi deluju ok.Na kom osigurace su over stvari,hvala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Manda357

Koliko se secam, za svetlo kabine, CD/navigaciju, alarm i digi klimu je F39, a ne F34 (taj je za neki od zadnjih prozora od 20A)?

Da se ne mucis ubuduce, imas pretragu foruma (Search), pa tako odmah nadjes odgovor na ono sto te zanima. Tesko da ces pitati nesto za Stilo, a da to nije odavno obradjeno:

 

Imas i korisnicko uputstvo za Stilo: https://www.fiat-lancia.org.rs/Manuals/other/Stilo/100009215.pdf

 

A za samostalne radove - 'tatko na mafiju' iliti Stilo eLearn: 

 

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima dali može neko da mi  kaže koji je broj releja pumpe za gorivo upitanju je Fiat Stilo JTD 2003godina,i ako ima neko da mi pošalje šemu kod akumulatora releja sa oznakama zašta koji relej služi.Unaprijed hvala

 

Edited by Ivan
Spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Vacko

Nepotrebno otvorena tema spojena je sa postojecom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...