Jump to content
FAS Goran
Supergenius

AMSS vs Road Assistance vs Atlas vs Vozzi - Pomoć na putu

Recommended Posts

Nemaš posebno osiguranje za vozača. Imaš životno osiguranje. Ja sam ga uplaćivao godinama, na kraju podigao premiju i to je to. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro je kad si mogao da podigneš premiju, meni je firma uplaćivala dunav osiguranje par godina i sad tu premiju mogu podići kad napunim 56god...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izvinjavam se moja greska nisam bio dovoljno jasan
Tema je osiguranje AMSS ili vec neko drugo osiguranje pomoci na putu
Dakle ja placam pomoc na putu kod DDOR NS ali je osiguranje vezano na auto a ne na vozaca i moje pitanje je da li postoji pomoc na putu koji je vezan za vozaca posto kad vozim drugi auto osiguranje mi ne vazi a glupo mi da placam dva osiguranja
Realno mi ne treba posto Pandu vozim samo po gradu ali bi mi svakako bilo lakse da ne moram da razmisljam

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 6/15/2021 at 7:26 PM, Djuk85 said:

Dobro je kad si mogao da podigneš premiju, meni je firma uplaćivala dunav osiguranje par godina i sad tu premiju mogu podići kad napunim 56god...

Ja bih rekao da ti je firma uplacivala privatno penziono a ne zivotno, a poklapa se i sa uslovom od 56 godina. Zivotno moras da nastavis da uplacujes da bi na kraju podigao iznos, a penziono funkcionise kao neki fond, imaju navodno i neki rast na godisnjem nivou. Izvinjavam se za off.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bogami... Kada vidim sta obuhvata.. Nije ni lose. 

Screenshot_20210622_222520_com.android.chrome.thumb.jpg.b00402067e33669ed7f9772a5be2d6b0.jpg

+jos 2 paketa (Euro+ i nacionalni) u jednoj ceni..jeste dosta ali mnogo ima. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pomoć na putu upola cene!

 

Essential-care 01.jpg

 

U saradnji sa kompanijom FCA - ''essential care light ugovor'' za pomoć na putu u trajanju od godinu dana.

U okviru tog ugovora imate pravo da neograničeno koristite pogodnosti koje Vam on pruža, a to je:

  • besplatno šlepanje na teritoriji Srbije i EU,
  • besplatna pomoć na putu koja podrazumeva startovanje motora pomoću kablova/bustera ili zamena točka rezervnim,
  • zamensko vozilo u trajanju od maksimalno 6 dana, u slučaju čekanja na rezervni deo koji onemogućava bezbedno i ispravno funkcionisanje vozila ili teže havarije gde vozilo nije pokretno.

Cena ovog ugovora u okviru promotivne akcije sa 50% popusta iznosi:

  • za putnička vozila brenda Fiat 10€ sa PDV-om,
  • za teretna vozila brenda Fiat 12.50€ sa PDV-om,
  • za putnička vozila brenda Jeep i Alfa Romeo 12.50€ sa PDV-om.

Sve u dinarskoj protivvrednosti po srednjem kursu NBS na dan izdavanja računa/registrovanja ugovora.

Ugovor se može registrovati za vozila starosti do 8 godina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preporučio vozzi kumu. Krenuo on da skuplja onih 40% kad kaze odjednom padne mu sa 15% na 5%. U tom trenutku ja imao svojih 10%. Ja planiram da uzmem u avgustu. Kum kao nema veze i nastavi da bilduje popust. Pogledam ja bezveze sutradan kad nemam nikakav popust. Napišem mail i oni se kao izvinjavaju tamo vamo i vrate 10%. Haha. Kakve slepacke fore. On je batalio i uplatio sa 30%. Nije ih cimao. Ako prodje prodje fora. Al jbg, opet ću verovatno njih :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, alfini0507 said:

Danas me zvali iz Continental pomoći na putu... Koji su sad pa ti?

- Kontinental Assistance d.o.o. Novi Sad, PIB 111102608

Osnovano 10/2018., prihod u 2018. godini je bio 8.579 evra, u 2019. prihod 58.822 evra, u 2020. prihod 52.594 evra.

Jedan Nikola ima 66.7% vlasništva, a jedan Novak 33.3%. Direktor je Nikola.

 

Postoji još jedna firma:

- Pomoć na putu Kontinental d.o.o., sedište takođe u Novom Sadu, PIB 111622474

Osnovano 9/2019. prihod u 2019. godini 31.167 evra, a u 2020. godini 39.454 evra.

Taj isti Nikola ima 50% ove firme, a preostalih 50% i funkciju direktora ima jedan Željko.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 11/19/2021 at 12:36 PM, andreja.micovic said:
Ocigledno nije Continental vec Kontinental  

Da, da ali mi na prvu pade "C" na pamet umesto "K"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prosle godine kupih na black friday amss, koristio sam nazalost uslugu dva puta, oba puta prezadovoljan, uzecu i za 500l u amssu.

Screenshot_2021-11-26-13-18-37-068_rs_org_amss.thumb.jpg.b797e458afe57a61f2efd62e2b9c4168.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 11/19/2021 at 1:09 PM, neshaoct said:

- Kontinental Assistance d.o.o. Novi Sad, PIB 111102608

Osnovano 10/2018., prihod u 2018. godini je bio 8.579 evra, u 2019. prihod 58.822 evra, u 2020. prihod 52.594 evra.

Jedan Nikola ima 66.7% vlasništva, a jedan Novak 33.3%. Direktor je Nikola.

 

Postoji još jedna firma:

- Pomoć na putu Kontinental d.o.o., sedište takođe u Novom Sadu, PIB 111622474

Osnovano 9/2019. prihod u 2019. godini 31.167 evra, a u 2020. godini 39.454 evra.

Taj isti Nikola ima 50% ove firme, a preostalih 50% i funkciju direktora ima jedan Željko.

 

 

 I svi potekli iz Atlasa... bivši zaposleni. Videla žaba da se konj kuje pa i ona digla nogu. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Može li se amss produžiti online? Ne nudi mi tamo broj članske karte i to... Vidim i da još malo pa ističe ova njihova dina, verujem da svake godine šalju novu?

 

 

 

Na kraju je pala odluka ipak na amss default_).gif uplatio a kartica stigla odmah sutradan...nadam se da će ovo biti bačene pare...

 

 

 

Bile su bačene pare :D

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 6/11/2022 at 8:43 PM, Djuk85 said:

Bile su bačene pare :D

 

 

Uvek su bačene pare...osim kad nisu, a to je izraženo u promilima. Al' sam pameeeetan   :innocent:

 

A sad stvarno. Primetio sam trend da 'pomoć na putu' kupuju odgovorni ljudi koji korektno održavaju svoja vozila. Sredi sve, servisira na vreme, kupi nove gume i onda još plati pomoć na putu. OK je to, savremen način razmišljanja, i svako ima pravo da radi kako misli ali ja razmišljam malo drugačije... Te pakete sam kupovao za mamu i sestru koje ne bi znale da se snađu same a ja nisam blizu pošto ne živimo u istim gradovima, a za sebe bi platio samo kad bi znao da vozim neservisiran krš sa starim gumama... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...