Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Auto znakovi, 3D auto stikeri, nalepnice za felne, prednji ili zadnji znak, privesci...

Recommended Posts

Gusare,

Trebaju mi 4 kom 3D stikera za ratkapne na 16" fabričkim felnama od Stila, fi65mm, novi fiat znak (sa ljubičastom, ne crvenom podlogom, please!).

Kako ću da koristim felne od Stila za zimske gume na Novom Bravu, ne ide da budu sa "starim" plavim znakom. :)

Kolika je cena i rok isporuke?

Share this post


Link to post
Share on other sites

javi mi se na 065-856-856-o ili mi ostavi broj na pp da se cujemo sutra i dogovorimo...bilo bi gotovo recimo do petka..

pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

opasnigusar!

Svaka čast,eto i mene uskoro sa porudzbinom.(imam stila pa da mu nametnemo novi crveni logo) :)

Pozzz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opasni... evo slika. Samo da vidiš da je boja ljubičasta a ne crvena!

Slikano je noću pa nemoj baš njih da stavljaš direktno na stiker zbog bleska blica.

19102011249.jpg

19102011248.jpg

pozzz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mogu da se setim da li sam već pitao... Treba mi stiker za ključ standardni sa daljinskim za Stildžu, otpao je. Pusti mi PP ako ga imaš, uzeo bih odma'. Može bilo koja Fiatovska tema, nije mnogo važno --> u originalu je bio plavi okrugli znak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opasni... evo slika. Samo da vidiš da je boja ljubičasta a ne crvena!

Slikano je noću pa nemoj baš njih da stavljaš direktno na stiker zbog bleska blica.

19102011249.jpg

19102011248.jpg

pozzz

Jel ovo STIKER ili ORG plastični niklovano crveni logo?

Konkretno da li može da se odradi novi crveni FIAT logo bez onog odsjaja blica kako svuda po netu ima?

fiat_new_logo.jpg

Ja želim da ovako izgleda umesto onih plavih starih:

fiat_stilo_attractive_traseira_1600555.jpg

fiat_stilo_attractive_painel_1280.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze naravno i mene to nervira ( napravicu bez sjaja do pon.)....a sto se tice kljuceva napravicu jednu kolicinu sledece nedelje ...

mogli bi svi da se prijave koji bi eventualno zeleli stiker za kljuceve...i baci te mi neku velicinu ako moze..

pozdrav

:thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Graphic1.jpg

Graphic3.jpg

Graphic5.jpg

Graphic2.jpg

_Samo da nema odsjaja blica senki itd!!!!_____________________________________________________________________________

EVO I DIMENZIJA ZA KLJUČ:

S4300529.jpg

S4300531.jpg

Edited by ABARTHVS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel ovo STIKER ili ORG plastični niklovano crveni logo?

Ovo je original bedž na sireni Novog Brava. Slikano noću, pa otud blic!

Inače nije crven, već kao što vidiš ljubičanstven! Zato sam i poslao da Opasni vidi boju.

Opasni, razumeli smo se, kad je gotovo?

Edited by Ivan73

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel može da se uradi samo crveno ORG novi logo stiker bez niklovanog okvira,pa da ja samo prelepim preko onih mojih plavih (na radkapnama) a i na volanu isto tako samo manji

ORG u plavoj boji

3_RADKAPNA.jpg

a ovde da ostane venas ....meni lepo deluje to bi bio onda stiker 50x50 crveni sa fiat slovima?? jel može???

Fiat_logo_2010_96.jpg

prepravka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel može da se uradi samo crveno ORG novi logo stiker bez niklovanog okvira,pa da ja samo prelepim preko onih mojih plavih (na radkapnama) a i na volanu isto tako samo manji

ORG u plavoj boji

3_RADKAPNA.jpg

a ovde da ostane venas ....meni lepo deluje to bi bio onda stiker 50x50 crveni sa fiat slovima?? jel može???

Fiat_logo_2010_96.jpg

prepravka

Ok porucujem:

4 komada novi logo amblem FIAT (crveno bordo ljubičasti.sa uspravnim linijicama i srebrnim natpisom FIAT) bez niklovanog okvira . 50x50

hocu da zalepim preko plavog amblema a niklovani venac da ostane ,kao što sam u radio u fotosopu kao primer.

I trebaju mi isto tako ali manji 2 komada 27x27 na volanu da prelepim .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li imas mere za prednji i zadnji znak za A.Romeo 156?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...