Jump to content
FAS Goran
marija12

Naši putevi najgori u regionu / Putevi Srbije

Recommended Posts

Izvođač je nekoliko dana pre "predstave" dobio 34 miliona https://www.danas.rs/beograd/jos-34-miliona-dinara-za-uredjenje-trga-republike/ za prepravku jer su kocke postavljene u skladu sa projektom što se ovde i priznaje https://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2019&mm=09&dd=14&nav_id=1591102, inače ne bi nadzor primio radove i ne bi bila izdata upotrebna dozvola. Tek kada su videli da im projekat ne valja, a za to je bilo potrebno da građani počnu da se žale, rešili su da preslože kocke koje su u stvari betonske sa zalepljenim pločama koje su verovatno zidne, a ne  podne.

kockar6.thumb.jpg.78be1759f8d529da2a761429b36e5ea4.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos je fascinantnije sto VI Beogradjani cutite, gledate i cutite. Raskopaju vam pola grada, zezaju vas sa ovim kockama, trgovima, seku vam drva, razbijaju stepenice, grade zicare itd itd...a vi na socijalnim mrezama onako BAS JAKO negodujete, bas bas jako...
Onaj Bastac (kakav god da je, iskren da budem ne znam iz koje je stranke) je mesec - dva sam izlazio na to gradiliste na tom trgu i sam ili sa jos 10-15 vasih sugradjana nesto bar pokusavao. Da je taj broj 1000-1500 da li bi taj javasluk samo tako prolazio? Pa ne bi...e to je meni fascinantno.
U Istanbulu hteli da sruse neki park da prave neke zgrade, ima tome 5-6 godina secam se...oni napravili revoluciju, haos na ulicama, park ostao, tako se to radi. Citam pre neki dan strajk u francuskoj samo zbog najave eventulanog povecavanja starosne granice za odlazak u penziju, prc ulice blokirane, metro ne radi jeptese...

 

A mi, sta mi radimo? Nikome nista...lakse je tako

 

PS - nista licno, kada kazem VI Beograjani ne mislim na vas sa foruma, nego uopsteno, to kazem i mom bratu iz BG, i on i njegovi kao - pa jeeeesteeee...

Edited by Milutinac

Share this post


Link to post
Share on other sites
55 minutes ago, Milutinac said:

Jos je fascinantnije sto VI Beogradjani cutite, gledate i cutite. Raskopaju vam pola grada, zezaju vas sa ovim kockama, trgovima, seku vam drva, razbijaju stepenice, grade zicare itd itd...a vi na socijalnim mrezama onako BAS JAKO negodujete, bas bas jako...
Onaj Bastac (kakav god da je, iskren da budem ne znam iz koje je stranke) je mesec - dva sam izlazio na to gradiliste na tom trgu i sam ili sa jos 10-15 vasih sugradjana nesto bar pokusavao. Da je taj broj 1000-1500 da li bi taj javasluk samo tako prolazio? Pa ne bi...e to je meni fascinantno.

E ovo sam ja pokusao da objasnim prijateljima koji su ostali u BG. Nije protest subota popodne pa ajmo posle svi u Starbucks na kafu, cekamo u redu pola sata-sat zbog kafe koju su doveli ovi zbog kojih protestvujemo :) Ili u neki od okolnih kafica za koje se zna ko drzi. 

Hoces da uradis nesto, sedi 24h na mestu radova. I tako se skupi par hiljada svakog dana... 

To sto su pusteni da "protestanti" setaju svake subote kao privid slobode govora i demokratije krajnje pametno. Vi protestvujte a mi cemo da rusimo zeleznicku, secemo drveca, pravimo pasarelu, gondolu, dizemo asfalt... Vojvode Stepe i Ruzveltova su dovoljne bile da pokazu koliko ovi sada NECE da urade kako valja a hoce tako da naplate svaki betonski blok kao granitni kamen.

 

A ovo sve se presipa na unutrasnjost, Aleksinac, Nis... Polako ce u svim gradovima da budu "gradilista". 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Novi Sad kod SNP...
Pločice iz 80tih godina prošlog milenijuma, sve popucale...
47c0aa51530a7c25c61c8afc44a30659.jpg0382edac7fc68a5204722765b2dcde54.jpg

Poslato sa POT-LX1 pomoću Tapatoka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod mene već došli, 5ti izvođač radova je opticaju, od 1.septembra rok za završetak pomeren na 22.novembar.Isekli svo drveće, uništili cevi i radovi ne mrdaju

 

Poslato sa POT-LX1 pomoću Tapatoka

 

 

 

b7138d30c4cfb6c45eb0bf044bb92458.jpg

 

70e8ce318a09253c388657a05849d0ef.jpg

 

5f590168a8f2e03d08e5c2f9365224a3.jpg

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Žuća, međunarodni pas, nema kuću, ali svi ga vole...

Poslato sa POT-LX1 pomoću Tapatoka

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa ovo je neverovatno,pa neki dan prolazio Katanicevom,pored hrama Sv Save,ono noge da polomis,samo se klate ni jedna nije fiksirana,ono je sramota.

eto trenutno radim na Vozdovcu,radi se neki fakultet za javne usluge,ne znam da objasnim o cemu se rade ,a debele pare se ulazu u zgradu,a ona ulica Vojvode Stepe je katastrofa i kako je projektovana i u kakvom je stanju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni i dalje neverovatno da ljudi sede kući i gledaju ovo...

 

Poslato sa POT-LX1 pomoću Tapatoka

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Realno smorili ste svi sa kockama, koga bole biiip, neka peru pare rade sta hoce :D Te kocke su najmanja briga, oprali su 100x vise i opet ce. Od palamudjenja i gledanja snimaka nema leba a nema ni od setanja i vikanja Vucicu pederu. 

Zivot mi je postao 10x lepsi kada sam prestao da citam/gledam snimke o njemu, Vesicu, Vulinu i ostalim mentolima. To su svi radili, sve vlasti i opet ce. Debilan smo narod i to nam je sto nam je.

 

Edited by dekirs

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja kontam, jednom moramo da prsnemo i svalimo budale sa grbače... Oni, bre, te pare uzimaju od mene, od mog deteta... Nije iz njihovog džepa... A Novosađani su i inače mrtvi ladni, inertni...

Poslato sa POT-LX1 pomoću Tapatoka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se trenutnog stanja u NS tice, nemamo takvih situacija kao u BG, pa nam nista veliko i ne pomera tu nasu blagu letargiju.

 

Prosli put kada smo svaljivali budale sa grbace bilo je "dovoljno" "samo" bombardovanje naroda od 78 dana i kradja izbora. Ovaj put, bojim se da je sve ovo sto nam se desava - nedovoljno za to...jer narod je takav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...