Jump to content
FAS Goran
marija12

Naši putevi najgori u regionu / Putevi Srbije

Recommended Posts

I to samo tako stoji? Nista obelezeno? upozorenje?

Ostri-odrezani rubovi, dubina najmanje 5-6 cm (do vode a posle...) prelazak preko toga je momentalno poguban po gumu i gadan udarac u felgu...

U iole normalnijoj drzavi mnogi bi popravili i ono sto nije pokvareno na teret odgovornog pravnog lica zaduzenog za puteve.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko sam čuo za sada nema krpljenja svi su na čišćenju snega. Verovatno samo havarije i nešto opasno.

Inače počinju krateri.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvi put su pustili da se sve utaba i zaledi, kad je krenuo da se topi oni su bacili rizlu, sad kad je pao ovaj drugi preksinoc, prosao je kamion da ocisti cim je prestao i to je to

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Marko Topola 

Basin je zrtvovan zarad snimanja albuma sa kafanskim pesmama tadasnjeg precednika SO Sm. Palanka! :) Prolazio sam vise puta dok se rekonstruisala ta deonica, vasi (Topola - Kloka) su radili temeljno, skidali asfalt, kopla, nasipali (mada se ovi moji iz Junkovca zale da teze izlaze iz njiva, al napredak jbg), dok ovi moji iz Palanke su samo naneli sloj asfalta na vec postojeci i vec ima rupa! A pored Basina, stradali su i Natalinci!

 

@totti

Oseti se razlika i kad se iz Nemacke udje u Holandiju (Iz Diseldorfa prema Ajndhovenu)... Ja sam odusevljen Holanskim putevima! Bar onim delom oko Ajndhovena!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oseti se razlka i kad se iz Madjarske ulazi u Austriju na onaj njihov beton, ali je zato je za svaku pohvalu od Beca prema Gracu i put a i signalizacija horizontalna i vertikalna.

 

 Auto-put od naše granice do Zg je dosta dobar, ali mi nije toliko fascinantan kao nekima.

 

:up: +1 ali mi se svidja osvetljenje u onim tunelima prema Sloveniji,vidi se kao usred dana(a ne kao po negde ima se osecaj da se ide kroz pecinu :laughing: )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ne može se to tek tako tvrdirti...

Pre tri godine sam išao u Lučko (predgrađe Zagreba). Taj lokalni put od Zg do Lučkog je bio u katastrofalnom stanju, a čujem da je i dosta ostalih lokalnih puteva po HR loše. Auto-put od naše granice do Zg je dosta dobar, ali mi nije toliko fascinantan kao nekima.

Nisam išao, ali od ljudi koji su putovali u Belgiju čujem da su im putevi samo za nijansu bolji nego kod nas :) I jedna zanimljivost - kad se iz Holandije pređe u Belgiju, tačno se oseti razlika, velika je razlika u kvalitetu puteva u ove dve zemlje.

Obisao sam belgiju uzduz i popreko i putevi su im stvarno prosecni. ali nije to za cudjenje. Belgija je za EU crna ovca, kao mi za region

Share this post


Link to post
Share on other sites

 Auto-put od naše granice do Zg je dosta dobar, ali mi nije toliko fascinantan kao nekima.

 

 

Pa prvih 100 km, dok prolaziš Slavoniju i nije baš neki, kasnije se kvalitet puta popravlja ali daleko od fascinantnog

Edited by srdjos

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...