Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  

Recommended Posts

Pozdrav svima,ja sam Tibor,zivim u Novom Sadu i nedavno sam postao ponosan vlasnik punta,2001. godiste,1.2 8v,ima plin,klimu, alu felne,i sve ostalo od opreme,da ne nabrajam sad,znate i sami :thumbsup: Ima i zatamljena stakla ali napred cu da skidam folije da me panduri ne bi zezali,posto sam citao vasu temu o tome pa sam u tripu :rolleyes: Sa puntisom sam jako zadovoljan,ima par sitnica da se sredi pa da pitam da li se administratori slazu da to pitam ovde,ili da otvaram novu temu? Evo par slicica,vi pitajte sta god vas interesuje :welcome:

Image0133.jpg Image0137.jpg

Image0138.jpg Image0139.jpg

Image0140.jpg Image0141.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lep je puntic! :rolleyes: Koje dimenzije guma nosi???

Po meni prednja stakla nisu mnogo tamna,trebalo bi da prolazi kod policije! :question:

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa ne znam za stakla,zavisi na koga naletis,odnosno kakav je plavac... Mada tako je uvezen jos pre nekih 4-5 godina i ocigledno niko nije imao problema...

A za gume nisam siguran.nesto se ne razumem bas u te dimenzije da ocenim na oko,ali pogledacu kasnije sta pise pa vam javim :book:

Share this post


Link to post
Share on other sites

lep puntisa :thumbsup: jel to samo nastavak na auspuhu?verujem da trosi plina ko upaljac...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala :ice:

Pa koliko sam ja zakljucio to je samo nastavak,samo estetsku ulogu ima...

A sto se tice potrosnje nisam merio jos,jer auto sam uzeo pre par dana :) Sad sam ga preveo pa cim se povratim finansijski napunicu ga pa cu da merim potrosnju. inace na bord kompu mi pise da sa 1 litrom mogu da predjem 14-15 km (u proseku), sto mu dodje 7 litara,ali mislim da to ne meri potrosnju plina(ispravite me ako gresim),pa kontam da je onda bar 8l po gradu,sto mi je super :thumbsup: Jer pre njega sam vozio pezo 206 koji mi je trosio 10l benzina,znaci vise nego duplo skuplje nego sa puntom :thumbdown:

Share this post


Link to post
Share on other sites

na gumi pisu sl. brojevi: 185 60 14 82,ima i neka slova izmedju ali nisam zapisao :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da,da i mislio sam da je 14ca,lepo mu stoji,da taj komp.ne meri potrosnju plina,ali mozes se malo orjentisati na njega!

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa kontam da trosi 1-2 litra vise plina nego sto tamo pise benzina... Nego,ja sam ovde nov pa ne znam da li treba da cekam dozvolu moderatora da pitam neke tehnicke stvari ili da pitam odma? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li mozda znas koja je marka felni? Svidjaju mi se, samo da su za koji broj vece ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepa puntara.

Svidja mi se sto si zakacio drzac za mobilni na ono mesto gde bi trebalo da dodje dugme za maglenke. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

dugme za maglenke je levo od drzaca,a ne znam sta je bilo na tom mestu jer nisam ja stavio drzac za mob nego sam ga tako kupio,ima i drzac za casu sa strane,vidi se malo na slici,samo je tu sastavljen. nego,gde se sipa tecnost za pranje vetrobrana? Sve sam pretrazio i ne vidim :question:

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije valjda da niko ne zna :question: da pitam ja sve sto me zanima pa se neko mozda javi sa nekim odgovorom :whistle:

1. Jel na puntu moze da se steluje kvacilo,hvata mi jako visoko?

2. U leru mi se trese auto malo,pogotovo kad prebaci na TNG,jel to moze biti do nosaca motora ili treba rutinska promena svecica i kablova?

3. Na soferci imam 2 ograbotine (mrzim ljude koji ne menjaju redovno brisace :realmad: ),ne smetaju pri voznji ali me zanima da li mogu nekako da se saniraju u glas servisu ili slicno?

4. Gde se sipa tecnost za soferku? :geek:

5. Auto mi se gasi kad je hladan ako ga ostavim na leru,moram malo da mu dajem gas prvih 10ak 15 sekundi kad ga upalim,jel ima neko ideju?

6. Jel ima da se kupi adapter za radio,posto je na njemu sad originalni (onaj veliki)?

7. Kako da se resim smrada cigara u kolima? Pocelo je manje da se oseca ali bih voleo da ga se resim skroz. Samo da odgovor ne bude dubinsko pranje,nemam para za to sad :)

Mislim da je to sve za sada,ako se setim jos necega pitacu :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

dugme za maglenke je levo od drzaca,a ne znam sta je bilo na tom mestu jer nisam ja stavio drzac za mob nego sam ga tako kupio,ima i drzac za casu sa strane,vidi se malo na slici,samo je tu sastavljen. nego,gde se sipa tecnost za pranje vetrobrana? Sve sam pretrazio i ne vidim :question:

na mestu gde je taj nosac bi trebalo da bude taster za prednje maglenke.

tecnost za vetrobrane- otvori haubu i baci pogled desno :)samo viri cep od posude. Sama posuda je ispod kosa.

Edited by MilanLaki

Share this post


Link to post
Share on other sites

4. Gde se sipa tecnost za soferku? :geek:

6. Jel ima da se kupi adapter za radio,posto je na njemu sad originalni (onaj veliki)?

7. Kako da se resim smrada cigara u kolima? Pocelo je manje da se oseca ali bih voleo da ga se resim skroz. Samo da odgovor ne bude dubinsko pranje,nemam para za to sad :)

4. Kao sto ti neko vec rece, dignes haubu i pogledas desno ka mestu gde je pricvrscen amortizer prednjeg levog tocka

6. Imalo je ranije u kanibalu na novom beogradu. nisam siguran dal' jos uvek ima. Na sajtu pise da ima:

http://www.kanibal.co.rs/products.php?sgr=30306000&pid=30306012

http://www.kanibal.co.rs/products.php?sgr=30306000&pid=30306003

7. Postoji sredstvo u spreju, za ciscenje ventilacionog sistema, koje se postavi u kola (upaljen motor i ventilacija na najjace). Mozda nece iz prve potpuno iskoreniti smrad, ali dobrim delom hoce.

Za ostalo je bolje da posetis neki servis. U stvari, ako si ga nedavno uzeo i ako nisi do sada bio u servisu, bolje idi sto pre neka ga bar pogledaju i kazu ti sta treba da se uradi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lep auto nema sta :thumbsup: kad pise da je 15km/l znaj da ti trosi oko 9 - 9,5 l tako je meni, ali uglavnom ne prelazi 9 po gradu :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...