Jump to content
FAS Goran
Supergenius

AMSS vs Road Assistance vs Atlas vs Vozzi - Pomoć na putu

Recommended Posts

E ovako..meni je pre neki dan otisao set kvacila. Zvao sam AMSS..dosao je kamion iz Ruzveltove po mene u Trgovacku za 20 minuta. Odslepovao me do Malog Mokrog Luga(18km). Skinuo mi kako on zove "bon" od 40km,ostao mi je jos jedan do 100km i 4 pomoci na putu(tipa:akumulator,zamena gume,sijalice i itd). Ta kartica godisnje kosta 2000 dinara i dobro je sto sam je uzeo jer sam ustedeo tu oko 5000 sto znaci da sam karticu vec isplatio. Svaka preporuka sa moje strane. I da..kilometraza se racuna od mesta polaska kamiona pa do vozila i onda do mesta gde se ide,ako neko nije znao.

Edited by cuore_sportivo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala,upravo sam na takve detalje poput km i mislio, pogotovo u inostranstvu gde svaki km moze da bude papreno skup. Tada 1000 din vise placena polisa itekako bude korisna ako je veca kilometraza slepovanja i slicno.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za inostranstvo pojma nemam...drugar je bio ovde kod nas kod nekog privatnika valjda..nisu se proslavili. Cekao je dugo bas.. i imao je sto peripetija...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Atlas nema pomoc u inostranstvu inace ovde u zemlji je po reklami puno bolja od AMSS i kosta oko 3000din. Imaju ekipu za brzu popravku na putu, ako ne , onda slep do servisa i smestaj za putnike, dal bese i zamensko vozilo...zovni pa se raspitaj, ali znaj da kad zovnes ako ne prihvatis tog momenta ima da te zovu na svakih 2 dana dok ne resis

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

AMSS koristim i bas sam zadovoljan.Izbusila se guma,sneg -12,dosli za nekih 30 min,zamenili gumu i vozi dalje.Dva slepanja u istom danu,oba puta dosli bez reci i u roku od nekih 30-40 min i odslepali gde treba.

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 hours ago, MS PK said:

Atlas nema pomoc u inostranstvu inace ovde u zemlji je po reklami puno bolja od AMSS i kosta oko 3000din. Imaju ekipu za brzu popravku na putu, ako ne , onda slep do servisa i smestaj za putnike, dal bese i zamensko vozilo...zovni pa se raspitaj, ali znaj da kad zovnes ako ne prihvatis tog momenta ima da te zovu na svakih 2 dana dok ne resis emoji23.png

Ima Atlas i evropa paket, supruga mi radi tamo pa znam.

I mislim da Atlas pokriva i ostrva u Grckoj za razliku od AMSS-a koji pokriva samo kontinentalni deo.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 3/16/2018 at 3:10 PM, cuore_sportivo said:

 I da..kilometraza se racuna od mesta polaska kamiona pa do vozila i onda do mesta gde se ide,ako neko nije znao.

 

Kilometraža se kod AMSS računa od mesta utovara do odredišta X 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, Joker said:
 Kilometraža se kod AMSS računa od mesta utovara do odredišta X 2

Nikad mi nisu tako racunali, nego jednostavno odakle on krece po mene, i dokle ja zelim npr do majstora kolko ima km

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogli su manjim slovima da napisu. Nije mi receno tako. Kako god meni se isplatila kartica i clanstvo u svakom slucaju. :) dobro je da i to imamo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moje iskustvo sa AMSS.. nije hteo da mi upali auto i nazovem ih. Sat vremena i dođe slep sa vozačem od 100 god. Nisam znao da ja treba da utovarim auto na slep... jbg, on ima dva stenta a ja mlad, neće valjda on da izgura auto sa parkinga na put da bi mogao sajlu da zakači za auto. Da je bio neko sa mnom, ne može i on da ide. Odslepao me do servisa čitavih 10km i to je to, ode kartica AMSS-a. Do mene je imao 6-7km od AMSS centra u NS-u...
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

AMSS mnogo ljudi pohvali a isto toliko kudi....tesko je proceniti sta je pametno uciniti. Nikada mi do sada nije zatrebalo ali sada cesce vozom i to po inostranstvu pa zelim uzeti neku polisu koju ima smisla uzeti i smatrati sebe donekle zasticenim u slucaju potrebe....
 

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 hours ago, Siciliano said:

AMSS mnogo ljudi hvali a isto toliko kudi...

 

Zato Atlas Servis niko ne kudi. Svako ko je imao potrebe da iskoristi 'pomoc na putu' bio je zadovoljan. Prodaja i potsecanje na istekli paket im mozda jesu malo agresivni, ali i to je posao. Da bi radili sto bolje kad nam zatreba, moraju da prodaju sto vise paketa usluga.

 

Osnovni + Evropa paket i ja sam miran. Godinama unazad. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod Atlas servisa je dobro što imaš neograničen broj asistencija, u Evropa paketu a loše je što za svaku uslugu imaš limit. 

Mislim da je bolja kombinacija 

AMSS super članski paket (ista cena kao osnovni kod atlasa) + Evropa kod atlasa

Edited by Joker

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni su dva puta dolazili, doduše u Beogradu.. Jednom kad nisam mogao da odvrnem točak a drugi put kad mi je zaglavila ručna..

Share this post


Link to post
Share on other sites

2019. je, pa su i cene drugačije.

ATLAS-  EVROPA + NACIONALNI - 9000 DIN

AMSS- ZLATNA- 2500 DIN

AMC- SRBIJA+EVROPA(nešto slično kao kod atlasa) -OКO 5000DIN

Ostale sam zanemario.

 

Vidim da hvalite ATLAS. A da li je s pravom duplo skuplji ?

Ja sam njihov član već par godina, ali mi je ova cena teško pala, pogotovo posle mrcvarenja njihovog operatera po 15-ti put.

 

 

Edited by neshaoct
pismo Foruma

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...