Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
genca

Zuti goblin 650 4v

Recommended Posts

Predstavljen je zeleni goblin a eve ga i zuti(da ne narusim temu)U pitanju je popularna peglica od 650 kubika,24ks,1990 godiste sa 70hkm i kusur ,radi ko tenak ali trosi ko upaljac.Ja je obozavam.Na par mesta je uhvatila korozija ali u planu je detaljna restauracija.Motor joj je fenomenalan,pu pu pu da je ne ureknem!Danas zamenjeno ulje(selenia gold 2L)

.Inace od kad sam je kupio pre par godina iz Krusevca koristim samo seleniu gold. Motor joj mnogo tise radi i ne trosi ulje ama ič. Pu,pu pu!

150511_1706.jpg 150511_1706_001.jpg

150511_1706_002.jpg 150511_1707.jpg 150511_1707_001.jpg

150511_1707_002.jpg 150511_1707_003.jpg 150511_1707_004.jpg

150511_1707_005.jpg 150511_1708_001.jpg 150511_1708_002.jpg

150511_1708_003.jpg 150511_1709.jpg 150511_1709_001.jpg

A,da. Sve cetri gume su glanc nove. Hankok

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uuuuuu kolika motorcina,jel to bese 5-tak!? :harhar: :harhar: :harhar:

E super je "pegla",ja sam hteo jedno vreme da je kupim,imao moj kolega,bila je perfektna(sve komplet uradjeno,ali sve do detalja,cak i enterijer).

Da te jos dugo dugo sluzi! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala prijatelju Bane! :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ha,ha da,da redni petak,ha,ha.Inace zaboravio sam da kazem,pun naziv mog pegliconera je Fiat FSM 650L.Sta mu znaci ono L nemam pojma.A pocascen je jesenas sa sva cetri nova amortizera,naravno Poljska marke Delphi,sa nosacima spona i full biksnovanjem.Lezi ko formula u krivini,jbg ima sportske gume 135/70 12.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da,da,da ABARTH paint! :thumbsup:

Zemo jel ti uspelo da upases jugicev motor?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odustao sam od tog projekta i ako je bas bio u planu.

Najverovatnije cu je nekom pokloniti. Mozda pokrenem i neku aukciju pa koliko dostigne :D

Nema sanse da dobijem koliko je u nju ulozeno i ako bude neka sica onda lepo poklonim i toliko.

A,mozda padne i neka zamena :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da,da,da ABARTH paint! :thumbsup:

Zemo jel ti uspelo da upases jugicev motor?

Vido sam ovo za motor pa reko da udarim komentar xD

Ako vam treba majstor za to mogu ja da vas uputim gde da idete :) On je meni upakovao motor od Yuga u Peglicu... Samo nisam zagledao odakle ste... Ako ste iz Nisa ili okoline mozete da mi javite da vas vodim kod coveka :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iz Kladova sam ali mi je zena iz Niske Banje,a inace auto vozi majka i zena pa bi im jugicev motor podigao adrenalin :whistle:

Edited by genca

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...