Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
boki

PRVI i TREĆI

Recommended Posts

kad pre? :p

chestitam pobednicima ;)

a imali smo pobednika i u street race-u, iako se ta disciplina nije ni odrzavala :p sve chestitke i njemu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zasluzili su, a pogotovo sarma :)

Btw, sada cete morati da zalepite te pehare super-lepkom za haubu, da se zna :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

hvala svima, a narocito bokiju koji je ispuškirao auto za medalju. a onda ga i uglancao :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo i ja da se pridruzim cestitkama i da se svima zahvalim sto su dosli u tolikom broju..Nadam se da vam je bilo dobro,nazalost,nisam imao puno vremena da se malo vise druzim,ali cemo to popraviti...Takodje,primam sve kritike i pozitivne,a i negativne i trudicemo se da bude puno bolje...Hvala jos jednom svima!!!!!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bravo momci :thumbsup:

nagrade su otisle u prave ruke :clap:

sav trud oko vasih ljubimaca se isplatio :unworthy:

sta reci za Markov Punto :rolleyes: ,a da vec nije receno :question:

a tu je i sigurno jedan od najlepsih Stilica,serijskih,sa diskretnom sminkom B),Steel-ov,naravno :yes

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali mnogo jako bilo danas! Jos sam pod utiskom pa ne mogu da se setim svih provala al znam da sam se smejao ceo dan ko kreten :D

Jos jednom hvala svima na cestitkama i sve pohvale Duletu i ostalim organizatorima za ceo event! :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Momci svaka cast, sve cestitke respect.gifrespect.gifrespect.gifrespect.gif

Edited by Dusm4n

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka čast momci na osvojenim nagradama. Druženje je bilo lepo i što reče Joca drugi put nam najavite kakvi su vam planovi pa da malo bolje organizujemo ovo oko klope. Nadam se da smo mi novosadisti bili na nivou :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo i mene... :thumbup:

...'vako je to bilo:

Steelo: Nešo...ae da i ja učestvujem...mada ono...malo mi je prljav auto.

Ja: Pa...ako hoćeš...'ajde...prebrisaćemo Stila, ima neke autokozmetike kod podvarka u kolima, kupili smo.

Boki: Ma, evo i perionice ovde...malo ga operemo i to je to.

Ja: Da Boki, ti imaš iskustva oko tih kružnih pokreta iz poliranja, pa ćeš taman posle lepo da prebrišeš ceo auto... :D

Boki: Crvi te pojeli (ovde treba zamisliti francusko R kod reči ''crvi'' :D )

Uzesmo 4 žetona (3 iskorišćena za pranje, 1 za usisavanje), Boki ispuškirao auto...meni, iz neobjašnjivih razloga oduzeli krpu čim sam prebrisao prvo staklo... :D ...i ode Stilo pravo na parking pored Golfa 5.

Malo još tu sređivanja felni i guma by Boki i Steelo:

Ing_Nok_N85906.jpg

I tako, ničim izazvani...uzesmo još jednu nagradu. :thumbsup:

Podvarkov Punto...već znate kako je sređen i potpuno zasluženo 1. mesto.

Auto za ponos. :thumbsup:

ALIM0142.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čestitam na nagradama i na odličnoj promociji Kluba :) Nažalost, nisam mogao da se pridružim iventu jer sam jutros poranio kad sam se vraćao kući i nisam mogao da se mrdnem do 13-14h. Drago mi je da su utisci pozitivni i nadam se da ću biti u prilici češće da prisustvujem ovim manifestacijama :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cestitke obojici!! :unworthy: :unworthy:

Koliko sam bio tuzan sto nisam mogao ici, toliko mi je drago sto imam srecu-priliku da vidim podvarkovog Punta obzirom da smo obijica iz Nice!

Kakve detalje taj Punto ima, to je recima tesko opisati.

Ko je realan i nepristrasan prema brendu automobila, mora priznati da je cista egzotika i perverzija carputer, kamera pozadi i muzika, i narvno kako je to sve uklopljeno! :unworthy: Felne, pragovi, maska, spustanje .. to je kao "standard". :ice:

Nije zato sto je to Fiat, i sto je podvarkov, ali zaista bi tako trebala da izgleda neka fabricka tjunirana verzija!! :thumbsup:

Jos jednom svaka cast obojici!! :thumbup:

Edited by steva_anya

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...