Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

On 6/11/2020 at 7:43 AM, neshtry said:

Kuku emoji50.png

 

Screenshot_20200611-074249.jpg

Pre osam godina video sam napucanu plavušu, kako iz pepela Smarta, vadi nosiljku sa bebom!!!

 

 

Edited by neshaoct
prebačeno

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 6/11/2020 at 5:04 PM, bane1321 said:
Pre osam godina video sam napucanu plavušu, kako iz pepela Smarta, vadi nosiljku sa bebom!!!

Jeza!brrrr!
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A gepek između zadnjeg sedišta i motora...
Ja imam sedište staro 15 godina,moje dvije dece se vozilo u njemu,hoću da ga poklonim i nikome ne treba....jbg
 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 6/11/2020 at 8:29 PM, rocket said:

Pre 20 god niko nije imao nosiljku ili sediste, a pre 30 su decu na more vozili u fići ili peglici

 

Te iste peglice ili fice su inace razvijale sulude brzine od punih 55km/h...
Plus bilo je mnogo manje kola u saobracaju. Plus mnogo manje budala u istom...

Sada i drkavu fabiju sa tri cilindra zaletis do 120 za 15 sekundi, a sa 60 kad bi oplaio nesto dezintegrisala bi se u nano-cestice...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od kada je obavezno sedište za decu i koji automobili su tada bili aktuelni? Fiću sam spomenuo jer je mali. Ja svoje dete naravno vozim u sedištu, ali mislim da ljudi preteruju sa reakcijama. Siguran sam da se niko od nas na forumu nije vozio u sedištu, a stariji nisu ni svoju decu vozili u sedištima

Share this post


Link to post
Share on other sites
14 minutes ago, rocket said:

 ali mislim da ljudi preteruju sa reakcijama.

 

Kojim reakcijama? O neophodnosti sedista? Posto vidim da potenciras da mozda i nije neophodno...
Sto onda vezujes dete?

 

16 minutes ago, rocket said:

 Siguran sam da se niko od nas na forumu nije vozio u sedištu, a stariji nisu ni svoju decu vozili u sedištima

 

Upravo sam ti o tome vec i rekao, tada su se vozile peglice, fice, kecevi, reno4, koji su razvijali "sulude" brzine, nije bilo -Need for speed- klinaca sa cipovanim golfovima i stilosima, nije bilo toliko pijanih, drogiranih i uopsteno je bilo manje kola po ulicama. Nisu se vozili po ulicama i snimali storije kako beze od policije...itd itd itd.

Share this post


Link to post
Share on other sites
57 minutes ago, rocket said:

Siguran sam da se niko od nas na forumu nije vozio u sedištu

Ja sam voleo da odspavam u W123 tamo iza zadnjeg sedista, taman se pruzim duzinom soferke na putu do mora :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fića sa onim ogromnim rotacionim svetlom na krovu kada dođe ispred nečije kuće , tu je kraj!Kraj!A ako dođu sa tristaćem.... kuku meni...
Ćale imao Granadu 2.3 karavana, pa kada idemo na more,meni i burazu naprave krevet u gepeku,a stvari na brako prikolicu... probudimo se ujutru,ono Ploče....
 

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 hours ago, Milutinac said:

 

Te iste peglice ili fice su inace razvijale sulude brzine od punih 55km/h...

A jesi li ikada vozio fiću i peglicu? Ili se bar vozio u njima? 

Fića 850 je zakucavao  kazaljku brzinomera.... 

Peglice sa kamp prikolicom i 15 Poljaka skupa sa hranom su stizale na more preko Bosanskih planina... 

Danas na puntu kada se upali klima kažu da ne ide.... 

Eh da hoće opet neki dobar rat da junački poginem! 

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 hours ago, Milutinac said:

 

Kojim reakcijama? O neophodnosti sedista? Posto vidim da potenciras da mozda i nije neophodno...
Sto onda vezujes dete?

 

 

Upravo sam ti o tome vec i rekao, tada su se vozile peglice, fice, kecevi, reno4, koji su razvijali "sulude" brzine, nije bilo -Need for speed- klinaca sa cipovanim golfovima i stilosima, nije bilo toliko pijanih, drogiranih i uopsteno je bilo manje kola po ulicama. Nisu se vozili po ulicama i snimali storije kako beze od policije...itd itd itd.

Dok sedišta nisu bila obavezna nisu bile samo fiće itd. Deca se obavezno voze u sedištima od 2009. Tada je bilo dovoljno brzih automobila i tih ludaka koji voze brzo. Nisam protiv upotrebe sedišta, nego kažem da ljudi preteruju jer neko nije dete stavio u isto. Ja svoje naravno vozim u sedištu, ali ne poludim ako vidim nekog da ne vozi. Uostalom zašto se toliko ljutiš? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne ljutim se zaista, pricamo...
Ja se sa druge strane najezim kada vidim decu da tako landaraju po kolima, ili ponosne tate kad ih stave u krilo pa "ma tu cemo samo dve ulice da dete oseti volan..."


Sto kazu "djavo nikad ne spava" i mislim da treba svaku mogucnost smanjiti na minimum minimuma...pogotovo kada su -deca- predmet price...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Milutine,u celoj Srbiji, sedišta za decu se koriste u BGD i okolini i u Vojvodini...
U Srbiji samo incidentno i gastarbajteri kada dođu ...
Jeza!
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sećam se, ja i burazer, klinci i skačemo po zadnjem sedištu tristaća i gledamo u nazad. Posle 20 minuta povraćanje hehehhe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na 60kmh pri sudaru,nevezano ili dete koje nije zaštićeno u svom sedištu leti u šoferku i kroz šoferku

Voziti 100kmh bilo je dozvoljeno samo na autoputu,na ostalim putevima vozilo se oko 80kmh...sada u petoj na 80kmh gušiš auto...

Sent from my motorola one macro using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...