Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Ja sam moje postavio u buster, a i izvadio iz njega u skladu sa njihovim visinom. Nisam, iskreno obraćao pažnju na zakonske norme. Jednostavno postavio dete na buster, proverio pojas. Sve dok pojas nije išao lepo preko ramena nisam vadio buster, pa je tako starija sa sedam ipo bila dovoljno visoka, dok smo mlađu "čekali" da prođe par meseci posle osmog rođendana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa to, klinka mi prerasta ovo sedište do 18kg pa još ne znam dali ću klincu uzeti samo buster ili ću njoj uzimati buster sa naslonom :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@bane1321Hvala vi kolega na predlogu, ako bude postajalo tesno pisacu. Za sad sa 400L gepekom i 3 mesta pozadi, imacu dovoljno mesta :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mogu u gepek i kolica i kofer (osim ako nisu kišobran). 

A veruj mi, biće malo jedan kofer. Biće A da ponesemo i ovo, trebaće... I onda spakuješ trećinu stana, i letnju i zimsku garderobu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa majku mu, cemu sluzi zadnja polu prazna klupa ili oborena 1/3-2/3 sedista pozadi? :o

 

Ma smislicu nesto, pakovali se ljudi u juga pa sve stalo :D @igor0511 vidi, u skorije vreme pasce jedan test-packing, to tu garantujem :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, igor0511 said:

@ISV_01 jesi probao da stavis neka kolica u gepek? :D 

 

Ne kazem da ne moze, ali ja se bas razocarao sa 380l gepekom kod mene

Ja sam u Bravu bez problema stavljao kolica + stvari, pošto na svake dve nedelje idem kod majke u Palanku, a Boga mi i išao na more (doduše sa manjim - kišobran kolicima) i dva deteta!

A svaki gepek se lako napuni, sad imam 530l i veću decu, pa se opet napuni...

Mislim postadoše nam vozila C segmenta, koja su se pravila baš za porodice, mala... Ja sam do drugog deteta, imao GP, pa nisam imao primedaba!

Edited by bane1321

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde je[mention=268]Milutinac[/mention] da okaci sliku kako se pakuje Bravo. Obrati pažnju kako se sklapaju kolica, gledaj neka koja se pakuju kao kišobran kolica i nema zime. Ja sam u Stila pakovao Inglesinu, krevetac prenosni, torbe sa stvarima bez problema.

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovako smo mi putovali, sedamdesetih i osamdesetih...
Na krovu svašta..

 

Screenshot_20210416-215320.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni u stila stajala velika kolica i prenosivi krevetac bez problema. Preko pakujes stvari. Kada sam isao na duze odmore tipa letovanje onda stavim krovni kofer i u njega samo kolica i krevetac.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam sebi  ostavio jednu Zafiru B 1,6 2007 koja je na metan i u njoj nema da zafali mesta.

Primetio sam da  prosto uzivam u voznji  tako nekog tipa vozila gde se vislje sedi i koji ima velik prtljaznik jer obaranjem sedista mogu da strpam vece stvari a ne da zovem burazera sa Mondeo karavanom da mi prenese nesto vece.

Plus cu se sad vozim za sitne pare.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 4/16/2021 at 9:53 PM, djomla said:

Gde je[mention=268]Milutinac[/mention]

 

 

Тue :)

 

20180723_105450.thumb.jpg.2a0ec7d8b9b2d9d47009fdda870375a9.jpg

 

20180723_105803_HDR.thumb.jpg.4d90b566b51e976a320825b828d257d3.jpg

 

ima bravo bas dobar gepek, dubok, ovi koferi stanu dole prvo i tek tako visina dodje na 0 do ovog praga (da kazem)

 

ovo je jedno nase pakovanje za more, ponese se, ocigledno, mnogo vise nego sto je potrebno, but zena, jbg...razumemo se :) napred nam bude samo onaj mali frizider za pica i to je to...vozimo se bas komotno...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eee, o tome pričam. Ma nema zime, miran sam po pitanju pakovanja, samo uzeti dobre mere za gepek i njegovu geometriju unutra pa da gledam kasnije kolica i slično, koja se i kako mogu lepo spakovati :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma druže, sa Bravom nema zime. Meni su velika kolica stajala (popreko) i u GP. A mala, "kišobran" kolica, Bravoov gepek proguta. Koliko se sećam, bez problema staje veliki kofer+srednji položeno i jedan srednji uspravno!

@Milutinac sve su gospođe iste, na more nosimo kit za preživljavanje mini taktičkog nuklearnog udara! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...