Jump to content
FAS Goran
Spider

P: Fiat 124 BS Spider

Recommended Posts

Au... Samo to mogu da kažem posle svog ovog čitanja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

s'obzirom da su srbi o tehnici ucili od nemaca...

Kad ja vidim nešto što je zadnja reč tehnike, imam običaj da u šali sa primesom ironije prokomentarišem

"Au, šta sve Srbin neće da napravi"

na šta se moj ćale jednom prilikom ubacio sa komentarom

"Srbinu je najteže bilo da napravi Nemca, posle je sve išlo lako"

:thumbup:

Prateći forum, vidim da baš u tačku dosta dobro poznaješ tematiku starih Italijanskih automobila, a pošto je prvi Fiat koji sam vozio bio ćaletov 131 Mirafiori koji mi i dalje stoji iza kuće, od mene imaš :respect: za ovo izlaganje i objašnjenje

Share this post


Link to post
Share on other sites

daj da aktiviramo taj mirafiori, steta da trune. u kakvom je stanju?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ćale je hteo da ga ponovo sredi i registruje, rasturio je komplet celog, povadjena su sedišta, rezervoar, poskidani branici i auto je ofarban, ali je imao problema sa kvačilom, bilo je pretvrdo i farovi su bili očajni unutra i to je na tome ostalo, nije ga ni sklopio, kupio je ladu samaru, a auto ostao iza kuće na suncu, boja ispucala, a mislim da je relativno zdrav ovako...

Naleteo sam ja davno na neke tvoje postove gde si pomenuo da se Mirafiori pravio u Turskoj do skoro i da tamo ima delova za njega, i pomenuo to ćaletu pošto ima prijatelja koji ide često u Tursku poslom, ali nešto je nezainteresovan bio da ga osposobi, a iskreno zamislio sam se u jednom trenutku i sam da uzmem to u svoje ruke, ali sam odustao od te ideje jer ima tu dosta posla onako laički gledano sa strane..

Share this post


Link to post
Share on other sites

da se razumemo, sigurno je dosta posla, ali ako sve odradis kako treba, ekskluziva je zagarantovana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

PS. To što na slikama Spider lepo izgleda je normalno jer sam ga ja, profesionalac u tom poslu, fotografisao, a i auto nije kupovan na Ebay već posle probne vožnje, dakle na vidjeno a ne nevidjeno.

profesionalizam isijava iz fotografija. Moze jos par primera? Ima nas ovde na forumu par amatera fotografije, mogli bi stosta nauciti. welcome.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...