Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Zaštita auta od grada...

Recommended Posts

Hrvatski turista je u Ljubljani svoj BMW pokušao da zaštiti od grada, i to uz pomoć odeće koju je imao u torbi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ovaj bre ili prodaje ili pere stvari! :harhar:

Ja da sam bio u ovoj situaciji parkirao bih pod drvo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jes vala!

pukne grom u drvo sjebe granu i padne ti na krov i spljeska ti ga do sedista! :rolleyes:;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bane i ja se slazem sa tobom...sto se groma tice mislim da u gradu to ne moze bas tako da pukne u drvo pored toliko zgrada i gromobrana na njima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato valja imati ćebe u gepeku!

Pomogne kad treba da:

- legneš pod auto,

- spavaš u autu,

- ideš na izlet,

- uhvatiš zeku kojeg su zaslepeli farovi,

- spasiš auto od grada,

- gasiš vatru,

- neku ne ubode trava :innocent: ,

- glumiš pokretni paravan za presvlačenje,

...

- pokriješ se po glavi ako te uhvati radar (da ne gleda narod kako plačeš).

Share this post


Link to post
Share on other sites

haha, znachi od sad nosim cebe :D

btw jos jedna prednost, ako neko smara, moze da posluzi i za cebovanje (prebacis mu cebe preko glave da ne vidi kad ga bijes)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Beše prošle godine jedno nevreme, u naselju gde su petospratnice, ulična rasveta ...

Grom samo u drveće lupao, nije zayebancija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Realno i ja da imam tu BMW petardu isto bih postupio, mozhda bih i legao na krov :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

haha, znachi od sad nosim cebe :D

btw jos jedna prednost, ako neko smara, moze da posluzi i za cebovanje (prebacis mu cebe preko glave da ne vidi kad ga bijes)

ili eventualno da ti posluzi cebence da ne gulis kolena o travu! :harhar::whistle::rofl:

da ja vozim taj auto verovatno bi bio kasko osiguran a to znaci da ne bi mrdnuo ni onom stvarcicom za njega!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pogledajte kako grad veličine teniskih loptica razbija stotine novih automobila

 

grad

 

Vremenski ekstremi postaju učestala pojava, ali malo koja elementarna nepogoda je toliko opasna za automobile kao grad. Jedna ovakva oluja izazvala je 4 miliona dolara štete trgovcu automobilima iz Alabame kada je grad veličine teniskih loptica zasuo stotine Chevroleta na njegovom parkingu u Cullmanu. Bombardovanje ledenim gromadama je trajalo punih dvadeset minuta, a kao što se može videti iz videa koji je snimila sigurnosna kamera, udari su bili dovoljno snažni da razbijaju stakla na automobilima.  To verovatno znači i da su karoserije značajno ulubljene, a nesumnjivo su i enterijeri automobila poplavljeni budući da je grad bio praćen obilnom kišom. Ovakva šteta se može popraviti, ali to sigurno neće biti jeftino.

 

 

 

preuzeto sa - Auto Blog

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...