Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Hvala Shone 86.

Gledam tako po oglasima sta ima,ali kupovine nece biti pre avgusta. Tad dolazim malo na odmor, pa cu naci nesto valjda. Pozz

Ako neko ima jos neko zapazanje,neka iznese.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Ako neko ima jos neko zapazanje,neka iznese.

 

Pročitaj sada, nakon spajanja tema, sve ranije napisano u temi na kojoj smo. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postovani forumasi,

mozete li mi pomoci u vezi sa kupovinom ovog automobila

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/6559302/lancia-kappa-coupe-20t-16v

 

Clip.jpg

Bio sam da vidim auto pre neki dan i zaista je lepo ocuvan. Farban je i cini mi se dosta dobro.
Navodno je dugo odrzavan i farban u Stojanov servisu u novom sadu.

Ono sto me brine jeste da malo losije koci i nakon farbanja keder guma na gepeku nije dobro vracena pa od kise malo vode ode u gepek i oseca se vlaga.

Silen blokovi bi mozda mogli biti promenjeni, malkice lupka u voznji.

Procitao sam skoro sve na forumu i po internetu u vezi sa ovim modelom, ali me zanima da li neko zna ista u vezi sa bas ovim autom koji je na prodaju i mozete li mi preporuciti neki servis ili majstora iz Beograda koji bi mogao detaljno da ga pregleda?

Hvala!

Edited by Woodoo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vlaga se oseća samo u gepeku ili i u kabini?

To mi je malo sumnjivo. Jesi li ti primetio taj keder ili si osetio miris pa ti je prodavac rekao?

P.S.

Jedan od najlepših automobila ikada napravljenih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo u gepeku. Kad sam otvorio gepek primetio sam da keder ne naleze dobro na lim ida se odeca malo na vlagu. Pa mi covek rece da prilikom farbanja nije pricvrscen.

Zato bih voleo da odem kod nekog ko se razume u ove automobile.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onda ok. Sumnjao sam na poplavu ali definitivno nije to.

Za proveru možeš kod Gorana na Altinu. Besplatne su provere.

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobra kappa a i cena je smesna s obzirom da je kupe. doteraj je da je procesljamo ako je pazaris. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

U nedelju idem da gledam jednu Kappu 2,0 V5 20v. Koliko sam vidio na fotografijama nema suvozacevog airbaga :huh: 1998 je godiste. 

Sad me zanima kolika je razlika u nivoima opreme kod Kappe, jer odsustvo ovog airbaga sugerise slabiju opremu. Sta mogu ocekivati?

Share this post


Link to post
Share on other sites

sta znam na slikama ovim losim vidim samo da nema nikakvu opremu tj. ima standardno. ima plastican volan, verovatno ona plava sedista u stofu, nema airbag za suvozaca. od spolja vidim da je zadnji branik ofarban zajedno sa donjim delom koji ne prati boju auta. i jos taj sto je prodaje nema pojma o kappi jer vidim da je napisao da ima dvozonsku klimu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta joj to od opreme nedostaje?

Izuzev suvozacevog airbaga i sjedista oblozenih plemenitijim materijalom od stofa?
Auto je licna preporuka i zbog njega cu potegnuti od Sarajeva do Brckog (cca 3 sata voznje u jednom smjeru). 

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 hours ago, neshaoct said:

Ju, kuku meni pa ni Lybru nisam predstavio :unsure:

 

Ajde uzimam to u zadatak onda.

 

Kappa je trenutno na dotjerivanju, pa cu nju predstaviti kad bude sve gotovo uz par prije/posllije fotografija. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav ljudi, razmišljam o kupovini ovog auta:

 

das01.jpg

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/8953229/lancia-kappa-20-turbo-20v

 

Poslao mi je čovek više slika preko vibera i auto stvarno izgleda odlično. Zna li neko nešto o ovom konkretnom primerku, i ako biste mogli da mi kažete na šta da obratim pažnju prilikom kupovine, nemam nikakvog iskustva sa ovim motorom. Hvala

 

 

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovakav auto se ne prodaje zbog dobrih slika na oglasu... Ko hoće, kontaktiraće prodavca i dobiće sve info i slike koje mu trebaju.

 

Koska, samo napred! O konkretnom autu ti ne mogu reći ništa ali cena je OK a sigurno možeš još da spustiš, pregledaš auto detaljno i to je to. Ima još jedna u oglasima, baš sam sinoć video, ali sa prolupalim motorom za 900eur. 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...