Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Auto znakovi, 3D auto stikeri, nalepnice za felne, prednji ili zadnji znak, privesci...

Recommended Posts

glavna_01.jpg

 

3D stiker je odštampana nalepnica, isečena u bilo kom vama potrebnom obliku, a zatim prekrivena slojem prozirne plastične smole, koja formira ovalni, kapljičasti oblik.
Stiker moze biti extra rešenje kao LOGO ZA KLUBOVE
Može se koristiti i kao ZAŠTITNA NALEPNICA na mestima gde logo treba da bude izložen svim vremenskim prilikama. Neće "požuteti" i ima postojanost stakla.
3D stikeri dodaju novu dubinu, izgled i stil logotipima koje viđamo svakodnevno. Savrsenao za Vaš auto , reklamu ili prezentaciju...

Osobine:

* Može se koristiti za unutrašnju i spoljnu upotrebu
* Veća debljina od standardne nalepnice
* Produžava vek trajanja standardne nalepnice
* Povećava sjaj i efekat boja
* Poseduje luksuzan izgled
* Dobra savitljivost za blago zaobljene površine

Otporan na:

* Grebanje
* Visoke i niske temperature
* Vodu, alkohol, benzin i sredstva za pranje
* UV zračenje

Mogućnosti izrade:

* Veliki izbor oblika
* Veliki raspon dimenzija od 1x1cm do 30x40cm
* Štampa u neograničenom broju boja, kao i mogućnost štampe fotografija
* Brza izrada
* Konkurentna cena u odnosu na druge načine označavanja
* Bez troškova za izradu alata za različite oblike i dimenzije


242548_1995231995748_1091887916_32316068 10052011252.jpg 20122011731.jpg

brand.png crvena_skorpija_u_crnom_krugu.jpg DSC_6255.jpg

DSC_4190.jpg DSC_4192.jpg DSC_4176.jpg

DSC_4420.jpg DSC_4396.jpg DSC_4399.jpg

DSC_4408.jpg DSC_4411.jpg DSC_4413.jpg DSC_4415.jpg

DSC_7417.jpg DSC_7435.jpg DSC_7436.jpg

DSC_7455.jpg DSC_7468.jpg DSC_7469.jpg

FaceBook link

065/856-856-0
 

-----------------------------------------------

Tema ostaje otvorena za Vaša pitanja na koja će odgovarati Petar preko naloga opasnigusar

:thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li moze nalepnica da bude u obliku ovog novog Fiatovog amblema (ovo kao stit), posto je ne vidim medju ovim sablonima s cenama?

I da li moze da se stampa slika koju bih ja dostavio? (vektorska, rasterska...svejedno)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno ,mislim da i ja imam u bazi nove fiatove samo mi je bitna velicina....

posalji mi tvoju da uporedim.. :coffee:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Siker za cep felne precnika 60mm sa novim fiat znakom? Treba mi 4 komada. Da li saljes brzom postom?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koje su ti dimenzije ovih pravougaonih stikera?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene konkretno zanimaju ovi sa italijanskom zastavom... :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Narucio bih 4 stkera za alu felne precnika 52mm stari fiatov znak.

fiatlogo99.th.jpg

Nadam se da imas pripremu. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sada cu videti da li imam u pripremi ako ne zavrsavam dosta brzo. Javi mi se na telefon da se dogovorimo oko slanja... :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stigla su mi ona 4 komada , savrseno izgledaju...sve pohvale,Čim budem mogao slikacu pa cu poslati fotkicu..

Nego me zanima da li radite vece srb znakove i da li mogu biti providni sa crnim slovima?

hvala najlepse....... :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Siker za cep felne precnika 60mm sa novim fiat znakom? Treba mi 4 komada. Da li saljes brzom postom?

Takve stvari mogu i preporučenom poštom. Jeftinije je 5x, a isto stiže danas za sutra, eventualno prekosutra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno bice za dan - dva jedno 50-tak varijanti u galerijama ovde a zavrsavam i oficijalni sajt .... :thumbup:

Sto se tice slanja moze postom za one koji nisu iz bg-a , a svima ostalima preporucujem ili direktno vidjenje samnom ili da dodju do prodavnice (tezge ) koja ce biti gotova u utorak na Kalinic pijaci ...

pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma da ...mada prodavnica u Kumodraskoj ce biti za mes dana otvorena sa auto kozmetikom i stikerima nalepnicama plakatima......Ali definitivno mislim da je tezga :thumbsup: ...

Imamo i sve vrste nalepnica koje sa slika koje posaljete, banera , reklamnih cirada svih velicina ( npr 1,6m x 20 m ) , dok stikeri mogu biti bilo kog oblika ( mogu biti i u obliku tribala-vatre), sto cu postaviti ovih dana na forum samo da zavrsimo sve pripreme.

Stikeri idu od velicina 3cm pa do velicina 400 x 400cmm...

:whistle:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Treba mi za brata iz Austrije nesto nalik ovome da li ste radili i koliko bi kostalo...a pitanje i za vas: posto vidim da na forumu ima par ponudjača stikera a razlikujete se po ceni u cemu je caka? od vas sam vec uzimao i zadovoljan sa izgledom i kvalitetom . Da li koristite losije materijale od drugih?

hvalaaa

Fiat_Punto5.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmmm , pa ovako druze mi pravimo vece tiraze sa vise masina i 10-tak zaposlenik , od materijala se koriste svuda isti ili slicni materijali, a mislim da mi tu prednjacimo , posto imamo carbonske , ogledalo, mat, bezbojne osnove, a krajnje velicine su nam dosta zavidne , a radimo i sve nepravilne oblike kao i odgovor na tvoje pitanje u vezi one haube - da radimo i oblaganje celog auta ako to kupac zahteva.... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svi stikeri naruceni juce i prekljuce bice gotovi i poslati sutra. A nelepnica za hood u utorak. :coffee:

Evo jos po neka slicica iz arhive.......

DSC_3351.jpgDSC_3368.jpg

DSC_3216.jpg

DSC_3295.jpg

DSC_3308.jpg

DSC_3330.jpg

DSC_3334.jpg

:D

DSC_3314.jpg

:smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...