Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
Početnik

P: Prednji levi far Fiat Stilo

Recommended Posts

3v,5v ili sw?

Mene zanima takav originalni levi far ali ti risevi koji se vide na trećoj slici govore suprotno od tvog opisa?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pocetnice,izgleda da si stvarno pocetnik :mellow: Nijedan far nije isti,a sto se mene tice,ti stavi te sa 5v na stila sa 3v pa mi reci kako ce da izgleda,da li ce biti praznina izmedju lima i fara itd. Ovo ti dobronamerno govorim, ne shvati to pogresno,pozz :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takodje i prema podacima iz ePERa za 5v i sw su identicni dok se za 3v razlikuju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imaš ti neku malo bolju sliku? Meni taj far izgleda jako loše a slika mi je nekako mrljava pa nisam siguran gde su fleke, unutra ili spolja. Kaži mi da li je ispravan, mislim da li radi motor za podešavanje visine i sl.?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slikao sam ga uveče, sad da ga slikam biće isto jer je veče, jedino u sredu preko dana sam kući pa kačim nove slike. Ne radi motor za podešavanje visine. Zato i jeste cena 35e. Ako možeš da nađeš bolje za tu cifru samo napred :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa onda tako i napiši da je poluispravan, šta mi znači što si napisao da je original ako nije ispravan. Takav već imam šta će mi isti. Na slici se slabo ali dovoljno vidi da je u njega ulazila voda pa je zato i crkla elektronika za nivelaciju koja je u samom dnu. A isto tako se vide i risevi od poliranja ili ko zna čega. Kao takav meni ne vredi ni 5€, možda nekom treba da zakrpi rupu sa prednje strane auta. :thumbdown:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dok je bio na mom stilu voda nije ulazila niti sam ga polirao! Far je ispravan i radi (sija) to garantujem, pristajem da idem sa Vama kod majstora i kada ga poveže da vam dam duple pare ako ne radi. Motor za podešavanje visine može da se kupi posebno. Možda tebi ovaj far ne vredi ni 5e ali nekom tvoj stilo ne vredi 5e (ako već hoćeš da vređaš ono što prodajem...). Slobodno možeš da odeš u Deltu Fiat i naručiš far koji vredi više od 5e.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sija i sveća a ispran far je nešto drugo. Stavi gari jasnu sliku da si vidi u kom je stanju i bez skrivenih anomalija. Lepo napiši šta radi a šta ne. Sad se ljutiš što sam te prozvao zbog nepreciznog oglasa i umesto da se izvineš svima što nisi naveo nedostatke ti bi se i dalje nastavljao. Alo čoveče ispravan far podrazumeva i ispravan motorić za nivelaciju! Šta tu drugo ima da bude neispravno sem sijalica :question:

Share this post


Link to post
Share on other sites

BravoJTD, bez uvrede, ali ako tebi treba far, a ne odgovara ti ni po kom pitanju od Pocetnika,ne moras da mu ubijas prodaju, pa kakva god bio far.

Ako mu ne radi motor za nivelaciju, ne znaci da je neispravan far, kupi novi onda.

Farovi za Stila koji se prodaju u AP Sportu i Kit komercu su turske proizvodnje i marke su DEPO i nijedan se ne prodaje sa motorom za nivelaciju, a sam far kosta 5500 :blink: ,a motori oko 3500 :blink:

Ako je far poliran ili restauriran ili ne rade sijalice, sve se moze proveriti. Ne ulazim u priču ali ne moras da ubijas prodaju bilo kome,da li zelis da tebi neko to radi,pozdrav :welcome:

da ne bude prepirki,zaboravite sve na ovo :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni levi far nije bi dobro zatvoren kad sam kupio auto a rupa na podkrilu je doprinela da u njega uđe voda, da rikne elektronika za nivelaciju i da se sam reflektujući deo zaprlja. Ja sad ne bih da kupim kineski, turski, pakistanski ni neki drugi far već originalni možda malo matiran, polovan, naravno bez da ga je voda zapljuskivala i sa ispravnom elektronikom za nivelaciju. Taj deo uopšte nije izvan fara da bi ga smatrali nebitnim ili dodatnim a sem njega u faru su samo žice tako da ako on ne radi far je neispravan!

Ne ubijam nikome prodaju ali oglas je tipa "prodajem auto za 100€" a ako pitam da li je auto ispravan dobijem odgovor "šta ti očekuješ da za 100€ dobiješ ispravan auto?". Ja očekujem da se u oglasu jasno naglasi šta je ispravno a šta ne. A ne da ja na osnovu niske cene pretpostavljam da je to neispravno,u lošem stanju ili šta već.

Neka moderatori obrišu moje komentare ako to šteti članu i njegovom oglasu ja nemam ništa protiv ali morao sam to da napišem jer mi to smeta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pokretač teme neka klikne na REPORT opciju pored postova za koje smatra (ako smatra) da su suvišni u oglasu. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...