Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
Ticma

Vinci

Recommended Posts

U pitanju je jedno prelepo vikend naselje na obali Dunava u koje idem od svojih mesec dana (ali bukvalno sam tada prvi put umocio zad....u u Dunav) :rolleyes: svako svoje letovanje u zadnjih 24 godine sam tamo proveo nekad i po 4 meseca i za mene ne postoji lepse mesto u srbiji za odmor, uzivanje i bilo koju vrstu ludovanja koja je potrebna svakom pubertetliji a i sad kao starijem nista me nece spreciti tamo da odem i pored Grcke i drugih da kazem egzotocnih destinacija. Slika ima previse da bih mogao da ih stavljam ali zato cu postaviti link sa Facebook-a na kome ima bezbroj slika. Neko je mozda i bio tamo, neko mozda samo prolazio ali jedno je sigurno, ko je jednom tamo otisao vratio se i svake sledece godine :thumbsup:

http://www.facebook.com/group.php?gid=12516804860

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da, braci rumunima mozes da mases, a 90-ih se gorivo svercovalo na sve strane :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

bio sam u Vincima,zaista lepo vikend naselje, moji prijatelji tamo imaju vikendicu...dakle, jos jedan pozitivan glas...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podesi nalog da se slike mogu videti na FB-u i od strane ljudi koji nemaju nalog, ili ih okači ovde, ili ih zipuj, okači na sendspace i pošalji mi link za download kako bi ih dodao u prvi post. :thumbup:

Ovo je tema na forumu FLCS. Forum FLCS nikada neće postati samo ''skretnica'' za FB, što se upravo radi sa ovakvim ostavljanjem linkova posle čijeg klika se ne vidi ništa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj ortak je tamo skoro sagradio vikendicu i tamo će uskoro nastati nešto što će biti veoma zanimljivo FLCS-u, ali otom potom... evo jedne sličice pre otprilike mesec dana :)

260572_10150224868062558_830922557_7134484_50193.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Blago li se na mene!!! :rofl: Ja zivim u Kladovu i mene okruzuje ovakva priroda sa svih strana.Sa jedne strane Dunav i ogromna i prelepa plaza a sa druge Miroc planina. :evil:Kladovo.jpgNearby_village.jpgZalazak_sunca_nad_Dunavom_Romantic_Sunset_over.jpgKladovo_Fetislam.jpgphoto.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

bas je lepo a nije daleko :) blago tebi :)

Sinoc sam se vratio i da blago meni :harhar: p.s. mozda odem sutra opet :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj ortak je tamo skoro sagradio vikendicu i tamo će uskoro nastati nešto što će biti veoma zanimljivo FLCS-u, ali otom potom... evo jedne sličice pre otprilike mesec dana :)

260572_10150224868062558_830922557_7134484_50193.jpg

E jel ova kuca bas do samog puta, pored nje ima samo jedna belo zuta kuca kuca sa leve strane gledano ovako a sa desne kao marina za spustanje camaca?

Edited by Ticma

Share this post


Link to post
Share on other sites

lepa priroda i bas verujem miran kraj,a ja sam tuda prolazio pored mesta vinci,a mozda smo se i susreli negde :welcome:,a samo mi zao sto nisam svratio u lepenski vir

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...