Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Pozdrav svima,

Pre godinu dana sam kupio svog prvog Fiata i dan danas sam oduševljen koliko je to dobar auto :) U pitanju je Fiat Stilo 1.9 JTD, 115Ks, 2002, sa do sada pređenih pravih 118500Km. Auto je uvežen iz Holandije od prvog vlasnika. Uzeo sam ga sa lepom fabričkom opremom, bez budženja i nadograđivanja. Jer iskreno mislim da ovom autu to i ne treba :question:

Oprema sadrži komande na volanu, glasovne komande za muziku i telefoniranje, navigaciju sa svim mapama na cd-ovima, telefon, connect nav+ v11.0, parking senzore, senzore za kisu, senzore za svetlo, tempomat, napred i pozadi naslone za ruke, video ulaz na Connect NAV+, AUX ulaz na Connect NAV+, Borbet 17" alu-felne, gume Bridgstone i Fulda 215/45R17, zadnja svetla za putnike, suvozačev simulator prisutosti za airbag i standardno klima, ESP, ABS, ASR i sve ostale sitnice koje dolaze uz Stila.

Gde sve nisam išao sa njim, po kakvim terenima i uslovima. Zimus sam sam se peo na Divčibare (doduše sa čeličnim 15-icama i novim zimskim gumama, jer njih stavljam zimi) kad su zatvorili put do vrha zbog velike količine snega. Popeo sam se bez i malo muke :)

Evo i jedne fotke auta:

IMAG0073-5.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

mnogo lep auto, a koliko vidim iz teksta i jako utegnut i ocuvan :D ja sam moj uzeo sa josh vishe opreme fabricke, ali ne bash u ovakvom stanju , josh ga nisam doveo skroz u red, jedino sto je bila prava kilometraza 127000

Puno KM zelim :D:thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

I meni se svidja,navozao sam se dosta u stilu (znam 2 ljudi koji ga imaju) i ja sam se odusevio,pre svega udobnoscu... Najbitnije da se tebi svidja i da si zadovoljan,i lepo da se navozas :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mlogo lep stilo.Ferari crvena. :thumbsup: :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala ljudi na lepim komentarima. Tudim se da ga održavam, a da ne preterujem :)

Kad sam kupovao auto tražio sam baš Stila jer drug ima jednog, doduše sa petoro vrata. Oduševio sam se šta sve taj auto nudi u svom cenovnom rangu. Mada iskreno kad sam video da prozori mogu da se otvore daljinski preko ključa to me je prodalo, dobar trik :) Inače skoro da sam bio odustao od Stila posle par meseci traženja. Baš sam bio razočaran u kakvom stanju se prodaju polovni Stilovi po placevima i na ovim prostorima :( Srećom jedan dan sam sasvim slučajno pročitao oglas na netu, uputio se u Resnik i pronašao svoj auto. Od tada krstarimo po putevima.

Jedino što još želim da mu odradim je da zamenim ove Borbet felne sa pravim Abarth felnema sa tri kraka kao na slici ispod. Možda i da im zamenim plavi Fiat znak na poklopcima sa novim, crvenim znakom? Tad mislim da će auto malo da dobije na izgledu kako sam zamislio.

stilo_abarth_17.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

daj jos slika :thumbsup:

to su valjda felne sa schumacher modela ako se ne varam,abarth su one sa 5 krakova

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imas te felne na www.polovni automobili.com...cena je 500 eura...ja sam hteo bas takve da uzmem ali prodavac je poskidao te plave znakove i nalepio neke svoje pa mi nije to to onda...

Inace auto je extra,i dobro mu lezi ta boja

Share this post


Link to post
Share on other sites

odlichan auto, neka te sluzi dugo i bez problema...

kako se zove covek od koga si kupio?

znakovi su najmanji problem, promene se za 200-300 dinara

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onda sam se pogrešno izrazio, mislim na Schumacher felne :) Inače felne sam već kaparisao, trebalo bi čovek da mi donese iz Italije sledećeg meseca. Kombinacija preko prebijanja nekih starih dugova. Jedno što on priča o ovakvim istim samo "crvenim" felnama. Zato me je sve malo bunilo oko boje, ne znam da li je mislio na znak ili na cele felne? Moraću da sačekam pa da vidim. Takođe trebalo bi da se otarasim ovih Borbet, pa ako nekog zanima trampa za manje neka mi šibne pp.

@Manfred

Ne mogu da se setim kako se zvao čovek. Mogu da iskopam prodajni ugovor pa da vidim ako te baš zanima?

U glavi imam neki ovakav izgled, sličan Schumacher-ovom Stilu.

kif1936hu3.jpg Fiat_Stilo_Orginal_by_kaaann.jpg

Čim uhvatim malo slobodnog vremena ubaciću još slika :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam kupio auto od nekog lika koji ima plac u resniku, cesto ima stila na lageru, ja sam svojim zadovoljan, pa je mozda isti lik...

kad sam ja kupovao moj auto, imao je stila 5 vrata koji je presao 15 000, najloni jos na sedistima i tako to, sve za 5500 evra, sto je bila odlicna ponuda, ali mi se vise svidja trovrati...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da znam na koji plac misliš, doduše nisam svraćao, samo sam prošao pored. Inače ovaj moj nisam kupio na placu. Direktno kod čoveka, privatno.

To je stvarno retkost i ekstra cena ako je zaista prešao toliko. Trovrati jeste malo upadljiviji za oko, ali i sa pet vrata je lep :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Još par fotki, kao što sam obećao.

IMAG0086.jpg IMAG0087.jpg IMAG0082.jpg

IMAG0088.jpg IMAG0085.jpg

IMAG0090.jpg IMAG0091.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikad lepsi nisam video....ta boja...sve pohvale...:)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam razlog prodaje ali auto lepo izgleda...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala na lepim komentarima i drago mi je da vam se auto sviđa. Jedva čekam da izađem iz gužve i da se vidimo na nekom skupu :)

Ne brinite, ne odvajam se tek tako lako od Stilomanije još uvek :thumbsup:

Prošlog vikenda sam dobio jednu veoma lepu vest koju sam čekao dugo, a zbog koje sam odlučio da malo ispitam trenutno stanje tržišta kod nas. Postavio sam oglas za prodaju samo, jer možda odem preko na duže vreme, sad na leto ili na jesen i ako bi bilo ozbiljnih kupaca koji bi nastavili da brinu o autu, možda ga se i nekako odreknem. Novac od prodaje će mi dobro doći preko. U suprotnom burazer je već počeo da se smeška :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...