Jump to content
FAS Goran
Trulex

Auspuh servisi / Auspusi

Recommended Posts

Ja se prijatno iznenadio neki dan, Auspuh servis Ljuba (Železnik) ovi ljudi rade i Alfe :nuke: :nuke:

Naravno sve pohvale za Servis i zaposlene,ugradise Imasaf kompletan po veoma povoljnoj ceni.

Veliki Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zeleo bih da pohvalim Pirke Perfomance, radio sam danas kompletno skidanje katalizatora, lonaca i varenje novih cevi. Zakazano jutros, odradjeno oko 17h.

Momak je profi odradio posao, ja sam i vise nego zadovoljan. Zvuk na dizelu, neverovatno, ali istinito. :thumbup:

Sve pohvale. :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo da se zahvalim momcima iz Servisa Ljuba za gostoprimljivost i naravno dobro uradjen posao na kolima. Vrlo sam zadovoljan uradjenim, u velikoj meri je umiren zvuk, ali dogodine ce sigurno kod Vas u servisu pasti jedan Imasaf-ov auspuh. :thumbsup: Jos jednom, svaka Vam cast za odnos sa musterijama i znanje. :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala na pohvalama. Drago mi je sto si zadovoljan. Do imasafa bice jos vremena, dobar je tebi jos uvek manje vise ceo sistem..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo sam se vratio iz Auspuh servis ''Ljuba'' pa da napisem moje iskustvo:

Sve je bilo kako smo se ranije dogovorili (vreme, cena, garancija 2 godine....). Njih trojica rade (svako svoj deo posla) tako da je sve bilo brzo gotovo. Auto bez katalizatora "lakse" ide i bolje se cuje (tj tisi je jer mi je zamenjen jos jedan lonac koji je bio busan). Sve u svemu sve preporuke za ovaj servis :)

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo da dodam moje iskustvo sa auspuh servisom!

Stavljen nov zadnji lonac kod Bata Sportauspuf iz Petrovaradina i izdrzao celih 16 MESECI :realmad:!

Dao mi godinu dana garanciju a auspuh se sav raspao posle godinu i 4 meseca (15000km) i kad sam otisao do coveka nije mi uvazio garanciju! Razocaran sam kvalitetom :no !

Edited by stevan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve pohvale za auspuh servis Ljuba (Železnik) u kome vlada prijatna atmosfera. Posao u skladu sa mojih trenutnim finanijama, odradjen brzo i bez cekanja. :thumbsup:

Preporuka!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo sam se vratio iz servisa LJUBA i oduševljen sam. Kako smo se dogovorali tako je i bilo, hoće i da posavetuju šta je najbolja opcija, šta optimalna ali i šta je najjeftinija opcija, a sve u skladu sa vašim (našim) trenutnim mogućnostima. Odlično rade, brzi ali temeljni. Zaista za svaku preporuku.

Odlična atmosfera.

Kad prođe neko vreme pisaću i kvalitetu urađenog.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da nije neko ugradjvao nesto kod Pirke Perfomance od prohrona, nerdjajuceg kvalitetnijeg materijala iz njihove ponude, na koji daju 4 godine garancije?

Cisto da uporedimo iskustva... Moj "nerdjajuci" izduv je crn citavom duzinom .

Edited by neshaoct
prebačeno i prilagođeno tome

Share this post


Link to post
Share on other sites

:)

Sad je kasno da ga radim na drugom mestu. Kod njih sam bio po preporuci, inace sam ranije kupovao sta stignem u bilo kojoj radnji, i sad prvi put u zivotu vidim da auspuh moze da izgleda ovako...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda je tu ciganiju trazio sam vlasnik :)

Ja sam trazio serijsku varijantu od najkvalitetnijeg materijala koji imaju...

Mozda sam to i dobio...:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moram da menjam fleksibilnu mrezastu cev na mom Stilu 1.6. Da li tu postoji neka razlika u smislu kvaliteta ? Ako da imate li neku preporuku majstora na Novom Beogradu ili u Zemunu?

Edited by neshaoct
prebačeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

to je to "pancir crevo" ili "pletenica"

sve preporuke za auspuh servis Shampion, Trgovacka 81, 011/2392-651

pletenica + ruke + 3 godine pisana garancija = 4.000 dinara

bio sam kod njih vise puta, cena najpovoljnija i miran si 3 godine

Edited by stanag

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio do Shampiona, zamenili "pletenicu". Hvala @stranag na savetu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam Fiat Punto 1.2 EL 2002.Prosle godine sa zamenio lonac,zimus mi je probila cev auspuha i ono fleksibilno crevo(cev stali je),auto mi je iritirajuce bucan.Kada se samo setim prvih dana u Puntu posle Yuga,nisam bio siguran da liradi.Pa mi treba preporuka,u AP-sportu imaju kilerov koji je 4300,ne znam kakvi su cuo sam da Walker nije los,ne znam gde moze da se nadje?I taj fleksibilni deo?

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel ima neko iskustva sa Aso auspusima pošto mi prodavac tvrdi da je isti kao Imasaf ? Auto je Fiat Brava 1.8

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...