Jump to content
FAS Goran
Trulex

Auspuh servisi / Auspusi

Recommended Posts

On 31.5.2016. at 11:43 PM, ivan milosevic said:

pozdrav, treba mi zadnji lonac za lanciu dedru 1.6 91god pa da li se uklapa od neko fiatovo vozilo ?hvala

Imam jednog čoveka iz beograda što prodaje delove, kod njega sam kupio izduvnu granu za mog tipa. Ako hoćeš mogu da ti pošaljem broj telefona, poslao mi je spisak automobila koje ima i piše da ima delove za lanciu dedru 1.6 benzinac sa 2 bregaste i 2.0 benzinac sa 2 bregaste

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 hours ago, Žile97 said:

Imam jednog čoveka iz beograda što prodaje delove, kod njega sam kupio izduvnu granu za mog tipa. Ako hoćeš mogu da ti pošaljem broj telefona, poslao mi je spisak automobila koje ima i piše da ima delove za lanciu dedru 1.6 benzinac sa 2 bregaste i 2.0 benzinac sa 2 bregaste

nasao sam kod nas neki univerzalni 50*17 cm cena 2100 din. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, ivan milosevic said:

nasao sam kod nas neki univerzalni 50*17 cm cena 2100 din. 

Super. Ako ti zatrebaju delovi javi se

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vec napisah u temi katalizatori, ali evo i ovde cu, jutros kada sam dolazio na posao mi se desio peh, saltam u nizu a auto samo zabrunda, ubrzo sam cuo i grebanje po asfaltu, epilog...

 

5975d026ce75c_20170724_0949462.thumb.jpg.f2b83a8551d6491d519e890c1756705a.jpg

 

Otpao... Svratio sam u Auspuh servis Eko-Dim :) na pocetku Vinogradarske ulice, covek mi je za to trazio 1800 din, ali kada je pregledao ostatak izduva predlozio mi je da menjam i cev do zadnjeg lonca, ono uvijeno parce iznad zadnje grede jer je i tu progorelo. Sve u svemu 2200 din, ja ostavio 2500. Skroz fin i korektan covek, ako nekom zatreba evo kontakt, Nesa 063 784 08 43

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sinoć počela Zastava 10 benzinac da se dere kao lud,a čujem da kada pređem zadnjim točkovima preko ležećeg npr samo nešto lupi kao da se otkačio negde auspuh..Jutros kud ću, najbliži mi Kiler,reče mi majstor da ga ostavim pa će da javi može li se popraviti ili mora da se menja..Komentara za svaki servis i ovakvih i onakvih,javiću dijagnozu i cenu ako bude bilo nekom od koristi..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dakle,zadnji lonac mora da se menja,sa zamenom 5000 dinara,a "ovo ostalo može još da tera a ako bi se i to radilo bilo bi 11 hiljada"..Šta je to ostalo sad ću da odem i vidim,ali zbog hitnosti (treba mi auto što pre a subota je) nisam mogao da rizikujem i tražim dalje..Da li je mnogo ili ne,ne znam..garancija 18 meseci..Eto..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moram da apdejtujem zadnji lonac na puntu. Fabrički otpao nakon tri godine, ovaj zamenski imasaf je izdržao evo skoro 8, ali gotov je ...

 

Šta kupiti, je l' menjao neko skoro ? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znači ništa mala privreda ? Reko' možda je neko apsolvirao problem za sve ove godine ...

 

Pa doobro ... nije baš da sam planirao da istresem 15k za nov imasaf, ali izgleda da će ipak biti najbolje tako ... Nisam planirao ni punta da vozim doživotno, al' mi je izgleda takva sudbina ... :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se tice Imasafa odavno smo prestali da radimo sa uvoznikom, ne bih sad o tome sta je uzrok.  Koliko sam upoznat pravog Imasafa u Srbiji ima jako malo u ponudi ali im kvalitet svakako nije upitan.

U nasoj ponudi imamo domacu proizvodnju izradjenu od italijanskog lima i cevi sa garancijom od dve godine. Na ovom linku ti je cenovnik i sve cene su sa ugradnjom na kola..

http://www.auspuhservisljuba.com/fiat/punto-ii.html

 

Donosilac kartice kluba FLCS  dobija i 10 posto popusta na proizvode i usluge u nasem servisu.

Edited by Ryan

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Morao sam da ubeležim. Kad bi imao neki da se pazari da se čuje 'vako, al da je ceo ... :lol:

Edited by Rasta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prosfirao mi auspuh danas, odem kod Kilera (on mi najblizi), kaze mora ceo da se menja, cena 12500 sve ukupno, garancija 2 godine.

Jel to ok?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto ne odes na jos 2,3 mesta sigurno ih ima, raspitaj se, mozda moze i za manje para. 

Kontam da je to okej cifra, ali cisto da vidis. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio sam danas u nekom servisu na Karaburmi, tamo kazu mora da se menja sve do pletenice (ona ne mora), cena oko 8000,

Ici cu sledece nedelje (ako ne uvedu vanredno stanje zbog virusa) u Jurija Gagarina, tu znam da ima ok auspuh servis.

Gledam cene na ovom sajtu Ljuba, zadnji lonac 3800, srednji lonac 6000 i cev 4500, to mu dodje ukupno 14300, malo je veca cena ali kaze da se koristi "aluminizirani lim", kakav lim koriste drugi, neki losiji?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko vidim tvoj auto je punto 1.2 sa 8 ventila i njegova cena je sa fleksi crevom i šelnom zadnjeg lonca 8800 dinara sa ugradnjom i garancijom dve godine. Cena od 14500 dinara je za 16 ventila koji ima dva lonca. Tvoj auto ima samo jedan lonac.Cena bez pletenice je 6800 dinara sa ugradnjom i garancijom dve godine.

Edited by Ryan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste, 1.2 8v, znaci nisam dobro video.

Ok, to je onda dobra cena.

Jedino mi lokacija ne odgovara, Zeleznik, ali ok, videcu sledece nedelje kakvo je stanje pa cu zvati da zakazem.

Hvala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@snebojsa

Ima u Mirijevskom bulevaru servis ,,whistler". Imam jako dobra iskustva sa tim servisom. Kao bonus dodatak - moguce  je placanje karticama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baš sam i bio u tom nekom servisu, preko puta tržnog centra u mirijevskom bulevaru, ne znam kako se zove, možda je i taj što si rekao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na njega sam mislio.

Nekoliko puta sam imao intervencije/zamene u tom servisu i nisam imao nikada reklamacije ili primedbe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...