Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
BlaBlaBla

Kakav je Peugeot 206 cc?

Recommended Posts

Nesto sam u fazonu kabria ovih dana, pa posto Fiata ne bih hteo, zato sto ima mekan krov, 206cc, mi dodje nekako najbolja ponuda, s obzirom na cvrst krov itd... E sad izguglao sam koliko sam mogao, primteih da imaju neke probleme, ali me zanima ovako, sta vi znate, i mozete reci za njega, da li ima neke decije bolesi, koje godiste je najbolje, da li ima problema zimi sa njim, kada je pod snegom zbog krova itd... Posto, ne bih da mi stoji u garazi preko zime. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nekako, mi vi momci delujete, sposobni, iskusni, spretni, bavite se tima, a i nekako imam nekog poverenja da ga necete samo nahvaliti kao na npr, peugeot forumu, gde je spesj shatl, pa zato pitam. Ima sigurno ovde neki mehanicar koji mu je merio puls nekada ovde. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugar je menjao samo 206-ice od obicne 1.1 preko S16 i zadnjeg je imao CC kojeg je uzeo slupanog pred zimu da ga sredi i proda, stajao je napolju sve vreme i nigde nije prokisnjavao i ako je bio udaren (menjao je ceo prednji kraj i vozacki Air bag i sve ga je izaslo oko 1500eur sa rukama i farbanjem), ali kaze da je normalno kod njega posle 6-7 godina da se malo stvrdnu kederi pa da malo i pusti vode unutra. Trosi oko 9 benzina po gradu malo ostrije voznje, lepo lezi na putu i nije nista specijalno skup za odrzavanje. Mana, hoce bobina da zeza (oko 5000rsd) to je sve od primedbi sto je on imao na Pezoa sve ovo vreme . . .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha, ok. Vidim po oglasima starije u glavnom, 2001, 2002, posle su vec skupi dosta. Kako se resava taj problem sa krovom, je l skupo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je samo tesko da zamislim muskarca da sedi u 206 CC-u :D

Taj auto mi nekako vise ide uz 2 plavusice :whistle:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali ljudi, taj auto je pretežak i ide kao mrtav konj. Performanse su mu katastrofa. Ne razumem bre one koji kupuju tako nešto. Ima odlična stara epizoda Top Gear gde se sprdaju sa renault meganom CC i dotičnim PUG 206. Vredi pogledati, poučna je :) Čemu taj PUG 206, pa i u varijanti sa najačim motorom 2.0 16V, kada će ga pokidati ko svinja mastan džak recimo stilo 1.9 MJET 16V! Bem ti i kabriolet i sve kada taj auto NE IDE. Jedan moj ortak vozi Gnoja 2 GTi 2.0 16V i obožava da dere pacijente u 206/307/Megan CC i ostalim "fancy" automobilčićima" :rofl:

PS

Već vidim djape 1977 u njegovoj Lajki 2104 2.0TC kako te kida :thumbsup:

Edited by marko.jovanovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

NIje poenta u "kidanju".

Ima nesto i u uzivanju. :thumbsup:

Vec vidim lika u g2 16v kako se znoji i brise graske dok neko uziva u 206cc sa klimom.A onda uvece malko spusti krov da oseti vetar u kosi.A lik,drugar u golfu 2.16v moze samo da se "kida".....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali ljudi, taj auto je pretežak i ide kao mrtav konj. Performanse su mu katastrofa. Ne razumem bre one koji kupuju tako nešto.

Ocigledno nikada nisi vozio cabrio. Kod njih performanse uopste nisu bitne i ne kupuju se zbog njih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali ljudi, taj auto je pretežak i ide kao mrtav konj. Performanse su mu katastrofa. Ne razumem bre one koji kupuju tako nešto.

Ocigledno nikada nisi vozio cabrio. Kod njih performanse uopste nisu bitne i ne kupuju se zbog njih.

Nisam, niti nameravam. Trenutno sam gastarbajter :D, ali čim se vratim planiram da čipujem svog bravića traktorčića, pa nek ide život (zamajac i ostalo :p). Meni - lično je kabriolet bez veze, ne vidim poentu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

lep auto.jedino su mu mana velika potrosnja i krov koji poprilicno skripi kada je zatvoren.preporucio bi ti model bez koznih sedista jer nisu nekog kvaliteta a i kad opece sunce ima da bude :shock:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni - lično je kabriolet bez veze, ne vidim poentu.

Kao sto rekoh -> nisi nikada vozio, pa ne znas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...