Jump to content
FAS Goran
klaywert

Gume nove vs. polovne vs. protektirane

Recommended Posts

Quote

Gume nove vs. polovne vs. protektirane

 

Bilo bi nas mnogo vise kad bi koristili samo nove gume i polovne kondome....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo nek neko prebaci prethodni post i odgovarajuću temu. mislim da će značiti. Mićo, sta cekas?
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

gume....i na struju i na baterije....ne valjaju ni u jednoj sezoni.probo,zahebo se i nikad vise.Obicna Sava za zimu je dve klase iznad allseason,takodje vazi i za leto.Biju ko nece alu felne za 80 do 100e...napravis zimski i letnji set guma i miran si oko 7 godina...

Share this post


Link to post
Share on other sites
19 hours ago, bokija said:

gume....i na struju i na baterije....ne valjaju ni u jednoj sezoni.probo,zahebo se i nikad vise.Obicna Sava za zimu je dve klase iznad allseason,takodje vazi i za leto.Biju ko nece alu felne za 80 do 100e...napravis zimski i letnji set guma i miran si oko 7 godina...

Druze.... Kakve ti svari izgovaras, to je na granici da covek ne zna da li si užasan nemač pojma ili trol.

Sva sreca, posle tvojih pisanija u raznim temama, niko te vise i ne uzima za ozbiljno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo mog primera. Na službenom RAV4 sam imao neke Bridgestone gume, stare bar 7 godina.

Iako im je šara bila u zakonskoj normi, ja nisam po ravnom mogao da krenem kad padne sneg, iako je 4x4. 

Prošle nedelje kad je napadao onaj sneg, trebao sam da krenem u CG, i lepo stavim nove Tigrice Wintere(sa novom šarom) u dimenziji 225/65 R17.

Ne bih da preterujem, ali guma me oduševila, iako je najjeftinija. Prolazio sam kroz dubok sneg da sam ga prednjim grilom gurao. Uzbrdo, nizbrdo, nigde nisam stao, niti je neki točak proklizao. Tako da, nova guma je nova guma. Uvek ću pre uzeti najjeftiniju novu gumu, nego da stavljam polovnu pa makar bila najskuplji premium. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objasni ti to prosečnom srbendi. Evo ja sam na Golfu imao neke Goodyear ili Bridgestone all season, iz 2011. Šara dobra, ne tresu, čak su i nekako išle po snegu, do beocar-a, ali sam ih bacio i kupio 4 nove Kleber Crysalp. Ćale me gleda belo, kaže što bacam pare. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma da,ćalci vozali na tigricama tg 620 i tg625 cele sezone,njima nedostatak trakcije normalna stvar

Tigrica wintera može da posluži 2-3 sezone ako se lepo čuva. Ako se voza po toplom ,dovulkanizira i postane plastična i kliže

 

Послато са LG-M250 уз помоћ Тапатока

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam t5 na ćaletovoj prikolici,čista plastika i kad su bile nove

Послато са LG-M250 уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iii bree i ona "ficina" sara, pa 605, pa 615, pa 620, pa 621...620 bila bre i zimska guma :D Pa trajalke T5, T100, pa T200 sitna sara.. na tim gumama niko saru potrosio nije
A bas se nesto razmisljam, nikada nismo imali zimske gume, uvek su te jedne bile i svuda se islo i stizalo, kako sad ne znam. Recimo na stilu sam u januaru probao letnji set posto mi je tad stigao. Sutradan palo malo snega ali ga tek po negde ima, ma kakvi, nece ni da podje na letnjim r16 :D

Послато са SM-J330F уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...