Jump to content
FAS Goran
Maksin

P: 4 Borbet alu-fulne od 17" za Fiat Stilo

Recommended Posts

4 polovne Borbet alu-felne u izuzetno dobrom i očuvanom stanju za Fiat Stilo. Nisu krive i nikad nisu ispravljane, samo imaju par sitnih ogrebotina što se može videti na slikama. Razmak rupa je standardan za Stila 4x98. Felne su balansirane 12.04.2011 i imaju dodatne plastične prstene sa unutrašnje strane. Uz felne dolazi i poseban set od 16 malkice dužih šrafova. Cena samo za alu-felne je 250 eura.

2 nove Fulda Carat Exelero letnje gume (215/45 R17). Gume su kupljene 12.04.2011 u Kemoimpex centru i još uvek imaju male iglice po njima. Uz gume se dobija Kemoimpex garancija od 36 meseci + 2 starije Bridgstone gume sa minimalnom šarom, istih dimenzija. Gume se ne prodaju odvojeno, nego samo sa felnama. Cena za felne sa gumama je 400 eura.

Takođe sam raspoložen za razmenu ovih felni za manje. Ako imate fabričke Fiat alu-felne za Stila od 16" ili čelične od 15" (ako imate i gume, samo letnje onda), možemo da se trampimo. Trebaju mi za drugi Stilo.

Prodajem felne samo jer sam uspeo da nabavim prave Abarth crvene alu-felne sa tri kraka za Stila.

IMAG0066.jpg IMAG0067.jpg IMAG0068.jpg IMAG0070.jpg

IMAG0069.jpg IMAG0071.jpg

IMAG0072.jpg IMAG0073.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Felne su i dalje aktuelne, ali zbog malog interesovanja, cena je spuštena fiksno na 250 eura. 4 felne + 2 nove gume.

063/888-1825

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uz gornju ponudu dodajem dve solidne Vredestein Sportrac 215/45 ZR17 87W letnje gume. Dotrajale Bridgstone gume su zamanjene njima. Takođe zadnji set felni je ponovo balansiran zbog zamene 25.06.2011.

IMAG0195.jpg IMAG0197.jpg IMAG0198.jpg

Cena ostaje ista, 250 eura fiksno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Felne su prodate, može zaključavanje oglasa.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...