Jump to content
FAS Goran
beli_Punto

Bio jednom jedan beli_Punto 1.9D

Recommended Posts

Ovih dana Punto malo osvezen, sad furamo drugi fazon, auto ispoliran, skinute folije koje su izasle iz mode, ofarban krov u sjajno crno, retrovizori i B stub u mat crnu, promenjeni grejaci nekako, doliveno ulje u menjac i u planu imam da odradim haubu u crno, bad look i da skinem znak i da povezem daljinsko otkljucavanje.

Evo i nekih slicica ...

image.jpg image.jpg

image.jpg image.jpg

I jos polirani farovi, farbani rukohvati na vratima ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

mnogo je lepši i ozbiljniji sad bez folija, moja preporuka ti je da nabaviš pragove i kačketić, ima na forumu lik koji ih radi po pristojnoj ceni, kada sam ja kupovao za moj auto mi je sve to iznelo 80e + farbanje.. Skidanje znaka sa haube će da bude pun pogodak :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

bili su beli retrovizori, ali sam ih farbao u crno, i felne su bile sive, ali su prosle godine farbane ovako, jos fali crna hauba i folije na prednjim staklima, da bude sve kako sam zamislio, cenim tvoje misljenje, ali auto je moj pa radim kako mi se svidja ... :harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ee sjajno izgleda punto,super,samo ,kao sto rece bane retrovizore u belo,abarth kacketic mu stavi i ja mu nebi stavljao pragove : :thumbsup: :lepsi je bez nijh po meni,a felne su cool,nista nemenjaj vise i nefarbaj haubu u crno nikako 

Edited by silenci

Share this post


Link to post
Share on other sites

retrovizori definitivno ostaju crni, haubu i onaj deo dole gde je onaj otvor na braniku cu da radim crno. Bice lepo kad zavrsim, ako ne onda radimo ponovo, jer za prolece sam planirao da ofarbam ceo auto u belo, normalno da ne diram krov i haubu koji ce biti crni ... a felne u ovoj specijalnoj kombinaciji daju 10 konja vise i to je jedini razlog zasto necu da ih farbam :rofl: :rofl: :rofl:

pragovi i kacket su sledeci, za njih skupljam pare i po meni lepsi su abarth pragovi, a kacket mi se vise svidja onaj sto se lepi na staklo, to je valjda od sportinga, a ne bi da mesam babe i zabe

Edited by beli_Punto

Share this post


Link to post
Share on other sites

neće to da izgleda ružno ni da pomešaš, samo što se taj kačket teško nalazi i obično se buši staklo da bi stajao stabilno, ovako se rasklati posle nekog vremena... Razmisli o mat beloj ako si već rešio da farbaš auto :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

sto se farbanja tice, mat je in ali mi to izgleda kao staro, sjajno mi je lepsa varijanta, a kacket i pragovi ce biti abarthova kopija, da busim i da eksperimentisem nemam zivaca

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako je sad lijep Punto,prelijep!!! prije je s onim trakama i cudima bio odvratan :harhar:

Nek si to skinuo,i sad furaj ovaj fazon,prelijep je ovako :)

inace,umjesto sto ces haubu farbat u crno,ofarbaj samo srednji dio branika,kao sto je kod mene :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvo moj auto nije odvratan i nije nikad bio ... za srce si me ujeo ovom izjavom :crybaby:

farbacu mu taj deo branika u crno ali haubu, trenutno zelim da tako izgleda, a kad mi dosadi promenicu opet nesto ... i uvek ce biti zanimljiv

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ustanem danas i onako sanjiv gledam kroz prozor i mislim ladno mi neko oterao auto, kad pogledam malo bolje on se sakrio ispod snega da ne mogu da ga vidim ...

image.jpg image.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stigao novi vizir i malo bombing folije, pokusao sam i daljince da presvucem ali je ispalo odvratno, tako da je ostalo samo na unutrasnjem svetlu, usput i zamenjena ona obicna sijalica, imao sam jednu diodu, skratio na meru, povezao i zalepio, radi i mnogo lepse svetli od onog zutog sa obicnom sijalicom, evo i neka slicica. Cekam neki lep dan bez vetra pa da i vizir zalepim gde mu je mesto

DSC00022.jpg

DSC00023.jpg DSC00024.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Video sam belog mk2b na hrvatskom forumu da je lepio sticker bomb unutar haube, baš mi se učinilo onako moćno za poziranje sa otvorenom haubom na nekom skupu :thumbup: Vizir će lepo da mu legne zato jer ti je krov crn i to će odlično da se uklopi :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sa unutrasnje strane haube imam onu zastitu ili sta je vec, ne znam kako se zove, dobio sam malo parce folije nekih 40x10, tako da sam samo to odradio, ali videcu da kupim vece pa da odradim jos neke detalje, a vizir jedva cekam da okacim.

Najvise me boli sto ce auto do Vidovdana da pozira ispred kuce, jer ova zabrana je kao da su mi noge polomili :crybaby:

Edited by beli_Punto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juce kupljen i naslon za ruku, bas kao da je pravljen po meri za punta ... 1500 dinara na bubanj potoku, ostalo je jos da ga fiksiram za plastiku i da ga spustim malo nize jer ima i mogucnost podesavanja visine ...

slike su ocajne, stari sony ericsson ima mnogo bolju kameru nego nokia c3 ali sta da se radi, ako nekog interesuje bice i sutra po danu neka slicica iz auta samo da spakujem i ucvrstim sve ... \

Fotografija0006.jpg Fotografija0007.jpg Fotografija0008.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fina stvarčica i dosta korisna, ja se već duže vreme razmišljam da ubacim tako nešto, ali svaki na koji naidjem je tesan nekako i ne može da se ugilta izmedju sedišta, a da ne kači u onaj skrol za podešavanje napred nazad

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja imam skroz isti ovakav naslon za ruku vec godinu dana :) i odlican je!

uzeo sam ga isto zbog toga sto nije seljacki s onim krugovima i hrom detaljima nego je normalan :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

i ja trazio dugo ovako skroz crn, a ne one hrom carbon aluminujum varijante, danas sam ga prisrafio za konzolu i odlicno stoji i mnogo mi se svidja

evo i nekih slicica malo boljih, inace ovaj tapacirani deo se izvlaci napred jos nekoliko cm

DSC00001.jpg DSC00002.jpg DSC00003.jpg

sledeca stvar sto se tice "stylinga" enterijera su presvlake u nekoj tamnoj boji i mora da presvucem prednje tapacire u crno, razmisljao sam da izvadim citavu tablu napolje i ofarbam u crno ali je to malo slozen proces pa ne bi da s*eb*m nesto.Jedva cekam avgust da stignu jos neke sitnce za enterijer ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...