Jump to content
FAS Goran
Supergenius

AMSS vs Road Assistance vs Atlas vs Vozzi - Pomoć na putu

Recommended Posts

Ja evo već dve godine planiram da uplatim neko osiguranje. Gledam amss ovaj osnovni paket i u njemu piše prevoz ili smeštaj samo članu paketa... Atlas ima za celu porodicu ali je i skuplji duplo....ima popust preko vip-a neki ali onda moraš biti član 2god... Ne znam šta ni je činiti :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da nas dobra vecina ovde ima amss. Ja sam jednom koristio, doduse tada nisam bio clan, ali stao mi je auto, zvao AMSS jer mi je prvi pao na pamet za slepanje, dosli relativno brzo i odslepali do majstora. 
Od tada redovno placam zlatnu clanarinu i nijednom nije iskoriscena. 

Atlas jeste bolji ali ne znam koliko se isplati razlika u ceni. Pogotovo ako uzmes u obzir da planiras da placas narednih npr 10tak godina. Pa nece svake godine da crkne auto van zemlje i da ti treba 5 dana da se vratis nazad. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 hours ago, Djuk85 said:

Ja evo već dve godine planiram da uplatim neko osiguranje. Gledam amss ovaj osnovni paket i u njemu piše prevoz ili smeštaj samo članu paketa... Atlas ima za celu porodicu ali je i skuplji duplo....ima popust preko vip-a neki ali onda moraš biti član 2god... Ne znam šta ni je činiti :)

Ako gledaš osnovni imaš moje iskustvo iznad. Za 700 din. 3 pakle cigara 

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 hours ago, Milos1980 said:
Ako gledaš osnovni imaš moje iskustvo iznad. Za 700 din. 3 pakle cigara 

Vozzi mi nije u razmatranju :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od AMSS sam odustao u dve situacije
1. promenio sam auto dok mi je osiguranje bilo aktivno i poslao mail da se raspitam da li mogu da prebacim osiguranje na novi auto na koji im je trebalo 3 (slovima tri) meseca da mi odgovore
2. po isetku osiguranja opet 3 meseca im je trebalo da me pozovu da me podsete da mi je osiguranje isteklo

 

Hvala im ali ako treba 3 mececa da cekam pored puta da dodju.....

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, Djuk85 said:

Vozzi mi nije u razmatranju :D

Neki razlog? :Dda se i ja iskezim.

Vidim da ga nešto izbegavate ali ne razumem zašto? Evo ja prenesem svoje iskustvo i opet nešto ne valja... 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 6/19/2019 at 7:59 AM, Milos1980 said:
Planiram da uplatim pomoć na putu. Mislim da su bez premca. Imate aplikaciju na netu. 

Smejem se zato što ih reklamiraš od 10. juna 2019 godine... I od tada si nam sve rekao osim toga koji je procenat tvoj?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste ozbiljni? 

Evo telefon pa se javite da razjasnimo kako ste došli do tog utiska? 

0648836310 

 

Po tome, svi ostali radite za amss i atlas. :huh:

Voleo bih komentar zašto mislite da ne valja jer svi znamo zašto amss i atlas ne valjaju. 

Pišite mi na sve aplikacije. Nije problem. 

 

Edited by Milos1980

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ооооzbiljni smo, i te kako smo ozbiljni, i to iz objektivnih razloga... Niko tebe ovde ne zajebava, a ti samo polako pa pogledaj malo i razmisli zašto si sam zaslužan za naše mišljenje. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja promovišem Vozzi jer je jeftin i daje najviše i to je problem? Da je 7000 svi bi rekli au kako je dobar. Top top top. 

Vi ovde pišete da je atlas skup i da vas zivkaju svako malo i kazete da je najbolji. Pa mislim da li ste ograničeni!? Bez uvrede. 

Amss vozi kući samo člana. Ostali mogu autostopom. Leptejebo!!! Šta čovek da vam kaze a da vas ne uvredi. A ne želim. 

Objektivno je je kad se iznesu argumenti pa kažeš zbog toga je OBJEKTIVNO to i to bolje. Ja ovde ne videh neke argumente osim navimao sam. Uzimam 15god

Prozivali ste nesto. I ja posle dosta vremena naručim šlep i prenesem kako to zaista izgleda a ne samo na papiru sa sajta nego sta sam iskusio. Kako radi aplikacija jer verujem da se ljudi plaše tehnologije pre svega. Uradim screenshotove da ne bude rekla kazala i opet je rekla kazala. Hahahah

Edited by Milos1980

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Milos1980 Ma imas ti super iskustvo sa njima. Svako ima pravo na svoj izbor, ne treba im nametati svoj. 

Evo ti, poredjenja radi, paket vozzi evropa1 (sto bi se popularno reklo zemlje zapadnog Balkana) cena 3700din:

image.thumb.png.9c9c2ad7e418bf48f667b9c591ff9252.png

 

a sa druge strane AMSS za 2250din cela Evropa:

 

image.thumb.png.d018c4805b4d65741307983910dca7e3.png

 

Ako bi uporedili isto je

1xslep neograniceno

1xpomoc na putu/slepanje do prvog servisa

 

 

Vozzi pokriva smestaj 48h 50 eur po danu maks (dakle 100 eur)

AMSS pokriva 200 eur 

 

Vozzi pokriva 50 eur po putniku cenu prevoza
AMSS ne pise u ponudi ali je u pravilniku navedeno isto 50 eur

 

Vozzi pokriva parking vozila u Evropi do 48h, dok AMSS nema tu pogodnost

AMSS daje popust 20% na slepanje nakon iskoriscenog besplatnog slepa u Srbiji, vozzi to nigde ne spominje

 

AMSS pokriva kontinentalnu Evropu, vozzi sa Evropa1 paketom samo veci deo Balkana.

 

AMSS  ima popuste u Srbiji i u Evropi sa svojom karticom koa i elektronski primerak Auto moto revije na mejl (stize mi svaki mesec)

 

AMSS je 2250 din, vozzi je 3699 din.

Ako sam nesto preskocio, nije namerno, dopuni slobodno. 

 

Svako treba da izabere za sebe sta hoce a evo i ovde uporedni prikaz ova 2 osiguranja. Naravno, moze se dodati i atlas, koji ima mozda najbolju ponudu, to definitivno, ali je znacajno skuplji. 
  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako lepo. Da razgovaramo. 

Pazi, sad sam imao samo srbiju. Pre 2 godine sam isao u grcku pa sam uzeo evropu. Mislim da vozzi malo naduva cenu jer imas da ubacis 10 prijatelja pa skineš za 40-50% i onda dodje povoljno. 

Vozzi uključuje srbiju u eu1 paket dok amss moras imati sr+eu. 

Vozzi pokriva nocenje 50€ po svakom putniku po danu. 5 ljudi za 2 noci dodje 500€. 

Vozzi u slučaju čak i kvara prevozi gde želiš auto i sve putnike. 

Ne zanima ih koji auto vozis. Ne zoves tamo da menjaš. Bitno je da si ulogovan u aplikaciju. 

Ove sitnice nema svrhe pominjati. Sitne popravke i to... 

 

Screenshot_2021-06-15-09-40-20-01.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 7/6/2019 at 2:23 PM, neshaoct said:

Javili su se dok su bili ''Mile Cvik'' (kao pretpostavljam svima što su se javili), i ponudili popust na njihove pakete.

Nije uspostavljena saradnja iz razloga koji su navedeni u diskusiji u proteklim postovima, tj. jedna je stvar pružalac usluge, a druga je običan posrednik. Ovo prvo je ozbiljno, ovo drugo je neozbiljno kad je u pitanju pomoć na putu, naročito negde u inostranstvu.

Namerno sam umesto Email adrese stavio sad ''xxxxxxxxx''. Kao što rekoh, nisam im se javio jer nije ozbiljna priča bila u pitanju.

Kad su se preimenovali nisu slali E-mail valjda videvši da nema svrhe, ali su eto nedavno možda otvorili nalog na Forumu preko kojeg je pokrenuta priča o tome kako je aplikacija ''Vozzi'' super stvar. 

Sada vidim da više nije 30%, nego odobravaju 50%, pa čak i do 80% popusta (ukoliko ljudi preporuče svojim prijateljima) na pakete za pomoć na putu. Izražavam sumnju da je ekonomski održivo skinuti 80% cene tek tako...jer može se tako lako dati popust i 99% ako ono na šta daješ toliko veliki procenat popusta (80%) ionako ne vredi u praksi...

 

 

Davno je odgovoreno, ali eto reklamna kampanja je ponovo krenula na forumu, ide leto možda bude novih članova. Pa da citiram odgovor od pre dve godine

Share this post


Link to post
Share on other sites
15 minutes ago, Milos1980 said:

Mislim da vozzi malo naduva cenu jer imas da ubacis 10 prijatelja pa skineš za 40-50% i onda dodje povoljno.

A gde da nadjem 10 prijatelja? Cim nekom spomenes pare, tu nema vise prijateljstva vec posao a to vise nije prijatelj vec partner/saradnik. 


E ima i ona devojcica iz SAT-a sto isto tako popularizuju vozzi, kacio sam je ranije kad smo diskutovali. Tamo je cak i snimljeno sve, nema printscreenova, vec live kako dolazi slep sluzba i ona na kraju zavrsava sa sve osmehom zadovoljstva. 

I da je sve to sto kazes istina i da je tako, ne bih uzeo vozzi iz istog razloga sto ne uzimam atlas. 

 

Brate pises kao da prodajes drycooker na teleshopu. Ili Dormeo dusek, Venogel, Africku sljivu i ono sr*nje za akne. Ne mislim nista lose, ali ne zenim se vise, jednom je dovoljno.

 

Smatram da su ljudi ovde dovoljno upuceni u tematiku i da nema potrebe za tako agresivnim reklamiranjem jedne usluge i popularizacijem jednog da kazemo provajdera pomoci na putu. 

U redu je da izneses svoje iskustvo, a sve ovo preko prelazi u reklamiranje, a reklamiranje, koliko ja znam nije dozvoljeno na forumu ukoliko nemamo neku pogodnost kao clanovi FLCS foruma. 
Eto, sa administracijom dogovori popust od tih 50% i verujem da ce nas biti koji ce kupiti. Ne pada mi na pamet da dajem 40% vise zato sto neko samo hvali na forumu.

 

I mozemo da pricamo koliko hocemo, atlas je najbolji i najskuplji, svi ostali su malo ispod i podjednaki su

Share this post


Link to post
Share on other sites
11 minutes ago, Joker said:

Davno je odgovoreno, ali eto reklamna kampanja je ponovo krenula na forumu, ide leto možda bude novih članova. Pa da citiram odgovor od pre dve godine

Ja sam na forum usao da vidim tada sta ko misli da uzmem. Već tad sam video da nude više ali opet da pitam. Niko nista ozbiljno nije naveo da tu ne valja. Jeste cudan koncept ali imate i cargo koji isto to radi. Posreduje i uzima kintu od vozača. E bas bukvalno ista stvar. Verujem da vozzi ima 2-3 zaposlena. Nema vozila. Nema placeve itd. Amss je strasno velik ozbiljan i skup sistem. I on košta. 

Pa i osiguranja nemaju bolnice. Platiš putno a posle se javiš u neku ambulantu daščaru u stavrosu i dobiješ uslugu. Sto mora da bude neka fensi bolnica? Meni je došao debeljko sa spuštenim gaćama i masnim šlepom i rešio mi stvar

Priznajem, nije imao zuti kamion sa led svetlima i fensi kombinezon :lol:

Edit: ja sam tad samo instalirao prijateljima da dobijem popust. Niko nije uplatio. Posle deinstalirali B)

Čak sam sam sebi na 3 fona instalirao

Edited by Milos1980

Share this post


Link to post
Share on other sites
Quote

Vozzi u slučaju čak i kvara prevozi gde želiš auto i sve putnike. 

Malo mi je nejasno...na koji način ovo urade ? Ne pričam o 2je ljudi koji putuju, već o više (npr cela porodica). 

Po AMSS pravilniku i usluge u paketu koje je kolega naveo, plaćaju troškove do 50E ukoliko broj ljudi u autu prelazi broj ljudi koje šlep služba može da preveze, što je ok, bar je opisano. 

Edited by ISV_01

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro pitanje. Mozda vozac kamiona nešto popunjava. Men je slikao auto. Verujem da nisu ludi da isplate 500€ na reč. Mada i to je fora. Gde da nadjes u makedoniji hotel uz put gde je 50€ noć po čoveku? Plaćao sam10€ extra smestaj u HOTELU! to mora biti nivo splendida :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 minute ago, clockwork_orange said:

Da li neko osiguranje osigurava vozaca a ne vozilo
Posedujem dva automobila pa po logici treba da platim dva osiguranja

Osiguranje obavezno? Mora 2.

Share this post


Link to post
Share on other sites
23 minutes ago, clockwork_orange said:

Da li neko osiguranje osigurava vozaca

Osiguranje od autoodgovornosti ako na to misliš? Ili misliš na zdravstveno pokriće, to je onda privatno osiguranje života kod nekog osiguranja pa pod nekim od uslova osiguranja vidi. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...