Jump to content
FAS Goran
Stex3105

Da li će mi pisati kaznu? / Odlazak na Sud

Recommended Posts

Kamere tu nema. Kao što reče Ivan redovno stoje kod Češke ambasade i hvataju ljude koji skrenu.

Upisivanje u svesku...paaaaa, znatno su veće šanse da ti stigne kazna, nego da ne stigne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

tnx na odgovorima, @Ivan -- u pravu si, prebacio sam se, skrenuo sam iz Kneza Milosa

nista, sad mi ostaje da cekam, ako stigne - stigla je i ja tu vise nista ne mogu

hvala svima jos jednom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kada krenete u preticanje na isprekidanoj liniji i u toku preticanja naletite na punu i zaustavi vas policajac i kaže da ste krenuli na punoj sa advokatom to pada u vodu, i ako ste dobili presudu imate pravo na žalbu 8 dana, angažujte advokata i izlazite čisti napolje, informacija iz prve ruke

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa svako ima pravo da krene na isprekidanoj...

A advokata mozes angazovati zasta god da ti padne na pamet...:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neki dan u Novom Sadu, parkirah se negde u centru, skroz zaboravio da se naplaćuje parking pošto obično tamo dolazim u kasnije sate, a sad sam bio preko dana. Stavili mi uplatnicu za brisač, 1000 kinti... Verovatno se ne isplati za te pare za*ebavati se, ali me zanima koliko im treba otprilike vremena da pošalju poziv, ukoliko se ne plati?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Plati telefonom jedan sat i ništa više. Ja skupljam te doplatne kaznene naplate imam dvogodišnju kolekciju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa hoće da podsete ali ostani uporan. Cimanje je njima da tuže za iljadarku. Kolko je samo takvih. A i te njihove kazne zakonski nisu baš itemenjene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko jos placa parkiranje i kazne za to, ti se nisi nepropisno parkirao pa da platis kaznu. Objasnio mi je radnik da to sto ti oni okace znaci da si sledecih 24h miran sto se tice parkiranja, posle kace novu kaznu. A tvoje je da li ces da platis ili ne ... Ja to nikad nisam platio, a necu ni da platim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja to nisam rekao, ali tako ispadne. Ja sledim njihov primer, jer oni ne placaju parking, imaju obelezena parking mesta, placen parking tj one godisnje karte, znaci ako oni koji su doneli te propise o naplati parkinga ne placaju, onda ne moramo ni mi obicne budale da placamo

Toliko od mene odo da spavam sad a ti razmisli :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

kolega ja sam jurio da kupim skuter, ali sam uvek u frci sa parama a da kupim neki lom od 200-300 evra pa da ga guram ne isplati se . tako dok ne skupim za moped parkiram se tamo gde se ne placa ili se tamo gde se placa ali na kratko 10-15 minuta, za toliko ne diraju ovi majmuni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Momci kako ste spavali :D ja parking ne placam i lepo spavam :D

Fala na pitanju, evo dobro...

Meni jednom nalepili kaznu, a bio sam parkiran ne duze od 2,5 minuta. Kad se taj pojavio, kad je stigao da napise i da okaci, i dan danas mi nije jasno :)

Uplatio im cestitku od 1.700 Dinkica, i nastavio mirno da spavam...:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opet kažem, nije neka cifra, ali ako već ne mora što bih i ja platio... :D

Zato ja po gradu jurim scooter i bole me za parking mesto i parkadžiju i zakon........

Stanem kao čovek na sred trga, parka, ispred prodavnice, pod drvo u 'ladovinu, milina... :)))

E ova ti je pametna. Ja svog prodadoh letos i za*ebao sam se...100 puta mi je zatrebao!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ja prodajem moj scooter 500€-ide zima treba za drva :)

Nije ni tih 500€ puno kad pogledas kolike su kazne a svaki dan mogu nesto novo da ti nakače + usteda u gorivu + u plaćanju pakinga + ne habam auto svaki dan na kratkim kreni/stani upali/ugasi relacijama, nema akanja po ivičnjacima, kacenja po parkinzima, grebanja kljucevima i sl.

Mali off ali ipak ima veze sa kaznama, i malo da nahvalim (već sad) auto pa za koju god da linkujem ka ovoj strani-kad ga budem prodavao :))))))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...