Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Žene (ipak) nisu lošiji vozači od muškaraca?

Recommended Posts

Neću više da se podsmijavam. Izbsksuzirao sam se Upravo sam se naslonio na znak zadnjim branikom dok sam se uparkiravao :(

Izbjegao żardinjeru, drvo, neku ženu i iz mrtvog ugla zadnjeg desnog stuba dočeka me znak :wacko:

Šteta: osim ponosa dve male naprsline.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi, da li je bre ovo moguce, nisam video ranije, a krstio sam se i levom i desnom dok sam gledao? Strasno.

Jos mi je manje jasan covek koji je snimio ovo (tesko je poverovati da je namestaljka :) ) - po svaku cenu vozi iza, maltene u dupetu i snima, a ova seta po trakama, kaci bankinu, leti prasina i kamenje, otpadaju ratkapne, naglo koci... Nema sanse da predvidis sta ce sledece da uradi, obisao bih je i to u sirokom luku brzinom svetlosti i ostavio u 'talijanskom dimu, daleko joj lepa kuca koji god razlog da je u pitanju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Smelost? Imam (Bogu hvala i dalje) kolegu i pre svega dobrog drugara u firmi, koji je voleo da okida filmice i fotke u voznji u svim uslovima. Vise mu to ne pada na pamet UOPSTE, da ne idem u off ovde. Treba imati mere kada i gde.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Natakariš nosač za fon i snimaš

DSC_0083.jpg

Zna li se šta je poslije bilo? Ne izgleda mi po kraju snimka da se zaustavila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da se ne mucite, domacica je na 3:02 :) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fala Bogu, konacno nesto pametno i na ovom forumu :) ... A ti proveravas? Prijavio bi verovatno da sam omasio...

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malko plitka i ona i suknjica (na našu veliku radost). Pretpostavljam kako je zaradila tj. zaslužila (u slučaju da je tata nije neki firmopisac).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja vozim godinama, svakim danom po 100tinak kilometara u proseku, svačega sam se nagledao, i mogu reći da su uglavnom žene problematične, mada ne mogu da grešim dušu i da kažem da nema isto takvih muškaraca. Ali generalno gledano, muškarci prave saobraćajke zbog brzine, bahate vožnje, alkoholisanosti... A žene zbog neorijentacije u prostoru i nesigurnosti, pa su totalno nesigurne, one voze 20 na sat, i ne prave prekršaje, niti bilo šta i one su "primerni" vozači, a to što prave gužvu na sve strane, to nema veze...

No, evo jednog primera šta sam ja doživeo i pizdeo sam. Bio sam uparkiran na podzemnom parkingu na Ušću, bio je Beer Fest prošle godine. Bilo je nešto posle ponoći, većina je odlazila sa parkinga i napravila se mala gužvica. Jedan izlaz je bio otvoren, a napravilo se nekoliko redova, iz 3-4 pravaca, svi su krenuli ka izlazu koji se nalazio meni sa desne strane daleko napred, svi pravci su se spajali u jedan. Išli smo automobilima paralelno neka devojka i ja, i bacio sam pogled na nju i vidim kako se lepi onom ispred, pa reko aj da je pustim, bolje nego da imam problema, međutim, izlaz je sa desne strane, i nije ni obraćala pažnju na mene, samo je smotala u desno pre vremena i zakači me svojim zadnjim desnim rubom, ja popizdim-ona ni ne zna šta je uradila. Na izlazu auto stoji uzbrdo, ona krene ka izlazu i ostane uzbrdo i ja stanem iza nje 2 metra, da se kojim slučajem ne vrati. Izađem iz auta, vidim kod mene nema ničeg nekim čudom, samo ogrebotina i dođem do njenog auta, a ona gleda pravo i ne izvaljuje šta je uradila, odvrnula muziku i ne je*e. Ja joj lupim na prozor, ona ne jebe. Reko aj nema veze. Vratim se u auto, ona da krene, i pušta kočnicu i vrati se 2 metra dok je ubacivala u brzinu i lupi me još jednom! Ja nisam mogao da verujem da neko može toliko da bude glup! I onda je izvalila šta je uradila, i gasčina i pobeže. Onda sam shvatio da su žene definitivno najbolji vozači, i od tada ih se klonim u najvećem luku.

Edited by n3nE

Share this post


Link to post
Share on other sites

A žene zbog neorijentacije u prostoru i nesigurnosti

Sto bi rekao moj kolega za ovo..."Nije ni cudo, to je zato sto smo ih ubedili da je onoliko, pa pokaze, 20 cm"

:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo ko Liaz, namotaš volan i tako može u krug ceo dan.

Jedino je ženska glupost beskonačna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste provalii da cura nije uopste ispravila retrovizor sa leve strane, koji ce joj!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Definitivno treba izbegavati auta koje su žene vozile. Svakodnevno gledam kojom lakoćom preleću rupe, ležeće i visoke ivičnjake. Suprotno od toga ogromnu silu primenjuju na sve poluge u vozilu, menjač naročito.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Definitivno treba izbegavati auta koje su žene vozile. Svakodnevno gledam kojom lakoćom preleću rupe, ležeće i visoke ivičnjake. Suprotno od toga ogromnu silu primenjuju na sve poluge u vozilu, menjač naročito.

A tek cepanje hladnog auta, pun gas da bi se isparkirale. Pa brušenje lamele iz zabave :D Uvek se setim jedne žene sa parkinga, upalila je Corsu 1.7D na -15, i odmah pun gas, nije auto radio ni 10sec. Žuri ona, nema vremena. Auto od žene ne bi nikada kupio. Pre ću kupiti auto od nekoga ko ga cepa muški, ali održava.

A za menjač si definitivno u pravu. Nije mi dobro kada vidim kako moja tašta vozi svog juga, kao da je u teretani jbt, iz ramena menja brzine, i koristi celo telo. Vozio sam njen auto, najnormalnije se šalta, bez obzira što je jugo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...