Jump to content
FAS Goran
beli_Punto

Bio jednom jedan beli_Punto 1.9D

Recommended Posts

Odmah sam postavio pozicije, ali mi i dalje stoji zuta sijalica, primetio sam da me zeza leva maglenka, pa moram malo da lupim far da bi radila, ja mislim da je do nje problem, a kapice cuvam pa ih postavljam 28 ... kad krenem da vozim :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam meni ugradio tablu od sportinga i isto je gorila lampica zuta kao signal neispravne sijalice,zbog toga sto imam sve bijele led diode dje god mogu da se stave :)

ja sam to rijesio trajno i najbolje, otvorio tablu lagano, skines viljuskom skazaljke pa kasnije i cajger izvuces pazljivo,i dodjes do dioda koje sijaju kao razna upozorenja, medju njima je i ta famozna zuta uvaljena u neku kao okruglu rupicu,izrezes okruglo parce gume i zatvoris je za sva vremena i nikad vise nece dosadjivat :)

imam nedje slike kako sam to odradio,ubacicu ti da vidis :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od ponoci beli Punto ponovo zuji gradom, istice zabrana od 3 meseca ... Desile su se neke tuzne stvari, ostao sam bez posla, ali bar cemo moci Punto i ja da se druzimo :animier:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uredno krsimo zakod ... zalepljene folije na prednja stakla, zalepljen vizir, jeste da smo se przili po suncu ali uspeli smo

+ namestena vodjica desnog prozora, pronasao sam je u vratima i zalepio na mesto ...

+ kupljen kabl kojim se spaja cd plejer i telefon na AUX izlaz i izlaz za slusalice

evo i malo slicica kako to sad izgleda ... malo su svetlije folije od fabricki zatamnjenih zadnjih

DSC00001.jpg DSC00002.jpg

DSC00003.jpg DSC00004.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

brate,sredio si ga ti ekstra,svaka cast,ja bi mozda brave i retrovizore u boju auta,video sm jednog,mnogo dobro izlgeda i felne bi mu stavio od sportinga ili hgt,te mi se svidjaju i ostavio bi ih u sivoj boji. i jos jednom sve pohvale ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala brate

Bili su retrovizori beli, ali ovako zelim da izgleda, felne skroz u crno, retrovizori i stakla crni, crn krov, voleo bi soferku bar malo da zatamnim ali to je vec problem, zatamnicu i farove ... Da bude beli Punto sa crnim detaljima, a kvace cu da farbam u belo, samo da skupim pare za neke radove, skidanje bravica, zadnjeg brisaca, bocnih migavaca i slicnih nepotrebnih sitnica ...

sutra stize mrezica za branik pa cu i sa njom da se zanimam malo ... :D

zao mi je sto je slika od vw-a ali ovako nesto zelim da napravim

577701_378111858913347_1510368015_n.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma sta reci,super izgleda,al je ipak partizanovac kao moj :laughing: punto

ma samo sipaj i vozi i felne ostavi ovakve kakve jesu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Legli bi mu i zatamnjeni farovi... :whistle::harhar:

mi to ne mozemo da napravimo, moraces ti jednog lepog dana

Čekaj... 'oćeš od Punta da napraviš Golfa :harhar:

šala mala :laughing: dobro će to da ispadne

mislio sam da ga sredjujem u tom fazonu ... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...