Jump to content
FAS Goran
Supergenius

AMSS vs Road Assistance vs Atlas vs Vozzi - Pomoć na putu

Recommended Posts

Evo ja sam pre par meseci imao pozitivna iskustva sa Atlasom. Kako ga placam vec 2 godine onaj najosnovniji paket od 1000 din sa prevozom do 50km, iskoristio sam ga jer auto nije hteo da upali. Peh se desio u Promenadi u Novom Sadu, gde nisu hteli da me pokupe jer su oni kao pomoc na putu i ne ulaze u objekte, pa smo morali da ga uzguramo napolje na prilaz. Uredno ga pokupili, odvezli kod majstora gde sam im rekao, pruzili ruku i to je to. Nikakav dodatni trosak, nista.. Veoma profesionalno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio sam Član AMSS pa potom AMC auto moto club, na istom mestu je i grin auto.  međutim ove godine od strane AMC neke izmene u ugovoru, drugacija evropa, premium paket drugaciji... komunikacija 0 sve hoce usmeno nista pismeno... i kad je krenula priča ovde o APR nije mi ni palo napemet da pogledam kad oni bre sa 100.00 rsd garantuju :D ha ha ha pa mili cvik je više zaradio :D i tako da mirnije spavam uzeh opet AMSS, Atlas jeste bolji, ali i mnogo skuplji. 

amc kapital.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ove god siroko... AMSS za Svrbiju i Atlas za napolje... Jbm li ga... Prvi put sa "novim" autom na more...

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja ove god siroko... AMSS za Svrbiju i Atlas za napolje... Jbm li ga... Prvi put sa "novim" autom na more...

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk


alfini0507@ jbga...moras imati pomoc na putu kad vozis Cromu a nisi je kupio na pravom mestu

Послато са SM-G531F помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 6/24/2019 at 11:15 AM, Milos1980 said:

To ti daje vozzi za 1900 dinara godišnje. 

Pogledao sam na brzinu, mozda nisam dobro video, ali zar nije to dodatni paket? Znaci moras da platis za Srbiju a onda dodatno za Evropu ili deo Evrope?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opste poznati dobrocinitelj Cipe Mile sa Grčkih stranica na Facebooku,

"AMSS su uskocili u pomoc, sa njihove saradnike od INTERAMERICAN auto je odvezen do servis koji saradjuje INTERAMERICAN. Ispali neprofesionalni zato sto su promenili 2delova koja nisu bila potrebna samo da izvuku pare od ljudima 2dana ljudi placali hotel od 90€ na dan i opet auto nije bio popravljen. Hteli su na kraju da im promene kompjuter od auta posto su sumnjali 70% da je on od kad su promenili benzinsku pumpu od 300 i senzor radalice. Ljudi su zvali da su prevareni od njihove saradnike i ovi nisu se potrudili da nesto urade. I na kraju od kad su platili 500e i nisu napravili auto ljudi su bili primorani da plate 800e slep sluzbe do Bgd. I to auto drugog dana je bio izvadjen na ulici i netaknut a navodno cekali elektricar da dodje koj nikad nije se pojavio... "

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Može li mala pomoć oko osiguranja na putu.
Kod koga je najbolje uplatiti?
Nisam nikad uplaćivao ta osiguranja pa nemam nikakvih iskustva...

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sa AMSS imao jedno iskustvo (tad mi trebao) i bilo je ok. Po nekoj navici uplacujem slep i kasko za stakla kod njih. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam amss koristio dva puta i to za sitnice, ali su oba puta bili maksimalno korektni..

 

Jednom sam iskrivio kljuc pokusavajuci da odvrnem tocak da bi zamenio gumu a drugi put mi je zaglavila rucna u parking garazi od TC Usce...

 

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ukoliko se pogledaju ponude, atlas ima najbolju (pogotovo van Srbije) ali kosta najvise.  

Vec godinama koristim AMSS i korektni su ali mi se nikada nije desila nepredvidjena situacija u inostranstvu.

A za vozzi... Komentarisali smo. Pojavio se lik na forumu koji je pokusao da nas ubedi da je vozzi nesto najbolje sto mozemo imati a u stvari je samo dobro izreklamiran servis. I ne garantuje uslugu. Garantuje da ce pozvati slep sluzbu umesto tebe :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svako ima svoje prednosti i svoje mane.

Ne bih se složio da atlas ima najbolju ponudu van Srbije.

Kod atlasa imaš limit1000€ (Euro + paket) od koji se odbijaju troškovi, prenoćišta, prevoza putnika, šlepanja u slučaju saobraćajne nezgode a znajući cene u evropi možda šlepanje bude do kuće a možda i ne.

https://atlas-servis.com/euro-paket/

 

Kod amss imaš jedno šlepanje u slučaju saobraćajne nezgode do prebivališta, smeštaj i priznavanje troškova do 200€ + još pogodnosti za srbiju

 

https://www.amss.org.rs/clanstvo/strana/clanske-pogodnosti

 

Ako sam ja to dobro protumačio. Ja uzimam amss.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pandan AMSS Gold paketu kod Atlasa je Platinum paket koji pruza vise ali je i skuplji 9x :) 

Euro+ kod Atlasa je samo Evropa, bez Srbije. Za Srbiju se mora doplatiti posebno. Ili kombinacija Euro+ i Nacionalni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, taj platinum košta kao registracija :D pa čak i u njemu postoji limit. ok limit je 2000€ što bi trebalo da je dovoljno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja smatram da je AMSS dovoljan. U slucaju neke havarije ili kvara vani, nijedno osiguranje nece pokriti dovoljno, ali ce ublaziti. I pritom znas koga odmah da zoves ako se zateknes negde. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro, čitajući vas odluka je pala na amss.
Samo još da vidim da li auto mora da se vodi na mene (ovlašćenje imam). A i kad ga budem prenosio moći ću samo na treće lice...što će biti supruga verovatno,iako nema dozvolu...

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nije baš sasvim tačno. bitna su oba. Da je tako kako si ti napisao onda bi imao amss pomoć na putu u bilo kojem autu koji voziš, a nije tako.

 

@Djuk85 Najbolje pozovi amss ako si se za njih odlučio pa će ti oni reći šta raditi u tvom konkretnom slučaju

Edited by Joker

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bitno je i jedno i drugo. 

Situacija kada sam prodao mareu. Dam karticu bratu kome sam prodao i kazem mu imas do septembra AMSS. 
Uplatim na Deltu AMSS od dana kada sam je kupio, stize mi mejl da mi je produzeno clanstvo za godinu dana od tog septembra za Deltu. Dakle, oni su automatski prebacili AMSS na novi auto, kartica je ostala stara. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...