Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Žene (ipak) nisu lošiji vozači od muškaraca?

Recommended Posts

Ahhaha, a tek moja tetka najrođenija. Sipala žena plin u renault clio, platila mićovanu koji je sipao plin na pumpi, sela u auto, i krenula sa crevom i pištoljem za plin. Naravno, sve je to počupala :D, na sreću crevo na pumpi je tako napravljeno da se ne može ništa desiti, ima nepovratni ventil. Malo je počupala branik na svom autu i priključak za punjenje. Prvo su se kurobecali oni sa pumpe, zvali menadžera, direktora, ali ništa, burazer se objašnjavao sa njima. U suštini pumpadžija je trebao da otkači pištolj.

Naravno, ne branim je, ja uvek prvo pogledam šta se dešava sa pištoljem, naročito od kada sam daaavno u svoju samaru sipao (ja lično) D2. Samari nije ništa falilo, a bila je mešavina pola pola :p

Edited by marko.jovanovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

podvarak, em si manijak, em si nekulturan što pokazuješ prstom.  :harhar: 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko zna i koji je prst bio u pitanju :ice: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahhaha, a tek moja tetka najrođenija. Sipala žena plin u renault clio, platila mićovanu koji je sipao plin na pumpi, sela u auto, i krenula sa crevom i pištoljem za plin. Naravno, sve je to počupala :D, na sreću crevo na pumpi je tako napravljeno da se ne može ništa desiti, ima nepovratni ventil. Malo je počupala branik na svom autu i priključak za punjenje. Prvo su se kurobecali oni sa pumpe, zvali menadžera, direktora, ali ništa, burazer se objašnjavao sa njima. U suštini pumpadžija je trebao da otkači pištolj.

Naravno, ne branim je, ja uvek prvo pogledam šta se dešava sa pištoljem, naročito od kada sam daaavno u svoju samaru sipao (ja lično) D2. Samari nije ništa falilo, a bila je mešavina pola pola :p

 

video sam ovako nesto 2 puta ... na NIS-ovim pumpama su odgovorni i krivi radnici, i oni sami popravljaju i njima se odbija od plate ako se desi nesto ovako ... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahhaha, a tek moja tetka najrođenija. Sipala žena plin u renault clio, platila mićovanu koji je sipao plin na pumpi, sela u auto, i krenula sa crevom i pištoljem za plin. Naravno, sve je to počupala :D, na sreću crevo na pumpi je tako napravljeno da se ne može ništa desiti, ima nepovratni ventil. Malo je počupala branik na svom autu i priključak za punjenje. Prvo su se kurobecali oni sa pumpe, zvali menadžera, direktora, ali ništa, burazer se objašnjavao sa njima. U suštini pumpadžija je trebao da otkači pištolj.

Naravno, ne branim je, ja uvek prvo pogledam šta se dešava sa pištoljem, naročito od kada sam daaavno u svoju samaru sipao (ja lično) D2. Samari nije ništa falilo, a bila je mešavina pola pola :p

 

Ovako nešto :D ?

36_1.34.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jeste sad Nidzo, odvuče celu pumpu kući.  :harhar:  :harhar:  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Najkraće polaganje vozačkog ispita ikada!
 
Neimenovana žena iz Južne Koreje polagala je vozački, a sve je snimljeno kamerom iz automobila. Za manje od deset sekundi ona je uspela da skrene sa puta i isprevrće se.
 
- Šta da radim, šta sad da radim -  panično kaže ona.
Instruktor joj je odgovorio ''Koči, koči, koju to pedalu pritiskaš''?
 
Na sreću, niko od njih dvoje nije povređen.
 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta se dogodi kad Beograđanka ostavi auto nasred trotoara i ode u prodavnicu?

 

"Teto, teto evo su vam kola dole", odgovorila je grupa mališana jednoj Beograđanki koja je izbezumljeno upitala gde joj je automobil koji je nekoliko minuta ranije parkirala na trotoaru u Ulici vojvode Stepe ispred broja 298. Nije u pitanju nikakv vic, iako sve podseća na one smešne video-klipove u kojima su glavni akteri žene vozači.

 
432765_auto01_foto_i_milicevic_f_jpg_ver
 

Naime, nesvakidšnji prizor zaprepastio je danas stanare Ulice vojvode Stepe, kada je parkirani automobil marke "pežo" iznenada skliznuo sa trotoara, provozao se kolovozom u rikverc i sleteo niz zemljanu padinu dubine desetak metara i ukucao se u zgradu broj 287. U incidentu srećom, niko nije povređen, a pravo je čudo da u tom trenutku na ulici nije bilo drugih automobila, tramvaja ili pešaka.

-Parkirala je automobil, izbacila ga iz brzine, ali nije podigla ručnu kočnicu. Dok je bila u obližnjoj prodavnici, auto se provozao sam, sleteo u ambis i ukucao se ljudima ispod prozora. Mogao je neko dete da pokupi - ispričali su očevici.

 

432766_auto03_foto_i_milicevic_f_jpg_ver
 

Mališani koji su se igrali u blizini, prvi su obavestili "zaboravnu" Beograđanku, da joj automobil, na žalost, nisu odneli radnici "Parking servisa".

- Pitala je gde su mi kola, a mi smo rekli, teto, evo ih u rupi, udarila su u zgradu - ispričali su mališani. Vidno potrešena Beograđanka, odmah je pozvala šlep službu koja je kroz nekoliko minuta došla i započela akciju izvlačenja automobila uz strmu padinu. "Pežo" je pretrpeo znatna oštećenja, a više sreće nije imala ni bašta stanara zgrade 287, koju je automobil doslovno preorao.

Radnici šlep službe izvlačili su automobil više od pola sata uz pomoć kamiona i sajle, a podršku im je pružala brojna publika.

 

Preuzeto sa Blic.rs

Share this post


Link to post
Share on other sites

A i ovi novinari, bolje da uvedu rubriku bez komentara nego sto pisu ovakve suplje tekstove. Zakucao se, znatna ostecenja, preorao bastu, da su nastavili zavrsilo bi sa nasilnickom voznjom i prekoracenjem brzine tri puta vecom od dozvoljene :laughing::turned:

Share this post


Link to post
Share on other sites

I to u rikverc...

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Šta se dogodi kad Beograđanka ostavi auto nasred trotoara i ode u prodavnicu?

 

Bilo je ovako nesto u Pozarevcu kad je covek ostavio auto i auto krenuo i ubio zenu !!! 

 

Sto se tice ove snajke, da kazem da ima 00, ali nema mozga, a ovaj sto joj je dao da vozi nema ni 00 ni mozga! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Htedoh da pitam koliko je ovaj vozio Alfu kad procitah da je bio "u stanju teske alkoholisanosti",i da "umesto da pokuša da gasi požar, on se zaleteo ka ovoj ženi u taksiju" i "dok je sedala u auto on je zalupio vrata njenih kola i udario je u glavu, prenosi nam očevidac događaja."

Vrhunac je sto ce mladjani vozac Alfe zavrsiti sa "prekrsajnom prijavom" :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Može završiti i sa krivičnom ako se njoj ustanove telesne povrede. Takođe, pošto je bio alkoholisan ništa od naplate štete za njega. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislio sam da od taksiste nema nista gore, ali ipak ima ... zena taksista :D

Khm,khm....

Uvek taxisti najgori... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...