Jump to content
FAS Goran
marija12

Naši putevi najgori u regionu / Putevi Srbije

Recommended Posts

Ma na Novosađane sam navikao, tamo da nekome nešto na glavu da padne ne bi primetili...

A od ovoga gore nije bilo ni kod Miloševića, tada se bar struka pitala nešto...

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta se žalite, kod vas bar rade nešto, kod nas u Subotici ne rade ništa :mellow:

 

Uzeli da prošire jednu raskrsnicu (da dodaju traku za skretanje u levo), koja je verovatno druga najopterećenija raskrsnica u gradu, i evo rade je već nekoliko meseci... a meni kao laiku deluje da nisu ni na pola puta... 

 

5d835d76560f4_radovimaksimagorkog.thumb.jpg.2dc09e469eb62a7378af1737166e143b.jpg

 

izvor: subotica.co fb stranica

 

5-6 godina nisu ništa radili, putevi se raspadaju, sve rupa do rupe, sad pred izbore se setili da malo raduckaju i to nisu u stanju ljudski da odrade.... Ne bih o politici, ali ovako stanje u gradu se ne pamti... Evo primera jedne od brojnih ulica:

 

rupe.thumb.jpg.d257e3dbe641d40628e19bf812d4770c.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

To sa prve slike ni ne kontam sta je poenta, suzili su stazu biciklistima i pesacima, a taj deo je bas prometan za njih, dodaju jednu traku iako je ubedljivo najveca guzva sa druge strane raskrsnice... Tu gde je prosirenje nastane guzva jer se ljudi naguraju u jednu (desnu) traku ispred te raskrsnice zbog ovih sto skrecu levo.

Edited by YUgisa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Btw manja je guzva otkako su suzili put i ugasili semafor. Zapravo je samo semafor bio los :D:D:D  

 

@dekirs ne boj se, dosli su i kod nas :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro semafori su klasika ocajni otkad je smanjena brzina za 60 na 50. Pre sam sa jednog na drugi kraj grada stizao sve u jednom zelenom talasu, samo je zavisilo da li cu prvi semafor da uhvatim zeleno ili crveno pa da li moram malo ubrzati preko ogranicenja da bih na sledecem uhvatio zeleno. Sad ne mogu da spojim 3 semafora.

 

Za one iz SU, od prvog semafora iz industrijske zone pa do poslednjeg semafora na Palicu se mogao uhvatiti zeleni talas (okruglo 10km). Takodje tu putanju sam prolazio na 4 razlicita nacina kroz grad i idalje sam mogao da uhvatim zeleni talas.

Edited by YUgisa

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 hours ago, horvat said:
Sve potpisujem sto kaze ivica   I dodajem da se obilaznica oko Su gradi od '91 ili '92?  LOL default_laugh.png

Nemam drugo objašnjenje od ovoga... A video sam sve, bio sam vojnik u SU

 

4761a065a4e03809bfccec53231a9633.jpg

 

 

Edited by neshaoct
postavio sliku na FLCS server

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najveca fora je da prvi snimak sa otvaranja dela obilaznice oko Subotice je ustvari isti onaj deo koji je bio vec odavno izgradjen, samo su navukli novi sloj, stari je inace propao i stajao zatvoren vise od decenije za saobracaj. Takodje imam negde na racnaru prvobitan projekat te obilaznice i to sto ce biti na kraju izgradjeno je odprilike trecina od predvidjenog :D Posto je bilo predvidjeno da ima 6 traka a ne 2 i pri tome nije trebao da ima kruzne tokove na ukrstanju sa lokalnim putevima, nego petlje :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi smo tuda i tenkove vozali 99te...Uradiće samo što baš baš mora...

Poslato sa POT-LX1 pomoću Tapatoka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...