Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
boki

Street Race

Recommended Posts

vratili smo se iz zagreba,SR je bio ok...Prvi dan oko 90 auta,drugi dan nesto malo vise...

i stilo i punto su isli ok...pogotovo Punto koji je isao i bolje nego sto je Chelic ocekivao

rezultati: klasa 16 prvi dan ja napravim red light u polu finalu,auto protiv koga sam isao u sledecoj trci probije klasu,saceka ga Chelic u klasi 15 u istroj traci protiv istog auta chelic napravi red light :wallbash:

drugi dan:u kvalifikacijama prvi krug odvezem auto nikad bolje i ne izmere mi vreme,Njihovom greskom..hvala bogu sigurno bi uleteo u klasu 15 a tamo bi mogao samo da se ubijem,sledece kvalifikacije odvezem 16.6 sa promasenom brzinom i prva trka dobijam lika i to bas, na trista metara pustim gas istripujem da je kraj i lik me samo obidje :wallbash: :wallbash: :wallbash: Chelic u klasi 15 shvati da nema vise nitra i sto on kaze kao po obicaju dobije najbrzi auto u klasi i bez nitra odveze trku extra ali ipak izgubi

FLCS je pokrio deo troskova :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

A.M jos jednom hvala za sve

evo i nesto slika:

P7020003.jpg P7020005.jpg

P7020006.jpg P7020007.jpg P7020008.jpg

P7020009.jpg P7020010.jpg P7020011.jpg

P7020012.jpg P7030016.jpg P7030017.jpg

P7030018.jpg P7030019.jpg P7030021.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvenstveno da se zahvalim A.M-u za sve sto je uradio za nas... klubu, sponzorima i ostalima bez kojih bi sve ovo bilo malo teze. O samoj trci nemam sta da pricam, boki je sve rekao... samo mogu da dodam da je on jedan veliki debil i retardirani idijot... to je ono sta jos imam da dodam. Nadamo se da ce u par narednih dana biti jos slika, snimaka... po neki INTERVIEW... Vremena cemo naknadno dodati.\

Inace sto se debila tice, sve je receno... Ja nisam imao bas mnogo srece sa izvlacenjem parova, jer sam u prvom krugu prvog dana izvukao najjaceg rivala kog sam izbacio ali vec u sledecem krugu sam prerano startovao...

Jos jednom, Puno pozdrava Anti i klincima uz jednu poruku... MALI VOZI BOLJE OD TEBE :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

bice jos slika... malo i vremena sa treninga!!! Cekamo zvanicne rezultate sa trka i sa svih treninga, tako da ce i to biti uskoro.

Trazite 64 i 62... trazio sam za bokija 88 al je ZVEZDA U USPONU uzela taj broj :D

02072011.jpg

02072011001.jpg

Sad da ne objasnjavam, prezvrljana vremena su prezvrljana sa razlogom, gledate zaokruzena vremena.

Edited by chelic

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma dajte ne pricajte gluposti da sam u malo boljoj financijskoj situaciji bilo bi jos bolje ali sta je tu je nije lose bilo i ovako.

Evo samo reci pohvale za oba momka i pogotovo za aute koji su isli fenomenalno pogotovo za bokijev stilac.

evo i malo slikica mog malog i ova dva nesretna recera.

am1.jpg am2.jpg

am3.jpg am4.jpg

am5.jpg am6.jpg

ovo di moj mali sjedi moram rec da je sam i upravljao volanom a ima tek 2 god.i 8 mjeseci uostalom celo ce rec

evo i link ssa filmicem sa nase lokalne televizije pa procenite sami kako je bilo

Share this post


Link to post
Share on other sites

2.11 sec. punto!!!

http://www.youtube.com/watch?v=-AfbMu9_ZxA&feature=player_embedded#at=141

am5.jpg

ovo di moj mali sjedi moram rec da je sam i upravljao volanom a ima tek 2 god.i 8 mjeseci uostalom celo ce rec

Mali je sam vozio i uparkirao kola... iz 3. puta a bokiju treba bar 5 pokusaja da uparkira ko mali :D :D :D :D :D :D

Evo samo reci pohvale za oba momka i pogotovo za aute koji su isli fenomenalno pogotovo za bokijev stilac.

Pogotovo njegov stilac... prvi dan je bio nikoji a drugi dan je opet vozio 17 :D :D :D :D :D :D ... Ipak nije stilo kriv sto je on retardiran :D :D :D

ma dajte ne pricajte gluposti da sam u malo boljoj financijskoj situaciji bilo bi jos bolje ali sta je tu je nije lose bilo i ovako.

Brate Ante, cekamo te na penal da malo ti dodjes kod nas. Xebes pare... one dodju i odu ali pravi drugovi uvek ostaju!!!

Jos jednom da ponovim, HVALA TI NA SVEMU, Izljubi decicu pa se vidimo!!!

Edited by chelic

Share this post


Link to post
Share on other sites

moze nemoj mi zahvaljivat daj ti isto maloga pozdravi pa se vidimo mozda i na grobniku u rijeci.

E lud si majkemi bas si me nasmijao sa ovim postom i komentarima za bokija mlad je jos naucice nesto eto bar je sad naucio da menja brzine hahahahahahaha

Share this post


Link to post
Share on other sites

da a ti si se narocito pokazao pogotovo prvi dan,retarde...uostalom ljubavi kad god hoces mozemo da stanemo na semafor...da ti pokazem gde si... :ice:

Share this post


Link to post
Share on other sites

x282270522012706889_17.jpg

http://dalje.com/foto.php?id=2&rbr=22556&idrf=907324

da a ti si se narocito pokazao pogotovo prvi dan,retarde...uostalom ljubavi kad god hoces mozemo da stanemo na semafor...da ti pokazem gde si... :ice:

Stali smo 4x i ni jednom nisi dobio.... cak i bez nitra kad sam vozio!!!

moze nemoj mi zahvaljivat daj ti isto maloga pozdravi pa se vidimo mozda i na grobniku u rijeci.

E lud si majkemi bas si me nasmijao sa ovim postom i komentarima za bokija mlad je jos naucice nesto eto bar je sad naucio da menja brzine hahahahahahaha

:unworthy: :unworthy: :unworthy: :unworthy: :unworthy: :unworthy:

jos malo klipova...

Share this post


Link to post
Share on other sites

kad si vozio bez nitra ja sam ubacio iz druge u petu i tad si me dobio za trepavicu,a u ostalom chelicu to da ti vozis bez nitra na trci mozes da pricas samo seji :harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro je, nije više turista :harhar: Bravo momci, ponosni smo na vas! Biće to mnogo bolje idući put, ne brinem za vas! Samo napred! :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...