Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
thefatal90

Stilo - fabrički alarm se pali sam

Recommended Posts

Pozdrav svim clanovima.

Vec duze vreme imam problem sa alarmom na moj Stilu. U pitanju je 1.9 JTD 116 hp Stilo iz 2002 godine. Ima full opremu, dig klimu, nav, senzore za pokrete, daljinsko otvaranje prozora, elektronsko otvaranje svih prozora itd itd... sto me najvise i nervira, jer od toliko elektronike...uvek nesto zakaze :wallbash: . Pre nekih par meseci je poceo da se pali alarm sam od sebe... i tako dva dana sam obletao oko auta dok nisam skontao da je za sve kriv leptir koje je stvarao kretnje u autu... e sada je poceo da se pali sam od sebe, tako oko 2, 3 , 4 ujutru se upali covek i ne prestaje da pisti... izludjuje me... onda sam ga jedno vreme ostavljao otkljucanog pa se on sam zakljuca, tako se valjda ne upali alarm.... sada sam opet poceo da ga zakljucavam normalno [ ono da pisne jednom kada ga zakljucam ] i vec neki period nisam imao problema do jutros kada je se opet upalii u 5 ujutru.... Sta moze biti problem? Slab akumulator? Ili je problem u samom alarmu... ispise mi gresku da je lopov pokusao da obije.... ne pokazuje mi alarm failure kao kod nekih. Da mi se mozda nisu neke zivotinjke nastanile u autu? :rant: :rant:

Pozdrav svima, Pedja Nedeljkovic.

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahahha sigurno su nocni leptirici ;)

ja recimo imam problem sa bravom gepeka pa mi je prijavljuje da je otvorena stalno pa zato zakljucam auto kljucem i ne pali se alarm!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav. I ja da se pridruzim sa problemom fabrickog alarma. Meni se desava da se upali sam, pa ga zakljucam na kljuc i ne pisti vise. Ponekad mi prijavljuje gresku da mi je hauba otvorena iako je zatvorena, pa pretpostavljam da je mozda do kontakata ili ko zna cega. Jedino sto ti preostaje je da odes do majstora na dijagnostiku, ili da ga zakljucavas na kljuc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da se nadovezem i ja. Isti problem sa vremena na vreme...Jedino sto saam primetio da se nekad cuje a nekad ne ono bip bip od alarma,i da kada ga zakljucam,posle nekoliko sekundu blicnu sva cetri...Negde nema neki kontakt... :wallbash:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Boki87 je poslao kao Report:

Pozdrav svima. Pre dve nedelje sam kupio stilo 1.6 2002 godiste. Posto mi je izgleda slaba baterija pa nekad ne mogu na daljinski da ga otkljucam, moram da ga na kljuc otkljucam. Kad pokusam da udjem u auto alarm se obavezno ukljucuje i pisti dok ga ne iskljucim. Juce ga nisam ni mogao iskljuciti na dugme za otkljucavanje pa sam zalupio vrata i na taj nacin ga ugasio. zna li neko sta se desava tu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...