Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
Krle

Alu felne 17' za Stila

Recommended Posts

Da li vrede ove felne 200-250 eura?

Mislim da su 4x100 ne znam koja marka i sa gumama 205/40/17, dve su ok za zadnje, dve su lose...ne znam da li su krive, ako jesu nebi ih kupio... ali prvo da vidim da li je ok cena, pa bih onda isao na proveru...

I da li je ok da idu stila 1,9 jtd 80 KS...

Evo nekoliko slika... hvala svima...

image.jpg

image.jpg image.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa jedino ako i ova ,,masina,, ide sa felnama u paketu heheh :harhar:

salim se , pa ja bih uzeo za 200e , ok izgledaju :) pozz :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nekome je ovo O.K. Meni nije o.k mislim da su skupe da su bar bez ogrebotina i izguljenog ruba pa ajde nekako za 200e. ovako računaj još 80e da ih središ da budu bez oštećenja i još dve gume minimu 50e + ako hoćeš nove.Pa vidi gde si i šta možeš za taj novac.

Ja sam se tako zatrčo za neke 15 ce i upravo ih sređujem sam ovih dana a po nekom proračunu izašle su mi 280e i još mi fale dve gume i celo leto vozim na zakorodiralim čeličnim felnama jer nemogu da odvojim kintu da odjednom sve kompletiram, nego sve po malo i malo. E sad ako ti nemaš problem sa ovim "nemogu da odvojim kintu" i ako ti se baš sviđaju onda brate, nepropuštaj priliku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vec od 300e imas abarth felnice za stila da nadjes. Za 350e pa navise i sa solidnim gumama. Ja licno ne bih ove uzeo jer su mi abarth najlepste ikad napravljene :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne bi nikako stavljao 17-ice ali ako ih vec stavlas pogledaj malo oglase ima jako dobrih felni za 200-300 evra. Ove nisu dobro ocuvane.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne bi nikako stavljao 17-ice

Nikad ne reci nikad, još si taze vlasnik Stila samo polako.

Da li vrede ove felne 200-250 eura?

200E za 17 nije neka cifra, jeste da na oko nisu baš očuvane ali, ali na znači da su krive. Računaj da ti gume ne odgovaraju (prenizak profil, mala širina), na tako velikim točkovima to je ekstremna neudobnost.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kakve 17-ice, ako nisam vozio Stila znao sam njih dosta sa tim felnama. A bilo je slučajeva da su nudili 17-ice za bilo koje 15-ice samo da ih se reše. Jedino da kupim drugog Stila pa da mi se zalome Shumahererove onda bi ih verovatno prihvatio. :whistle:

Ja sam ga kupio sa čeličnim 15-icama i odmah sam znao šta hoću da kupim 16-ice ni inč više :thumbup:

Šalu na stranu ja sam nedavno jurio 16-ice i toliko sam 17-ica naazio po oglasima da je to strašno. Zato mislim da mogu dobre da se nađu za te pare bez potrebe da čovek kupuje neke skrnave pa da ih reparira.

Share this post


Link to post
Share on other sites

hvala svima na odgovorima, u ovom momentu sam odustao jer su mi amortizeri losiji pa bi se to tek osetilo na 17...

za ove pare ugradjujem 4 nova amortizera ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...