Jump to content
FAS Goran
Maksin

Aux i video ulaz na Connect NAV+

Recommended Posts

Ako nekog zanima, ovo upustvo sam pratio kad sam pravio ulaze na Connect NAV+ uređaju u mom Stilu http://www.maksin.ms...i_Anleitung.pdf

Iskreno ne znam da li možda druga šema u uputstvu (aux ulaz) važi i za fabričke cd čitače ili kasetofone za Stilo?

Nažalost slike nemam, jer sam sve to radio pre više od godina dana i sve je tako zbudženo i upakovano, da ako baš ne moram, ne bih vadio sve ponovo. Uglavnom u uputstvu možete pronaći sve slike i šeme.

Edited by Maksin

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nabadao sam i ja jer znam malo osnove Nemačkog, ali sam se vodio uglavnom prema slikama. Kad držiš ploču u ruci malo probaš kontakte, posle nekog vremena skontaš gde se šta nalazi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesi li uspeo da pustis neki video fajl na CN+. Daj neke fotke da vidimo kako to sad izgleda... mislim dok pustas neki video

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postavio bih, ali ne koristim više video ulaz na CN+. Bilo mi je zanimljivo prva 3 meseca, a posle sam sklonio pločicu sa priključkom. Mislim da nema veće gluposti od puštanja video spota ili dvd filma dok voziš. Ostavio sam ulazni kabl, ali je zabačen iza cele skalamerije koju sam budžio. Ako ikad budem skidao celu prednju masku iz nekog razloga, napraviću par fotki i video kako to sve izgleda.

Inače drug me je pre neku nedelju zamolio da mu omogućim video ulaz na njegovom Stilu, pa ako se na kraju odluči da to uradi, postaviću takođe video kako to sve šljaka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li si zainteresovan da celu radnju ponovis na mom stilu (video ulaz na CN+)? naravno uz novcanu nadoknadu, kako se dogovorimo :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno, samo što sam u gužvi sa poslom i obavezama u naredna dva meseca. Zato i slabo posećujem forum :(

Ako ti se ne žuri, možemo da se dogovorimo za negde tamo kraj jula ili početak avgusta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poz Stilisti, trenutno radim jedan projekat i naisao sam na jedan problem trenutno za mene neresiv.

 

Imam Navigaciju, 7" monitor sa 2 AV ulaza, Prestigio multimedia player, e ono sto sam zeleo je da:

 

Spojim Prestigio sa monitorom preko AV ulaza i to je sve ok proslo, e sada dolazi na red audio, taj portable player ima audio izlaz ali nisam nasao resenje kako audio spojit sa navi da to sve funkcionise, pa ako neko ima neko resenje bilo bi super.

 

Unapred hvala svima na pomoci

 

1.Monitor

IMG_20160207_110445.jpg

 

2. Navigacija

Navistilo.jpg

 

3. Prestigio Portable Player

prestigio_prestigio_multimedia_portable_

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

ko ti je radio te video ulaze na navi ako nije tajna i koliko je bilo para ??? ........  :welcome: (i ja sam to hteo da uradim na mojoj).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam ja dirao na navi nista, nego imam 7" monitor koji mi sluzi u kombinaciji sa rikverc kamerom e sada posto ima 2 AV ulaza drugi ocu da iskoristim da prikopcam portable player i to je sve uradjeno samo sto nisam nasao resenje kako da spojim audio sa navi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Resio sam svoj problem

 

Prestigio Player + Navi + Microlink + 7" TFT

 

Muzika ide preko navigacije, video direkto na 7" Monitor.

 

IMG_20160214_145839.jpg

 

IMG_20160214_150007.jpg

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozz, da li  moze neka pomoc  oko auxa na CN+ i sta je sve potrebno.Gledao sam na  stranim forumima  ali nista konkretno nisu pokazali.Hvala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...